Principy dobývání

2
26.3.20 17:41

Principy dobývání

Asi to bude jen takový výkřik do tmy, ale přesto to zkusím: Holky, nechte se dobývat, ale nepřehánějte to.

Přijde mi, že se to šíří mezi ženami víc, než koronavirus. Takové to hraní si na nedostupnou, aby o ni měli muži větší zájem.

Moje zkušenost z poslední doby: Píšu holce ráno na messengeru. Někdy si to přečte hned, někdy až odpoledne, ale odpověď mi zpravidla nedorazí dřív, než večer, nebo až druhej den. Okamžitě odpovím. A pak čekám dalších 12, či 24 hodin na odpověď. Neskutečně mě to irituje. Až s odstupem času se od ní dozvím, že to dělala schválně, aby působila víc nedostupně a já po ní víc toužil. Prý to tak dělají všechny její kamarádky. Hm, fakt geniální.

Další zkušenost: Jiná holka pořádá akci pro kamarády. A chtěla by mě tam taky, ale stydí se mě přímo pozvat. Nechce dolízat a bojí se odmítnutí. Takže schválně pozve nejen nejbližší kamarády, ale i širší okruh známých a doufá, že se to donese i ke mně. No, tak nedoneslo. Opět jsem se časem dozvěděl, že vlastně jen chtěla, abychom se potkali, ale styděla se.

Uvědomte si, milé dámy, že proti sobě máte primitivního muže, který nechápe vaše myšlení. Neví, co se ve vás děje. Neví, jestli o něj máte zájem. Náznaky nevidí. A i kdyby je zahlídl, tak je stejně nepochopí. On vidí jen to, že pořádáte akci pro všechny vaše kamarády a známé, ale jeho jste nepozvaly. Z toho si asi těžko vyvodí, že po něm děsně toužíte. Naopak to v něm vyvolá dojem, že ho mezi své kamarády nepočítáte.

A když mu neodpovíte na zprávu, opravdu to pro něj není takovej rajc, jak si možná myslíte. Zatímco vy se před vaším nápadníkem záměrně děláte nedostupnými, abyste ukojily jeho lovecké chutě, a velice rafinovaně otálíte s vašimi odpověďmi, on si v tu chvíli dost dobře může říkat: „To je příšerná ženská. To mi nemůže ani normálně odpovědět? A já si myslel, jaká je to fajn holka…“

Nebojte se napsat jako první, nebojte se odpovědět hned. Vždyť to neznamená, že mu lezete do zadku. Ale zároveň nebuďte dostupné na první písknutí. Nebombardujte muže zprávami, když vidíte, že o vás nemá zájem a neodpovídá vám. A nechtějte po něm, ať to dělá on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.3.20 17:47

Možná se jen obklopuješ fakt divnýma ženskejma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2391
26.3.20 17:48

Díky za osvětu :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
26.3.20 17:51

Jezis promin za vsechny holky, co te neuhanely. (kde je smajlik strelim se do hlavy?) Prisaham, ze jak dam vecer vsecky decky spat, strelim po manzelovi gatky a vypnu mu zpravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 17:51

@Hotom a já zase znám chlapy s tímhle chováním. Takže to nelze jen skatulkovat žensky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
26.3.20 17:53

:mrgreen:
děkuji za sondu do tvého komunikačního světa
koho sis do něj pozval, toho tam máš :mrgreen:
já nikdy den nikoho na špagát nenapínala, takže tam máš nějaké divné exotky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15064
26.3.20 17:57

Ja to zas znam naopak, zenska odpovi hned, sama odpovím hned, protoze kdyz si přečtu zpravu a neodepisu, tak se muze stat, ze si vzpomenu treba az ten dalsi den :mrgreen: a chlapi to kolikrat ignorujou a musim uhanet a psát nekolimrat abych se nejake odpovědi vubec dockala. Proste si kapnul na blbe kusy, ale nemuzes tak všechny skatulkovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
26.3.20 18:01

Takže jsi měl celkem 2 (slovy dvě) takové zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11921
26.3.20 18:04

A nebo tě prostě nechtějí, ale jsou příliš zbabělé ti to říct a tak ti naservírují milosrdnou lež.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50928
26.3.20 18:04

@Hotom

stímneopovídáním mám zase zkušenosti ze strany chlapů. Vždycky jsem se řídila jeho frekvenci, pokud mi někdo odpoví za tři hodiny nebudu mu odpovídat hned, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 18:08

Asi ti nabouram tetris, ale ono je to obvykle daleko (ale fakt daleko!) jednodussi. Pokud hned neodpovim, tak bud proste nemam cas, pripadne to pro me neni prioritni. Tecka. Pokud holce neni patnact, bude to prekvapive takhle proste. Pokud pozve vsechny okolo na mejdan a Pepu ne, nehledej v tom konspiracni teorie a nedelej z holciny Matu Hari vaseho okresu, ale proste ji Pepa az tak moc nebere. Jinak by rekla pri pozvani Jardovi, at ho vezme sebou.

Co tam mame dale :mrgreen:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22967
26.3.20 18:17

@Hotom
Uvědom si, že se obklopuješ pipinama. Tohle jsem ve fázi chození partnerovi nedělala. Měla jsem primitivní mobil Alcatel s pidi displayem. Takže se mi o nějakém mesenžru mohlo leda tak zdát. A internet jsem měla jen v práci na prvnou linku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 18:17

Hele, kdybys nahodou vypisoval me a ja neodpovedela hned, tak prosim te: chci te, ale zrovna kojim :think: to aby nevznikla nejaka mylka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 18:24
@PaníKadrnožková píše:
Hele, kdybys nahodou vypisoval me a ja neodpovedela hned, tak prosim te: chci te, ale zrovna kojim :think: to aby nevznikla nejaka mylka!

Voe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Heled, chce to system. Pise, ze nemas byt dostupna na prvni zapiskani, ale ani to natahovat jak senior rousku. Takze si v klidu precti mesidž, dokoj z levyho prsu a pri stridani odepis. To by bylo, abys nevychytala spravnej tajming.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13340
26.3.20 18:37

No vidíš, já celej život bojuju s tydýtama, kterým pětkrát řeknu, že nemám zájem a oni si to vykládají tak, že je napínám… neznáme se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama