Špatné dýchání ve 13. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarrule
Povídálka 14 příspěvků 14.03.18 20:13
Spatne dychani ve 13tt

Ahoj cca tyden mam problem s dychanim. Vylezu schody do druheho patra a nemohu popadnout dech, nebo kdyz sem se rozcilila na pritele dejchala se u toho jak pes. Obcas i kdyz sem v klidu tak sem si vsimla ze se mi hur dycha. Mam s tim zajit k doktoru nebo je to normalni a pokud mam tak ke komu gynekologovi nebo obvodakovi? Vcera sme byly na screeningu a vse je s malickym v poradku, jen sem se na tohle zapomnela zeptat :roll:

Najdete v encyklopedii: 13. týden těhotenství

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinedickys
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 14.03.18 20:36

Já jsem v 9tt a mám to samé, mám dojem že i v prvním těhotenství jsem měla takové potíže… Tak snad je to normální :)

Heivka
Závislačka 2737 příspěvků 14.03.18 20:37

U prvního jsem se začala zadýchávat ve 20tt, teď u druhého už v 10tt, nejčastější příčina je jak se děloha zvětšuje tak orgány tlačí na bránici a pak se hůř dýchá.

Sarrule
Povídálka 14 příspěvků 14.03.18 20:54

No je pravda ze bricho mam teda velky a cekam druhe miminko

Luciiiš83
Závislačka 4789 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 20:54

@Sarrule taky to tak mám 12tt říkám si že jsem jak lokomotiva :mrgreen:

pajisek90
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 14.03.18 21:33

Já měla v druhém těhotenství problém s dýcháním snad od začátku. Měla jsem období cca dva týdny, že jsem mela problém i vydýchat mazání chleba ke snídani… Několikrát jsem si musela sednout a odpočinout si. Cca po čtvrtém měsíci to přestalo.

Janli
Závislačka 3843 příspěvků 6 inzerátů 15.03.18 00:06

Začni si pravidelně měřit tep v klidu. Já takhle přišla na to, že mám tachykardii. Chce to pak klidový režim.

Ivulindaa
Kecalka 362 příspěvků 15.03.18 08:46

Taky se víc zadýchávám. Nevím sice přesně od kdy ale pár týdnů už to je. Teď jsem 16TT.

kytkalenka
Kecalka 440 příspěvků 15.03.18 09:08

Taky to mam a navic celkem natekle sliznice v nose, dosta casto mi pro smrkani tece krev. Uz se tesim az zacnou kvest kytky, to bude teprve legrace.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama