Špatné dýchání ve 13. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 14.03.18 20:13
Spatne dychani ve 13tt

Ahoj cca tyden mam problem s dychanim. Vylezu schody do druheho patra a nemohu popadnout dech, nebo kdyz sem se rozcilila na pritele dejchala se u toho jak pes. Obcas i kdyz sem v klidu tak sem si vsimla ze se mi hur dycha. Mam s tim zajit k doktoru nebo je to normalni a pokud mam tak ke komu gynekologovi nebo obvodakovi? Vcera sme byly na screeningu a vse je s malickym v poradku, jen sem se na tohle zapomnela zeptat :roll:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 20:36

Já jsem v 9tt a mám to samé, mám dojem že i v prvním těhotenství jsem měla takové potíže… Tak snad je to normální :)

Heivka
Závislačka 3749 příspěvků 14.03.18 20:37

U prvního jsem se začala zadýchávat ve 20tt, teď u druhého už v 10tt, nejčastější příčina je jak se děloha zvětšuje tak orgány tlačí na bránici a pak se hůř dýchá.

Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 14.03.18 20:54

No je pravda ze bricho mam teda velky a cekam druhe miminko

Luciiiš83
Kelišová 5548 příspěvků 14.03.18 20:54

@Sarrule taky to tak mám 12tt říkám si že jsem jak lokomotiva :mrgreen:

pajisek90
Závislačka 2557 příspěvků 14.03.18 21:33

Já měla v druhém těhotenství problém s dýcháním snad od začátku. Měla jsem období cca dva týdny, že jsem mela problém i vydýchat mazání chleba ke snídani… Několikrát jsem si musela sednout a odpočinout si. Cca po čtvrtém měsíci to přestalo.

Janli
Echt Kelišová 7713 příspěvků 15.03.18 00:06

Začni si pravidelně měřit tep v klidu. Já takhle přišla na to, že mám tachykardii. Chce to pak klidový režim.

Ivulindaa
Kecalka 371 příspěvků 15.03.18 08:46

Taky se víc zadýchávám. Nevím sice přesně od kdy ale pár týdnů už to je. Teď jsem 16TT.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 15.03.18 09:08

Taky to mam a navic celkem natekle sliznice v nose, dosta casto mi pro smrkani tece krev. Uz se tesim az zacnou kvest kytky, to bude teprve legrace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >