Připadám si tlustá

Anonymní
30.7.20 19:06

Pripadam si tlusta

Merim 164cm a. Vazim 63 kg pripadam sisi tlusta nevim jestli to tak je nebo neni ale proste prijdu si strasne mohutna a uz je to az tak ze nesnesu pohled do zrdcadla vim ze nekomu to prijde smesne ale me to vazne trapi a omezuje muj pristup ke vsemu hlavne k dobre nalade a klidnemu dni

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.7.20 19:12

Mám 164 a 62 kilo a tlustá si Teda nepřipadám. naopak mám velká prsa, výrazný pás a soumerny zadek a chlapi si sedaj na p. rdel když si vezmu výstřih nebo šaty.

• Nahlásit
  • Citovat
7944
30.7.20 19:14
@Anonymní píše:
Merim 164cm a. Vazim 63 kg pripadam sisi tlusta nevim jestli to tak je nebo neni ale proste prijdu si strasne mohutna a uz je to az tak ze nesnesu pohled do zrdcadla vim ze nekomu to prijde smesne ale me to vazne trapi a omezuje muj pristup ke vsemu hlavne k dobre nalade a klidnemu dni

Mam podobny miry a taky si pripadam jak almara. Takze ti rozumim. Neni to zadna traga, ale jako je to trochu vic, nez by byl ideal, zvlast pokud nejsi kopa svalu, co si budem. Taky zalezi, kde a jak mas ta kila rozhozena, ja mam siroka ramena a zada, takze jsem fakt mohutna, to je dobry slovo. Bleh. No co uz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14714
30.7.20 19:25

Sportujes? Obecne sport dost pomaha tomu, jak se clovek citi a vnima. I kdyby jsi zhubla jen o trosku, o mnohem lip se budes citit. Jinak bez fotek to fakt nelze posudit, ta vaha je takova nevypovidajici. Nebo alespon miry. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.20 19:27

@Lenka_Hal pres pas 70cm boky 87-8cm a stehno 54 cm :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
7944
30.7.20 19:28
@Lenka_Hal píše:
Sportujes? Obecne sport dost pomaha tomu, jak se clovek citi a vnima. I kdyby jsi zhubla jen o trosku, o mnohem lip se budes citit. Jinak bez fotek to fakt nelze posudit, ta vaha je takova nevypovidajici. Nebo alespon miry. :nevim:

Hele, zaroven to funguje a nefunguje. :D Kdyz se nahodim do sportovniho a jdu behat, rikam si: sakra holka, ty vypadas pekne, je na tobe videt, ze ted trochu neco delas, i kdyz malo! No, pak se svliknu, pred zrcadlem bych brecela a oblecu si nejaky normalni civilni obleceni a je ze me zas almara. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7944
30.7.20 19:30
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal pres pas 70cm boky 87-8cm a stehno 54 cm :zed:

Jeee, ty ses fakt jak ja :D :D :D to je vtipny. Prsa 95, pas 70, pres spek 83, prde 94 a stehno kolem 53, jeste bicak 28. Proste almara. Na obvod ramen by mi nestacil metr. :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
30.7.20 19:35

Ano, je to dost. BMI nejde jen tak obejít. Při výšce cca 160 cm v okamžiku kdy překročím 50 kg už se necítím. Nejvíc kg jsem měla jako těhotná, což je logické, v okamžiku, kdy se váha sekla na 58 kg a potom 55 kg, když jsem shazovala těhotenská kila, tak jsem se cítila velmi nekomfortně. Pokud bych se celý život nehlidala, tak mám k nadváze sklony. Je to těžké, ale osobně bych se při 63 kg cítila velmi mizerně. Nicméně záleží, jak tělo všeobecně vypadá. Někdo má velká prsa a je to ok, mně se kila okamžitě vrazí do zadku, boků a stehen, což jde velmi špatně dolů. Na hoře budu mít stále velikost xs, 34, ale v dolní části těla se velmi musím hlídat abych velikost S, 36 udržela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7944
30.7.20 19:48
@Trojlístek píše:
Ano, je to dost. BMI nejde jen tak obejít. Při výšce cca 160 cm v okamžiku kdy překročím 50 kg už se necítím. Nejvíc kg jsem měla jako těhotná, což je logické, v okamžiku, kdy se váha sekla na 58 kg a potom 55 kg, když jsem shazovala těhotenská kila, tak jsem se cítila velmi nekomfortně. Pokud bych se celý život nehlidala, tak mám k nadváze sklony. Je to těžké, ale osobně bych se při 63 kg cítila velmi mizerně. Nicméně záleží, jak tělo všeobecně vypadá. Někdo má velká prsa a je to ok, mně se kila okamžitě vrazí do zadku, boků a stehen, což jde velmi špatně dolů. Na hoře budu mít stále velikost xs, 34, ale v dolní části těla se velmi musím hlídat abych velikost S, 36 udržela.

Tak se zklidnime. BMI pro slecnu/pani je v norme, ano, mirne v druhe polovine, ale stale naprosto v norme. + fakt zalezi na typu postavy, ohanet se velikosti obleceni je docela mimo. Ja i kdyz jsem mela o 10kg min, tak jsem mela nahore 40 (prsa a ramena) a dolce 36-38 a nikdy ne min. 63 u pani/slecny neni zadna nadvaha, je to nejspis OK, jen to neni uplne tak vizualne ok, jak by si ona predstavovala. Coz naprosto chapu, ale nevidim duvod k nejakemu nasazovani, jak je to moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
30.7.20 19:50

Já měřím 167 a měla jsem v životě 2× cca 62kg. Poprvé jsem se na to vyjedla a rozkydla při učení na státnice. Podruhé jsem se na to vysportovala při squashi a běhu. Asi nemusím říkat, že v tom prvním případě jsem byla tlustá, v tom druhém teda fakt ne. Měla jsem ramena, ruce, vyběhaná stehna a zadek. Squash je dost dynamický a mám sklony k růstu svalů, takže jsem byla hodně osvalená, ale neměla jsem na sobě žádnou tučnou pneumatiku a postavu mi spíš všichni chválili (přestože jsem měla přes stehno 60cm).
Teď se blížím po dětech zase k těm 62kg (zatím o pár kg víc), ale na břiše už mám pneumatiku a převisem, které se blbě zbavuju. Když se podívám na svoje fotky se zhruba stejnou váhou ze tří různých období, jsou to tři různí lidé a tipla bych rozdíl až 10kg.
Takže se hýbej, a výsledky se dostaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
30.7.20 19:53

@sakota Taky nechápu, jak to někdo může napsat. Při 160cm mít pod 50kg znamená i podle BMI podváhu, někdo s podváhou tady píše, že normální váha je moc? To je masakr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.20 19:55

@sakota jste super diky :P dicela me zamrazilo co napsala pani :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.7.20 19:55

@zrcadlo *docela

• Nahlásit
  • Citovat
7944
30.7.20 19:58
@Anonymní píše:
@sakota jste super diky :P dicela me zamrazilo co napsala pani :mrgreen:

klidne posli do SZ fotku, dam ti zpetnou vazbu, ale ocekavam, ze budes podobna jak ja (klidne vymenim, kdyz te to uklidni :) a podporim)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.20 20:09
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal pres pas 70cm boky 87-8cm a stehno 54 cm :zed:

Měřím podobne, vážím mnohem víc a míry mám mnohem větší. Takže za mě nemůžeš být tlustá! Míry přes boky jako ty jsem neměla ani s 50 kg. :*

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama