Opatření a obchody

Anonymní
3.12.20 23:38

Opatreni a obchody

Tak jsem dnes zabehla pri ceste domu od lekare do obchodu pro pecivo, syna necely rok jsem si vzala do ruky (uz nema vajicko). Vbehnu, tam hlava na hlave, samozrejme zadne omezeni na 15m2, zadne korigovani pomoci kosiku, nic… a security na me, at si vezmu kosik, tak jsem rekla, ze opravdu ne, kdyz mam dite na ruce a ze do pojizdneho ani nahodou, aby to vošmatal a cucal si pak ruce nebo volízl madlo. Proste jsem šla dovnitř, vzala pečivo a odešla.
Holky stalo se vam tohle nekdy?
Ja bych to pochopila, kdyby se mu jednalo o rizeni lidi pomocí tech nakupnich kosiku, ale tohle bylo vylozene „vem si kosik“ a lidi na krame jak nasr***.
Za normalnich okolnosti nakupuju s kosikem, bez syna a chapu, ze i normalne by se mel kosik nosit, poprve za celou dobu jsem sla s malym a opravdu jsem ho nepochopila. A rozcililo me to. Nebrala jsem kocarek, jeli jsme jen na otočku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6027
3.12.20 23:59

Ne nestalo se mi to nikdy, s dětmi nakupuji zásadně bez vozíku, protože to ani jinak nejde. Ale nikdy jsem s tím problém neměla. Holt měl sekuriťák nařízeno peskovat lidi, tak to prodýchej a zítra bude zase dobře :hug: já se tuhle chytla s babou v zásilkovně, taky děs běs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
4.12.20 00:00

A jak víš, že to množstvím košíků neregulovali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 00:00

Šla jsem taky na otočku, s dítětem za ruku a v druhé ruce kočár, protože chtěl ťapat (za půl hodiny ho třeba budu potřebovat posadit) přesto mi security nacpal košík. Nevím ale co bych na tom řešila tady :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
813
4.12.20 00:01

Dítě dám do košíku a je to, madlo fakt nelíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 00:04

@AnneElliot Ale osahává… fuj

A opravdu bylo vidět jak regulovali počet navstevniku kosikama no :D

• Citovat
  • Nahlásit
534
4.12.20 00:07

Nějak blbec no. Taky bych ho neresila.
A sve dite do kosiku sedet taky nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
4.12.20 00:13

A jak maji regulovat mnozstvi zakazniku, kdyz jich treba polovina jde bez kosiku, protoze k tomu preci maji duvod (dite na ruce, jde si jen pro pecivo,…)? Pak si nestezuj, ze tam bylo hodne lidi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
4.12.20 00:14
@Anonymní píše:
@AnneElliot Ale osahává… fujA opravdu bylo vidět jak regulovali počet navstevniku kosikama no :D

Tak regulují to právě tím, kolik tam těch košíků dají k dispozici :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4481
4.12.20 00:19

Mě jeden security vážně „pobavil“. Vešla jsem do obchodu s malou v kočárku, koukám, košík do ruky nikde, tak se security u vchodu ptám a on, že do ruky nemají, pouze veliké nákupní. Samozřejmě jsem se ho ptala, jak to mám asi s kočárkem udělat a on, ať mu tam malou v kočárku nechám, že ji pohlídá a já si zatím nakoupím 8o :mrgreen: Dodávám, že se jedná o celkem veliký supermarket v Praze. Já jsem většinou horká hlava, ale nějak jsem měla dobrou náladu, zůstala v klidu a že tedy pěkně děkuji a nakoupím si jinde. Asi mu došlo, co to z něj vypadlo za nesmysl :roll: a domluvili jsme se, že nakoupím do tašky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 00:22

Aha. Zajimave, ze ani ja jsem nikde nezaznamenala zmenu poctu kosiku nebo zakazniku na prodejne.
I u nas strkaj jenom kosik, aby se nereklo, nic vic. Vsude davy.
A strkat kosik mame s malym deckem v ruce nebo s kocarkem je opravdu ostuda, jako kdyby jich v tu chvili šlo nakupovat třicet.
Ale kazdeho vec co si libit nechá a co ne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
4.12.20 00:30
@Janita3 píše:
Mě jeden security vážně „pobavil“. Vešla jsem do obchodu s malou v kočárku, koukám, košík do ruky nikde, tak se security u vchodu ptám a on, že do ruky nemají, pouze veliké nákupní. Samozřejmě jsem se ho ptala, jak to mám asi s kočárkem udělat a on, ať mu tam malou v kočárku nechám, že ji pohlídá a já si zatím nakoupím 8o :mrgreen: Dodávám, že se jedná o celkem veliký supermarket v Praze. Já jsem většinou horká hlava, ale nějak jsem měla dobrou náladu, zůstala v klidu a že tedy pěkně děkuji a nakoupím si jinde. Asi mu došlo, co to z něj vypadlo za nesmysl :roll: a domluvili jsme se, že nakoupím do tašky.

Za blbost? Oni ti securiťáci si to nevymejšlí, ti pouze plní pokyny shora… Snažil se jen pomoc… Taky mohl říct,,No, smůla, mám to befelem, nenecham pak na sebe hulákat nadřízený.”. Takže myslím, že tou “blbostí” se Ti akorát snažil pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4481
4.12.20 00:44

@yocheved Promiň, ale to nemysliš vážně 8o jako že by mi naprosto cizí chlap (co si budeme povídat v obchodech většinou z pochybných agentur) měl pohlídat malé dítě? Za mě to teda naprostá blbost je a jemu to taky došlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1587
4.12.20 00:44

My dnes s mámou v Lidlu to samé.. :zed: Obchod narvaný lidma, ale jediné, co sekuriťáka u vchodu zajímalo bylo, aby měl každý člověk svůj vozík… :cert:
Tak jsme mu vysvětlily, že jsme rodina a nehodláme se každá smýkat s vlastním vozíkem..
Nechápu, který deb. žot to tam nahoře vymýšlí, tahle „chytrá“ nastavení a pravidla.. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
4.12.20 00:46
@Janita3 píše:
@yocheved Promiň, ale to nemysliš vážně 8o jako že by mi naprosto cizí chlap (co si budeme povídat v obchodech většinou z pochybných agentur) měl pohlídat malé dítě? Za mě to teda naprostá blbost je a jemu to taky došlo.

Ne, samozřejmě, že by Ti ho neměl pohlídat, ale aapoň projevil nějakou vstřícnost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat