Doporučíte psychologa pro puberťáka Brno?

Anonymní
3.12.20 11:16

Doporučíte psychologa pro puberťáka Brno?

Ahoj, prosím o anonym, nepíšu o sobě. Jinak smazat.
Po včerejším velmi afektivním záchvatu 17 letého nevlastního dítěte jsme zjistili, že má nějaké psychické potíže. Sháníme proto psychologa, vůbec ale nevím, jestli dětského/pro dospělé.? Může mi někdo doporučit někoho z Brna a okolí? Něco jsem vygooglila, ale přece jenom doporučení je vždycky lepší. Děkuju všem za případné tipy :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
797
3.12.20 12:55

Podle mě je zbytečné navštěvovat psychologa v pubertě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
3.12.20 13:08
@me57h píše:

Mně zase přijdou zbytečné některé příspěvky… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
797
3.12.20 13:11
@sediza píše:
Mně zase přijdou zbytečné některé příspěvky… :roll:

Jasně, to je fakt, ale v sedmnácti většinu problémů způsobuje hormonální nerovnováha, Ať běhá a celkově si najde smysluplné koníčky, pak ho to přejde cobydup. Dnešní generace je strašně slabá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
3.12.20 14:13
@me57h píše:
Jasně, to je fakt, ale v sedmnácti většinu problémů způsobuje hormonální nerovnováha, Ať běhá a celkově si najde smysluplné koníčky, pak ho to přejde cobydup. Dnešní generace je strašně slabá.

No a treba mojí kamaradce se v sedmnácti projevilo poprvé psychiatrické onemocnění. Trpí bludy. Kdyby s její diagnozou byla doktorka takto rychle hotová, jako Vy, nebo by si rodina rekla, že je to jen puberta a hormonální nerovnováha, tak potěš. O tom, jestli je to pubertou rozhodne psycholog v případě syna zakladatelky. A i kdyby bylo, jistě pomůže toto naročné období překonat. Starší generace je zase plna predsudků a mnohdy neschopná práce na sobě. Opravdu ne vše vyřeší jít si zahrát fotbal nebo se věnovat hraní na hudební nástroj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5222
3.12.20 14:25
@sediza píše:
No a treba mojí kamaradce se v sedmnácti projevilo poprvé psychiatrické onemocnění. Trpí bludy. Kdyby s její diagnozou byla doktorka takto rychle hotová, jako Vy, nebo by si rodina rekla, že je to jen puberta a hormonální nerovnováha, tak potěš. O tom, jestli je to pubertou rozhodne psycholog v případě syna zakladatelky. A i kdyby bylo, jistě pomůže toto naročné období překonat. Starší generace je zase plna predsudků a mnohdy neschopná práce na sobě. Opravdu ne vše vyřeší jít si zahrát fotbal nebo se věnovat hraní na hudební nástroj.

uplne v pohode, pise to @me57h, to je „tyranka“ svych deti. na svych holkach nenecha nit suchou (vadi ji ze studuji, ze nesly do ucnaku jako ona, musi mit zachod po jejim chlapovi aj. libustky :-)), starsi od ni utekla hned s dovrsenim 18ti let. mladsi ted travi radeji cas u segry nez doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
4.12.20 12:50
@me57h píše:

Ty jsi úplně píp píp píp. Sama potřebuješ psychologa, protože jsi totálně na hlavu. Kdykoliv tě čtu, tak mám pocit, že Bohnice mají vycházku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat