Přítel teď nechce dítě, co mám dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.03.18 11:11
Přítel teď nechce dite co mám dělat

Ahoj prosím pomoc. Přítel nechce dítě ted. Prý až dyl začít se snažit až někdy příští rok či dyl. Ale já ho chci prostě ted. Ať můžu navázat na mateřskou. I me zdrav. Problémy nedoporučuji čekat. Hadame se denně kvůli tomu. Nebaví mě s ním už ani spát, bavit se podnikat atd. Miluju ho ano ale mám v sobě blok co mám dělat jsem zoufalá :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 15.03.18 11:17

Přečti si to po sobě..

ka2ka
Extra třída :D 11705 příspěvků 15.03.18 11:18

Já chci já chci já chci

nozu
Extra třída :D 11158 příspěvků 15.03.18 11:19

No, máš několik možnostíá:
1. v klidu s nám probrat argumenty obou stran a domluvit se na dalším postupu.
2. nechat si udělt dítě na truc a doufat, že se přítel nenaštve a enopustí vás.
3. akceptovat posunutí snažení.

Přijdete mi trošku jak malé děti - JÁ CHCI!!!

Kimiska1
Kecalka 146 příspěvků 15.03.18 11:19

Chudak pritel :think:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8462 příspěvků 15.03.18 11:20

Mozna je pritel rozumny a tusi, ze po sesti (nedej boze osmi) letech budes asi stezi hledat praci. Pripadne si neni jisty, jestli to po financni strance zvladnete.
A take je tu i alternativa, ze TED proste druhe dite nechce.
Netlacila bych na nej, dite by meli chtit oba.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18682 příspěvků 15.03.18 11:21

HELEĎ na tohle ti tu nikdo neodpoví…
Proč chce přítel počkat? Peníze, volný čas, studia nebo jaký je důvod? Možná ten důvod je natolik akceptovatelný a důležitý, že bych se nad tím zamyslela, jestli opravdu není důvod ten rok počkat. Nebo se mu do druhého dítěte nechce?
Taky záleží, co máš za zdravotní potíže a jestli partner chápe, jak závažné jsou a že roční čekání by pro tebe mohlo znamenat, že už další dítě nebude.
Ono je to komplikované, protože pokud se rozhádáte až tak, že se rozejdete, tak asi tak jak tak další dítě nebude (než potkáš někoho, s kým si to případné druhé uděláš, tak to jistě potrvá déle, než by možná tvůj aktuální partner chtěl počkat).
Tohle všechno dát na „jednu hromadu“, klidně si to i napsat a sednout si s chlapem k tomu a vymyslet nějaký kompromis - třeba on chce čekat rok a více, ty hned, tak to zprůměrujte a vrhněte se na to po létě třeba? Užijete si dovolenou, léto, akce a pak se vrhnete na plození.

Já sama jsem v opačné situaci, on by další dítě chtěl hned, mě se do toho nechce. A kdyby se mě snažil nějak přitlačit ke zdi ultimáty, tak by zle pochodil…tak pozor, abys pak ještě měla koho milovat… ;) Dítě musejí chtít oba, jinak to dobrotu ve vztahu neudělá. Nebo ho chceš nějak přinutit a pak poslouchat „hele já druhý dítě nechtěl, tak se starej, já jdu s klukama do hospody?“

Příspěvek upraven 15.03.18 v 11:23

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15584 příspěvků 15.03.18 11:21
@Anonymní píše:
Ahoj prosím pomoc. Přítel nechce dítě ted. Prý až dyl začít se snažit až někdy příští rok či dyl. Ale já ho chci prostě ted. Ať můžu navázat na mateřskou. I me zdrav. Problémy nedoporučuji čekat. Hadame se denně kvůli tomu. Nebaví mě s ním už ani spát, bavit se podnikat atd. Miluju ho ano ale mám v sobě blok co mám dělat jsem zoufalá :(

Nechce se ti do práce? :mrgreen: Tak to máš teda těžký. :mavam:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8486 příspěvků 15.03.18 11:26

Hlavně mu to přestaň porad omylat. Spolehlivý způsob jak ho odradit ještě víc. Pokud teď nechce, tak toho moc nezmuzes - ty by ses nechala nutit do dítěte, když bys ho nechtěla? Pochybuju

Šmoulice
Kelišová 6468 příspěvků 15.03.18 11:26
@Anonymní píše:
Ahoj prosím pomoc. Přítel nechce dítě ted. Prý až dyl začít se snažit až někdy příští rok či dyl. Ale já ho chci prostě ted. Ať můžu navázat na mateřskou. I me zdrav. Problémy nedoporučuji čekat. Hadame se denně kvůli tomu. Nebaví mě s ním už ani spát, bavit se podnikat atd. Miluju ho ano ale mám v sobě blok co mám dělat jsem zoufalá :(
:roll: :roll: :roll: :roll:

Chudák chlap.

Příspěvek upraven 15.03.18 v 11:27

martina.se
Hvězda diskuse 56858 příspěvků 15.03.18 11:26
@Anonymní píše:

dítě si nevydupeš a pokud si ho pořídíš bez jeho souhlasu, nejspíš nebude mít tatínka, takže asi tak

Anonymní  15.03.18 11:32

Jde o to ze on mi řekl že si ho adoptujeme klidně ale to prostě já NECHCI chci své dítě. ;) pro někoho sobecké ale být v mě kůži tak mě pochopíte. On tvrdí finance jenže jsme to počítali a dost v plusu jsme. Pak ze nevi cp jeho rodiče na to bože nežije s nimi už to mi taky se*e

Tichošlápek
Echt Kelišová 8486 příspěvků 15.03.18 11:34
@Anonymní píše:
Jde o to ze on mi řekl že si ho adoptujeme klidně ale to prostě já NECHCI chci své dítě. ;) pro někoho sobecké ale být v mě kůži tak mě pochopíte. On tvrdí finance jenže jsme to počítali a dost v plusu jsme. Pak ze nevi cp jeho rodiče na to bože nežije s nimi už to mi taky se*e

Mne prijde, ze ho proste nechce a hledá záminky, abys mu s tím dala pokoj.

nozu
Extra třída :D 11158 příspěvků 15.03.18 11:35

No já ti nevím. bacha na to, abys s tímto přístupem za chvilku nepřišla i o tatínka stávajícího dítěte. :roll:

nozu
Extra třída :D 11158 příspěvků 15.03.18 11:36
@Anonymní píše:
Jde o to ze on mi řekl že si ho adoptujeme klidně ale to prostě já NECHCI chci své dítě. ;) pro někoho sobecké ale být v mě kůži tak mě pochopíte. On tvrdí finance jenže jsme to počítali a dost v plusu jsme. Pak ze nevi cp jeho rodiče na to bože nežije s nimi už to mi taky se*e

jo a byla by taková tragedie mít nakonec jen jedináčka? Vem si, že někdo nemá ani to…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama