Přítel teď nechce dítě, co mám dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 11:11
Přítel teď nechce dite co mám dělat

Ahoj prosím pomoc. Přítel nechce dítě ted. Prý až dyl začít se snažit až někdy příští rok či dyl. Ale já ho chci prostě ted. Ať můžu navázat na mateřskou. I me zdrav. Problémy nedoporučuji čekat. Hadame se denně kvůli tomu. Nebaví mě s ním už ani spát, bavit se podnikat atd. Miluju ho ano ale mám v sobě blok co mám dělat jsem zoufalá :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 15.03.18 11:17

Přečti si to po sobě..

ka2ka
Extra třída :D 13117 příspěvků 15.03.18 11:18

Já chci já chci já chci

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 15.03.18 11:19

No, máš několik možnostíá:
1. v klidu s nám probrat argumenty obou stran a domluvit se na dalším postupu.
2. nechat si udělt dítě na truc a doufat, že se přítel nenaštve a enopustí vás.
3. akceptovat posunutí snažení.

Přijdete mi trošku jak malé děti - JÁ CHCI!!!

Kimiska1
Kecalka 170 příspěvků 15.03.18 11:19

Chudak pritel :think:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 15.03.18 11:20

Mozna je pritel rozumny a tusi, ze po sesti (nedej boze osmi) letech budes asi stezi hledat praci. Pripadne si neni jisty, jestli to po financni strance zvladnete.
A take je tu i alternativa, ze TED proste druhe dite nechce.
Netlacila bych na nej, dite by meli chtit oba.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 15.03.18 11:21

HELEĎ na tohle ti tu nikdo neodpoví…
Proč chce přítel počkat? Peníze, volný čas, studia nebo jaký je důvod? Možná ten důvod je natolik akceptovatelný a důležitý, že bych se nad tím zamyslela, jestli opravdu není důvod ten rok počkat. Nebo se mu do druhého dítěte nechce?
Taky záleží, co máš za zdravotní potíže a jestli partner chápe, jak závažné jsou a že roční čekání by pro tebe mohlo znamenat, že už další dítě nebude.
Ono je to komplikované, protože pokud se rozhádáte až tak, že se rozejdete, tak asi tak jak tak další dítě nebude (než potkáš někoho, s kým si to případné druhé uděláš, tak to jistě potrvá déle, než by možná tvůj aktuální partner chtěl počkat).
Tohle všechno dát na „jednu hromadu“, klidně si to i napsat a sednout si s chlapem k tomu a vymyslet nějaký kompromis - třeba on chce čekat rok a více, ty hned, tak to zprůměrujte a vrhněte se na to po létě třeba? Užijete si dovolenou, léto, akce a pak se vrhnete na plození.

Já sama jsem v opačné situaci, on by další dítě chtěl hned, mě se do toho nechce. A kdyby se mě snažil nějak přitlačit ke zdi ultimáty, tak by zle pochodil…tak pozor, abys pak ještě měla koho milovat… ;) Dítě musejí chtít oba, jinak to dobrotu ve vztahu neudělá. Nebo ho chceš nějak přinutit a pak poslouchat „hele já druhý dítě nechtěl, tak se starej, já jdu s klukama do hospody?“

Příspěvek upraven 15.03.18 v 11:23

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16911 příspěvků 15.03.18 11:21
@Anonymní píše:
Ahoj prosím pomoc. Přítel nechce dítě ted. Prý až dyl začít se snažit až někdy příští rok či dyl. Ale já ho chci prostě ted. Ať můžu navázat na mateřskou. I me zdrav. Problémy nedoporučuji čekat. Hadame se denně kvůli tomu. Nebaví mě s ním už ani spát, bavit se podnikat atd. Miluju ho ano ale mám v sobě blok co mám dělat jsem zoufalá :(

Nechce se ti do práce? :mrgreen: Tak to máš teda těžký. :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 15.03.18 11:26

Hlavně mu to přestaň porad omylat. Spolehlivý způsob jak ho odradit ještě víc. Pokud teď nechce, tak toho moc nezmuzes - ty by ses nechala nutit do dítěte, když bys ho nechtěla? Pochybuju

Šmoulice
Kelišová 6815 příspěvků 15.03.18 11:26
@Anonymní píše:
Ahoj prosím pomoc. Přítel nechce dítě ted. Prý až dyl začít se snažit až někdy příští rok či dyl. Ale já ho chci prostě ted. Ať můžu navázat na mateřskou. I me zdrav. Problémy nedoporučuji čekat. Hadame se denně kvůli tomu. Nebaví mě s ním už ani spát, bavit se podnikat atd. Miluju ho ano ale mám v sobě blok co mám dělat jsem zoufalá :(
:roll: :roll: :roll: :roll:

Chudák chlap.

Příspěvek upraven 15.03.18 v 11:27

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 11:26
@Anonymní píše:

dítě si nevydupeš a pokud si ho pořídíš bez jeho souhlasu, nejspíš nebude mít tatínka, takže asi tak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 11:32

Jde o to ze on mi řekl že si ho adoptujeme klidně ale to prostě já NECHCI chci své dítě. ;) pro někoho sobecké ale být v mě kůži tak mě pochopíte. On tvrdí finance jenže jsme to počítali a dost v plusu jsme. Pak ze nevi cp jeho rodiče na to bože nežije s nimi už to mi taky se*e

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 15.03.18 11:34
@Anonymní píše:
Jde o to ze on mi řekl že si ho adoptujeme klidně ale to prostě já NECHCI chci své dítě. ;) pro někoho sobecké ale být v mě kůži tak mě pochopíte. On tvrdí finance jenže jsme to počítali a dost v plusu jsme. Pak ze nevi cp jeho rodiče na to bože nežije s nimi už to mi taky se*e

Mne prijde, ze ho proste nechce a hledá záminky, abys mu s tím dala pokoj.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 15.03.18 11:35

No já ti nevím. bacha na to, abys s tímto přístupem za chvilku nepřišla i o tatínka stávajícího dítěte. :roll:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 15.03.18 11:36
@Anonymní píše:
Jde o to ze on mi řekl že si ho adoptujeme klidně ale to prostě já NECHCI chci své dítě. ;) pro někoho sobecké ale být v mě kůži tak mě pochopíte. On tvrdí finance jenže jsme to počítali a dost v plusu jsme. Pak ze nevi cp jeho rodiče na to bože nežije s nimi už to mi taky se*e

jo a byla by taková tragedie mít nakonec jen jedináčka? Vem si, že někdo nemá ani to…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >