Přitahují vás Asiaté?

Anonymní
19.8.15 16:08

Pritahuju vas Asiate?

Predem upozornuji, ze tohle zakladma jako DISKUSNI tema, ne jako „ze ma lcovek nejaky problem“ a rekce typu, tve problemy na moji hlavu a podobne… proto to tu nezakladam.
Tak nejak mam chvilku a zajimaji me reakce na tuhle diskusi. Radeji anonymne, obcas na emimino zaskoci i manzel :D
Vsimam si ze mlade holky zacinaji chodit s mladymi Vetnamci. Vidim to cim dal casteji. Vzdy me tak trochu pritahovali asiate a v nasich koncinach jsou nejcasteji ty vetnamci a uznavam, ze ne vsechny vypadaji jak opice. Par jich je skutecne pritazlivych a opravdu bych si to jendou s jendim chtela zkusit.
Mate to nektera podobne a nebo vam pripadi naprosto odpucivy? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.8.15 16:12

Ani odpudiví, ani přitažliví…prostě člověk od člověka stejně jako s Evropany…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
19.8.15 16:13

Mě teda vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Libo se mi ten typ jak je Christian s Tanecni akademie. Jinak ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Mne osobne teda nepritahuji a ani se mi nelibi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
19.8.15 16:15

V mládí jsem milovala Bruce Leeho, Marka Dacascose a vůbec hrdiny akčních asijských filmů. Už mě to přešlo. Zvykla jsem si, že můj manžel má 190 cm, neumím si představit chlapa, co je stejně vysoký jako já - v lepším případě. Ale dcera to zdědila, Miluje Bruce Leeho. No, pravda taky Conana s Arnoldem :think: Asi je na pořádné chlapy :mrgreen: To má po mamince :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 16:18

Jak opice? 8o :poblion:
K věci…je strašně moc typů. Z odkazu se mi líbí jen ten první.
http://www.menstylefashion.com/…ean-fashion/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
19.8.15 16:19

Jo, ještě dcera miluje z tohoto klipu:

https://www.youtube.com/watch?…

toho asijského tanečníka (červený šátek na hlavě), ale taky Michaela Flatheyho a irský step 8o Zatím se mi, holka, nevyhranila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
19.8.15 16:21
@Izzz píše:
Jak opice? 8o :poblion:
K věci…je strašně moc typů. Z odkazu se mi líbí jen ten první.
http://www.menstylefashion.com/…ean-fashion/

ono z modelu se mi celkove nelibi skoro nikdo. a je celkem fuk, z jake casti sveta jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
19.8.15 16:21

Mně se líbí, jsem drobná, takže no problém. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 16:22

Já mela napul Vietnamce. Hodnej a celkem pěknej kluk. Šlo jen o sex. Ze by mě ale vylozenw přitahovali, nebo odpuzovali… To nee. On teda celej život žije v ČR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
19.8.15 16:22
@Apaji píše:
V mládí jsem milovala Bruce Leeho, Marka Dacascose a vůbec hrdiny akčních asijských filmů. Už mě to přešlo. Zvykla jsem si, že můj manžel má 190 cm, neumím si představit chlapa, co je stejně vysoký jako já - v lepším případě. Ale dcera to zdědila, Miluje Bruce Leeho. No, pravda taky Conana s Arnoldem :think: Asi je na pořádné chlapy :mrgreen: To má po mamince :lol:

No právě, na mě jsou moc malí a hubený :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39700
19.8.15 16:29

Bruce Lee by stál za hřích.. Jinak je to asi kus od kusu - některý se mi líbí a některý ne :nevim: tak jak s našima chlapama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
19.8.15 16:40

Asiati sikmooci vubec, ale klidne treba Asiati typu Turku, Irancu, Kavkazanu nebo Arabu, coz je stejna rasa jako jsme my..proste takove ty typy podobne stredomorskym. Stejne tak se mi nelibi ani sikmooke zeny- ikdyz muzou byt na pohled hezke, tak se mi proste nelibi a tu krasu tam nevidim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
19.8.15 16:46

Nelíbí se mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu