Bylo to ZT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 19:27
Bylo to ZT?

Ahoj holky, snad pochopíte anonym, je to citlivé téma. Před třemi týdny se mi o týden spozdila MS, než jsem si šla píchnout agulotin, bylo tak dva dny zle od žaludku a měla jsem dost citlivá prsa. Minulý cyklus jsem měla ovu posunutou. Šla jsem po deseti dnech za dr, udělala mi UTZ a nic tam neviděla, řekla, že to na těhu nevypadá. Píchla mi agulotil, MS jsem dostala za 10 dní plných nervů, to tomu asi taky přispělo. MS byla dlouhá devět dní a velmi silná, odcházely ze mě kusy sliznice, dlouhé snad i 3cm a velké sraženiny.(normálně mívám 5-6), po skončení ms mi už špatně není, prsa normální, akorát mě ted v nich píchá, ale mám vypočítané, že bych měla mít zítra ovu, tak to bude tím. Myslíte, že to byl ZP? Stále se uklidnuju tím, že jsem se moc stresovala a prostě se jen spozdila.

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2006 příspěvků 14.03.18 19:32

Proc sis neudelala test? Ted uz nic nezjistis. Mohlo to byt vlivem cehokoliv.

Anonymní  14.03.18 19:34

Testů jsem dělala 6. Všechny negativní, ale u posledního mi přišla hoodně slaboulinká druhá čárka, ale jak jsem se podívala znova, tak jsem ji neviděla, asi jsem si to jen namlouvala :(.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2006 příspěvků 14.03.18 19:39

Tak testy negativní, těhotná si nebyla. proste nejaky hormonální výkyv.

Karleon
Kelišová 5026 příspěvků 14.03.18 19:54

Nevím, jestli tušíš význam ZT a ZP, ale dle negativních testů se u tebe o žádné těhotenství nejednalo.

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 14.03.18 19:55

Ne, nebylo.

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 5304 příspěvků 14.03.18 20:27

Pokud testy byly negativní, tak to ZT nebylo. Hold to bylo silnější koli té opožděnosti a injekci. Kdyby si měla ZT tak máš pozitivní test. Tam tělo produkuje HCG i když se zárodek nevyvýjí… Tělo si myslí, že těhotné je.

Anonymní  14.03.18 20:42

Dost mr to vyděsilo. Pát dní předtím jsem v noci měla hrozný návaly horka a zvýšenou teplotu + nevolnost, připisovala jsem to těhu. Tak to asi byla viróza :(. Díky za rady.

ugluk
Hvězda diskuse 41090 příspěvků 14.03.18 20:42

Při negativních testech to nebylo těhotenství, ale cokoliv jiného - hormonální výkyv, anovulační cyklus, cysta…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Charlotte Štiková: Proč stojím za mámou a s kým dalším spala Ornella?

Reality show Štiky se točí především kolem vztahu Moniky Štikové a Ornelly... číst dále >

Decibely lásky Tamary Klusové: Malou Jenovéfu vystavuje ohlušující síle reproduktoru

Tamara Klusová (30) vyrazila také na pražský festival Mezi Ploty a vzala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama