Připínací vlasy/cop ?

Anonymní
4.12.20 17:33

Připínací vlasy/cop ?

Pěkný večer, znáte někdo veronicabiasiol? Zítra se má u ní spouštět prodej připínacích copů, nikdy jsem na takové připínací vlasy/copy nebyla ale mladší dcera (skoro 15 let ) mi to ukázala že by jsi to přála na vánoce. Ani vlastně nevím jak se to připína na ty vlasy nebo jak to funguje tak mně zajímá kdo stim má nějaké zkušenosti? A jaký máte na to názor vy? A zajímala by mne aspoň nějak přibližně cena, vůbec nemám představu kolik to tak může stát, nevíte někdo cca kolik by to tak mohlo stát? Dávám i fotečku a děkuji moc za každou radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
4.12.20 17:47

Pripinat by se to mělo takovyma sponkama, cena se pak odvyji od toho, jestli to jsou prave vlasy nebo nějaké umělé, muze se to pohybovat od par stovek do par tisic :nevim: záleží na kvalitě, delce, hustote, vyrobci… nicmene chce to trefit presny odstin vlasů jako ma dcera, jinak to vypada neprirozene a každý pak pozna, ze je culik pripnuty a to je celkem trapas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 18:04

@Kriss Tina tak to by asi pro dceru nebylo úplně vhodné jelikož má vlasy cca po ramena ale má půlku hlavy blond a půlku tak do růžova tak by to asi vypadala tak blbě ale jinak moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
20116
4.12.20 18:12

Ja bych dceři spis doporucila treba copanky z kanekalonu, to je barevne a mezi mladyma holkama se to celkem nosi, neni to naporad, nevadi ze to nevypada neprirozene, protože tam je to spis ucel, muze to mit ruzne barevne a napleta se to primo na jeji vlasy :) staci najit salon v okoli, co to dela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5555
4.12.20 18:43

Zrovna od Veroniky bych si nic nekoupila. Všechno drahý smuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14723
4.12.20 18:57

Zrovna od této slečny bych si nekoupila nic. Delala už dřív řasy ne a byl z toho propadák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
4.12.20 21:18
@Anonymní píše:
Pěkný večer, znáte někdo veronicabiasiol? Zítra se má u ní spouštět prodej připínacích copů, nikdy jsem na takové připínací vlasy/copy nebyla ale mladší dcera (skoro 15 let ) mi to ukázala že by jsi to přála na vánoce. Ani vlastně nevím jak se to připína na ty vlasy nebo jak to funguje tak mně zajímá kdo stim má nějaké zkušenosti? A jaký máte na to názor vy? A zajímala by mne aspoň nějak přibližně cena, vůbec nemám představu kolik to tak může stát, nevíte někdo cca kolik by to tak mohlo stát? Dávám i fotečku a děkuji moc za každou radu :srdce:

Od Veroniky Biasiol to bude Ok cop bude kvalitni, jestli si to preje, proc ne :nevim: (ale ja bych to nenosila) a neni to tak uplne dovno co mi bylo 15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat