Principy dobývání

Napsat příspěvek
26.3.20 18:51

Myslím, že by sis měl hledat adeptky, co tě i chtějí. Z tohodle nemám pocit, že by o tebe projevovala nějaký zájem - není to spíš milosrdná lež? Nevytváříš si tu iluzy ty, že tě chtějí? Mně když dotyčná neodpoví nebo ji to takhle trvá, jak zmiňuješ ty, tak to spíš vypadá, že nemá zájem. Nebereš ji aby se tak namáhala. Dál neřeším a jdeš prostě o dům dál. Jen ti nechtěji napsat tvrdou realitu ;)… z toho si nic nedělej, takových eště bude. Nikdy se to moc nenaučíš přecházet, ale nezanevři :P. Vybírají si stejně tak jako my ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 18:56

Taky mám spíš zkušenost s takhle jeblýma chlapama a nemám to ráda. Pokud ti to vadí, tak to asi nebude holka pro tebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 19:05

Mně se taky občas stává, ale teda vykládá si to tak že nemá zájem :lol: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 19:38
@ontarova.stara píše:
Voe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Heled, chce to system. Pise, ze nemas byt dostupna na prvni zapiskani, ale ani to natahovat jak senior rousku. Takze si v klidu precti mesidž, dokoj z levyho prsu a pri stridani odepis. To by bylo, abys nevychytala spravnej tajming.

No ja zatim zvladam z jednoho :think: no snad si to Borec nevylozi blbe :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:01

:mrgreen: vy adolescenti nemáte nějaký svoje diskuzní fóra? Nevím čéče, co si z toho místní čtyřicátnice mají jako vzít. Ze mě by tě jeblo. Moje reakční doba je tak dva dny až dva roky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:11
@Hraběnka Stradová píše: :mrgreen: vy adolescenti nemáte nějaký svoje diskuzní fóra? Nevím čéče, co si z toho místní čtyřicátnice mají jako vzít. Ze mě by tě jeblo. Moje reakční doba je tak dva dny až dva roky :mrgreen:

Cece, mne to jako hodne pomohlo pochopit jednani jisteho Tomase z leta ´95. Ted uz konecne vim, ze tata (budiz mu zeme lehka) nemel pravdu, kdyz mi tvrdil, ze mi Tom nezavolal na pevnou proto, ze me az tak moc nezere. Dnes uz jsem chytrejsi a konecne mi doslo, ze mu jen hrdlo svirala uzkost a strach z odmitnuti.
Tomasi, jestli to tady ctes, odpoustim ti a netrap se dalsi ctvrtstoleti pochybami. I ja tehdy chtela, ale jak zpivala Vondrackova kdysi v osmdesatych „cas je proti nam“… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:17
@ontarova.stara píše:
Cece, mne to jako hodne pomohlo pochopit jednani jisteho Tomase z leta ´95. Ted uz konecne vim, ze tata (budiz mu zeme lehka) nemel pravdu, kdyz mi tvrdil, ze mi Tom nezavolal na pevnou proto, ze me az tak moc nezere. Dnes uz jsem chytrejsi a konecne mi doslo, ze mu jen hrdlo svirala uzkost a strach z odmitnuti.
Tomasi, jestli to tady ctes, odpoustim ti a netrap se dalsi ctvrtstoleti pochybami. I ja tehdy chtela, ale jak zpivala Vondrackova kdysi v osmdesatych „cas je proti nam“… :mrgreen:
:mrgreen: Takže chlapec zakladatel ti pomohl osvětlit slepá místa tvého milostného života? Takže edukativní okénko mělo smysl? Slza mi ukápla :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50928
26.3.20 20:22
@Hraběnka Stradová píše: :mrgreen: vy adolescenti nemáte nějaký svoje diskuzní fóra? Nevím čéče, co si z toho místní čtyřicátnice mají jako vzít. Ze mě by tě jeblo. Moje reakční doba je tak dva dny až dva roky :mrgreen:

Myslíš, že věk má na to jako vliv :D?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:26
@Venetia píše:
Myslíš, že věk má na to jako vliv :D?

Jako vliv na funkci předsedy? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:27
@Hraběnka Stradová píše: :mrgreen: Takže chlapec zakladatel ti pomohl osvětlit slepá místa tvého milostného života? Takže edukativní okénko mělo smysl? Slza mi ukápla :mrgreen:

Kde mohl muj milostny i sexualni zivot byt, kdyby misto papiroveho Bravo girl existovalo k porade emimino. Mlady clovek zmitany emocemi a touhou napsal v lete dotaz a kdyz mel stesti, pristi jaro mu nekdo odpovedel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:34
@ontarova.stara píše:
Kde mohl muj milostny i sexualni zivot byt, kdyby misto papiroveho Bravo girl existovalo k porade emimino. Mlady clovek zmitany emocemi a touhou napsal v lete dotaz a kdyz mel stesti, pristi jaro mu nekdo odpovedel.

Nech toho, nebo začnu bilancovat a bůhví na kolik promarněných příležitostí narazím. Zakladateli, proč jsem tě neznala dřív??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 21:32
@ontarova.stara píše:
Tomasi, jestli to tady ctes, odpoustim ti a netrap se dalsi ctvrtstoleti pochybami. I ja tehdy chtela, ale jak zpivala Vondrackova kdysi v osmdesatych „cas je proti nam“… :mrgreen:

Tome! Jestli to ctes, tak se ji hlavne neozyvej. Chce ti prodat roušky a dezinfekci, ktere podvodem zadarmo vylakala z Nely Slovakove, kterazto ma v dusledku toho z ostudy kabat po vsech internetech!!! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
26.3.20 21:41

Tak co že to mám vlastně dělat, abych nějakého toho alfa samce získala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3058
26.3.20 21:50
@Hotom píše:
Asi to bude jen takový výkřik do tmy, ale přesto to zkusím: Holky, nechte se dobývat, ale nepřehánějte to.

Přijde mi, že se to šíří mezi ženami víc, než koronavirus. Takové to hraní si na nedostupnou, aby o ni měli muži větší zájem.

Moje zkušenost z poslední doby: Píšu holce ráno na messengeru. Někdy si to přečte hned, někdy až odpoledne, ale odpověď mi zpravidla nedorazí dřív, než večer, nebo až druhej den. Okamžitě odpovím. A pak čekám dalších 12, či 24 hodin na odpověď. Neskutečně mě to irituje. Až s odstupem času se od ní dozvím, že to dělala schválně, aby působila víc nedostupně a já po ní víc toužil. Prý to tak dělají všechny její kamarádky. Hm, fakt geniální.

Další zkušenost: Jiná holka pořádá akci pro kamarády. A chtěla by mě tam taky, ale stydí se mě přímo pozvat. Nechce dolízat a bojí se odmítnutí. Takže schválně pozve nejen nejbližší kamarády, ale i širší okruh známých a doufá, že se to donese i ke mně. No, tak nedoneslo. Opět jsem se časem dozvěděl, že vlastně jen chtěla, abychom se potkali, ale styděla se.

Uvědomte si, milé dámy, že proti sobě máte primitivního muže, který nechápe vaše myšlení. Neví, co se ve vás děje. Neví, jestli o něj máte zájem. Náznaky nevidí. A i kdyby je zahlídl, tak je stejně nepochopí. On vidí jen to, že pořádáte akci pro všechny vaše kamarády a známé, ale jeho jste nepozvaly. Z toho si asi těžko vyvodí, že po něm děsně toužíte. Naopak to v něm vyvolá dojem, že ho mezi své kamarády nepočítáte.

A když mu neodpovíte na zprávu, opravdu to pro něj není takovej rajc, jak si možná myslíte. Zatímco vy se před vaším nápadníkem záměrně děláte nedostupnými, abyste ukojily jeho lovecké chutě, a velice rafinovaně otálíte s vašimi odpověďmi, on si v tu chvíli dost dobře může říkat: „To je příšerná ženská. To mi nemůže ani normálně odpovědět? A já si myslel, jaká je to fajn holka…“

Nebojte se napsat jako první, nebojte se odpovědět hned. Vždyť to neznamená, že mu lezete do zadku. Ale zároveň nebuďte dostupné na první písknutí. Nebombardujte muže zprávami, když vidíte, že o vás nemá zájem a neodpovídá vám. A nechtějte po něm, ať to dělá on.

No nevim, myslim ze o tebe moc nestoji, kdyby ye chtela ozve se raz dva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
26.3.20 22:41
@PaníKadrnožková píše:
Tome! Jestli to ctes, tak se ji hlavne neozyvej. Chce ti prodat roušky a dezinfekci, ktere podvodem zadarmo vylakala z Nely Slovakove, kterazto ma v dusledku toho z ostudy kabat po vsech internetech!!! :zed:

Tak ono ochcat Nelu, to zas nechce žádnýho velkýho fištróna, nedělejme z ní (abych použila slova klasika) Mata Hari celýho okresu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama