Příprava malé tašky do porodnice

53
6.12.19 09:03

příprava malé tašky

Ahojte, mám pár dnů před porodem, tak možná úplně zcestný neinteligentní dotaz :-) Jdu na plánovaný CS, Nástup mám na rizikové oddělení, druhý den CS. V papírech jsem našla Co si vzít s sebou : malou tašku s toaletními potřebami, pantofle, vložky, siťované kalhotky. Věci na miminko nechte doma…

Chápu správně, že mám doma nechat tašku s pyžamem, ponožkama, kojí. podprdy, ručníkama blabla? Takže opravdu jen ty 4 věci? Když bude tedy druhý den CS, předpokládám, že budu nějakou chvíli na JIP, takže po JIP mě dovezou na odd. šestinedělí, kde si zařídím, aby tatínek dojel s připravenými „velkými“ taškami pro mě a mimino?
(ano, nezeptala jsem se hned, protože jsem obdržela tunu papírů a pročítám to teďka)

děkujiiii :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13386
6.12.19 09:07

@Zuzi55 Ja na JIP vubec nebyla. A to jsem mela celkovou narkozu (akutni CR).
Vzala bych si osusku, toaletni potreby, prezuvky. Vlozky, kalhotky, podprdu.
Vse ostatni ti manzel potom priveze.
Preji at vse dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7192
6.12.19 09:08

@Zuzi55 tak tam zavolej a optej se, to bude nejlepsi ;) ja po akutnim CS (spinal) byla na ARU asi 3 hodky, nez mi dosly k sobe nohy. Pak me prevezli na sestinedeli. Tasku jsem mela jen jednu a prenesla mi ji z pokoje (kde jsem mela rodit) sestra na sestinedeli, zamkla mi veci do skrinky a donesla klicek manzelovi. Manzel byl u male u inkubatoru, oak za mnou na ARO dosel ;) at je vse v pohode :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4940
6.12.19 09:12

@Zuzi55 Jestli nastupuješ den předem, tak si klidně vem s sebou noční košili, pokud nechceš erar. Malý ručník se taky hodí. Jde o to, abys tam nenastoupila pomalu s kufrem, protože věci většinou cestují s pacientem a ty velké tašky nejsou kam dát.
Nebo tam zavolej a zeptej se, jestli nemají šatnu pro pacienty, potom si můžeš vzít vše s sebou už první den a před SC uložíš věci do šatny.
Nezapomeň mobil a nabíječku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4310
6.12.19 09:13

Já na jip taky nebyla. Brala jsem si rovnou vše, ale oni mi to řekli, zrovna se rekonstruovalo, tak na gynekologickém byly i maminy po porodu a nezapomeň na nabíječku na mobil. A doporučuji pití s tím „sosákem“ jak má jupík netekoucí víčko.

Příspěvek upraven 06.12.19 v 09:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
6.12.19 09:14

Tak ručník a zupan bych si taky vzala, případně pyzamo jestli chceš svoje, nabíječku, jedny kalhotky. Když tam budeš jednu noc, pak ti to můžou dovézt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat