Reklama

Bylo to ZT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 19:27
Bylo to ZT?

Ahoj holky, snad pochopíte anonym, je to citlivé téma. Před třemi týdny se mi o týden spozdila MS, než jsem si šla píchnout agulotin, bylo tak dva dny zle od žaludku a měla jsem dost citlivá prsa. Minulý cyklus jsem měla ovu posunutou. Šla jsem po deseti dnech za dr, udělala mi UTZ a nic tam neviděla, řekla, že to na těhu nevypadá. Píchla mi agulotil, MS jsem dostala za 10 dní plných nervů, to tomu asi taky přispělo. MS byla dlouhá devět dní a velmi silná, odcházely ze mě kusy sliznice, dlouhé snad i 3cm a velké sraženiny.(normálně mívám 5-6), po skončení ms mi už špatně není, prsa normální, akorát mě ted v nich píchá, ale mám vypočítané, že bych měla mít zítra ovu, tak to bude tím. Myslíte, že to byl ZP? Stále se uklidnuju tím, že jsem se moc stresovala a prostě se jen spozdila.

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 14.03.18 19:32

Proc sis neudelala test? Ted uz nic nezjistis. Mohlo to byt vlivem cehokoliv.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 19:34

Testů jsem dělala 6. Všechny negativní, ale u posledního mi přišla hoodně slaboulinká druhá čárka, ale jak jsem se podívala znova, tak jsem ji neviděla, asi jsem si to jen namlouvala :(.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 14.03.18 19:39

Tak testy negativní, těhotná si nebyla. proste nejaky hormonální výkyv.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 14.03.18 19:54

Nevím, jestli tušíš význam ZT a ZP, ale dle negativních testů se u tebe o žádné těhotenství nejednalo.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.03.18 19:55

Ne, nebylo.

iwa83
Kelišová 6148 příspěvků 14.03.18 20:27

Pokud testy byly negativní, tak to ZT nebylo. Hold to bylo silnější koli té opožděnosti a injekci. Kdyby si měla ZT tak máš pozitivní test. Tam tělo produkuje HCG i když se zárodek nevyvýjí… Tělo si myslí, že těhotné je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 20:42

Dost mr to vyděsilo. Pát dní předtím jsem v noci měla hrozný návaly horka a zvýšenou teplotu + nevolnost, připisovala jsem to těhu. Tak to asi byla viróza :(. Díky za rady.

ugluk
Hvězda diskuse 42239 příspěvků 14.03.18 20:42

Při negativních testech to nebylo těhotenství, ale cokoliv jiného - hormonální výkyv, anovulační cyklus, cysta…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama