Příspěvek (hmotná nouze, bydlení) při pandemii?

Anonymní
31.3.20 23:08

Příspěvek ( hmotná nouze, bydlení ) při pandemii?

Ahoj,
v listopadu 2019 jsem přišla o práci mám ID III. stupně a od té doby nemůžu najít práci. A teď do toho přišla karanténa a já krome ID nemám žádný příjem když všechno poplatím zbydou mi 300 Kč na měsíc a zbytek měsíce jsem bez peněz. Mám namysli nájem, jídlo. Našetřeno jsem měla ale peníze již vyčerpala. Půjčku si nechci brát. Byla jsem na úřadě práce ale paní byla nepříjemná. Žiju takhle už od listopadu a jsem z toho unavená, podrážděná, otrávená.. Vůbec už nevím kam poslat CV.
Nevíte kam se obrátit? Kde by mi pomohli s prací?
Už jsem zoufalá.
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.4.20 00:04

Požádejte si příspěvek na živobytí, doplatek na bydlení a příspěvek na bydlení. Zavolejte si na úřad a pokud nebude možná schůzka, tak vytisknout potřebné formuláře, řeknou vám v telefonu jaké. Pokud nemůžete vytisknout, tak poprosit zda by vám je nemohli vydat pak vyplníte, kroku dáte nájemní smlouvu a vše kolem to by vám řekli co vše je potřeba, a hodíte do schránky na úřadě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.20 00:06
@Anonymní píše:
Požádejte si příspěvek na živobytí, doplatek na bydlení a příspěvek na bydlení. Zavolejte si na úřad a pokud nebude možná schůzka, tak vytisknout potřebné formuláře, řeknou vám v telefonu jaké. Pokud nemůžete vytisknout, tak poprosit zda by vám je nemohli vydat pak vyplníte, kroku dáte nájemní smlouvu a vše kolem to by vám řekli co vše je potřeba, a hodíte do schránky na úřadě.
@Anonymní píše:
Ahoj,
v listopadu 2019 jsem přišla o práci mám ID III. stupně a od té doby nemůžu najít práci. A teď do toho přišla karanténa a já krome ID nemám žádný příjem když všechno poplatím zbydou mi 300 Kč na měsíc a zbytek měsíce jsem bez peněz. Mám namysli nájem, jídlo. Našetřeno jsem měla ale peníze již vyčerpala. Půjčku si nechci brát. Byla jsem na úřadě práce ale paní byla nepříjemná. Žiju takhle už od listopadu a jsem z toho unavená, podrážděná, otrávená.. Vůbec už nevím kam poslat CV.
Nevíte kam se obrátit? Kde by mi pomohli s prací?
Už jsem zoufalá.
Moc děkuji

A pokud nemáte vůbec co jíst už teď, tak zavolat s tím, že si to chcete teda vše vyřídit+ jim řekněte, že opravdu nemáte vůbec nic a nemáte se na koho obrátit a poprosit je aby vám dali nějaké jídlo z potravinové banky než se peníze vyřídí, a nenechte se odbýt. Odkud prosím jste?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama