Přikrývka pro miminko

21
24.9.20 21:32

Přikrývka pro miminko

Holky malej si začal prikryvat hlavu dekou a to i když mu dám plenu. Plenu zahodí a stejně se přikrývá dekou. Přemýšlela jsem jestli mu ji vyměnit za dětskou peřinu(že by byla těžší), ale zase se bojim, že si ji přehodí a už nestahne. Je mu 5 měsíců. Čím prikrýváte vy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7042
24.9.20 21:35

Spávaly v pytli, plínu měli na muchlání, nedávaly na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
24.9.20 21:39

Spala ve fusaku, deku měla na žužlání takovou tu malou, ale na hlavu si ji nedávala teda. Co přivázat jeden konec k postýlce, aby ji dostal k hlavě, ale ne úplně… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12674
24.9.20 21:45

Obe deti ve spacich pytlich, neprikryvala jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
24.9.20 21:46

Dcera měla vetšího plyšového usínačka a toho si přetáhla na hlavu. Takový plyšový a byl větší ten čtverec a ten si hodila celý na hlavu a tak usla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
24.9.20 21:56

Pytle jsme zkoušeli, ale vůbec se mu v něm nelíbí, potřebuje roztahovat nohy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
24.9.20 21:58

@Zelenacek dcera taky nesnášela pytle, ale zároveň chtěla být v něčem. Takže jsem koupila podzimní fusak od Emitexu a v tom chrápala do roka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
24.9.20 22:11
@Zelenacek píše:
Pytle jsme zkoušeli, ale vůbec se mu v něm nelíbí, potřebuje roztahovat nohy :mrgreen:

Dcera spala v overálkách. Neměla ráda přikrytí, a skopala to ze sebe vždy. Takže měla v teplejším období bavlněný hrubší overáek, a pak v zimě bavlněný overálek a na to ještě fleesový overálek bez deky, bez peřiny a přes hlavu usínáček. A mohla se odkovávat jak chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8067
24.9.20 22:21

V rychlozavinovačce na sucháč. Jak začali kopat nohama, tak se z toho vykopali a pak spali nepřikrytí (normálně v bavlněném overalu nebo pyžamu). Přikrývat peřinou jako dospělí se začali až tak ve dvou-třech letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3532
24.9.20 22:22

@Zelenacek

Obě děti ve spacích pytlích. Nic si neodkopou a ničím se nezadusí.
V 5m stále hrozí SIDS, žádnou deku bych do postýlky nedávala a peřinu už vůbec ne.
Na spací pytlík si zvykne, jen vytrvej. A dole jsou hodně široké, nohy může roztahovat až až ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
24.9.20 23:29

Do 7 měsíců měl spací pytel, pak bylo léto a byl durch spocený a to jsem dala peřinku, ale on se odkopovává.

Jak tu psaly holky, asi bych to řešila dobrým pyžámkem. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama