Přítel chce žít v celibátu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 08:08
Pritel chce zit v celibatu

Ahoj holky, doufam ze se, najde nektera, ktera to prozila podobne. S pritelem budeme spolu 10 let, mame 2 leteho chlapecka a nyni jsem tehotna s druhym ditetem. Od poceti partner odmita plne intimnosti, je schopeni dat pusu, kdyz jde do prace, pred mesicem mi oznamil ze chce abychom byli nyni spolu bez sexu. Ze zacatku vztahu jsem byla iniciatorem v sexu ja a uvedomuji si ze chyba je i ve mne, protoze jsem mu neustalym natlakem sex zhnusila coz potvrdil. Chce abychom rok skusili byt teda spolu v celibat a pak se uvidi, jestli ho to prejde. Bohuzel jak pracujou hormony moc se s tym neumim poprat a psychicky jsem na dne..chybi mi z jeho strany aspon nejaky fyzicky kontakt. Myslite ze si k sobe casem znovu najdeme cestu? Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 08.04.19 08:12

To už asi lepší nebude, budete mít dvě děti, má splněno, tak co se bude dál namáhat :nevim: Jak jsi mu sex zhnusila? To byl od začátku takový že mu to nic neříkalo? Pokud jo, tak to moc na změnu nevidím.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 08.04.19 08:17

Jsou lidé, kteří sex nepotřebují. Navíc po nějakém nátlaku - ne, myslím, ze se to nezmění k lepšímu

Osmdesátsedmička
Stálice 66 příspěvků 08.04.19 08:23

Z jednoho roku budou dva, tři, pět… Ty se máš přizpůsobit, ale Tvoje potřeby ho evidentně nezajímají. :?

LaPaloma
Závislačka 2660 příspěvků 08.04.19 08:33

Ne, cestu nenajdete a já bych jí nehledala. Duševně zdravý jedinec neřekne partnerovi, kterému nedávno upíchl dítě, že mu zhnusil sex.
Hledej cestu, jak se ho zbavit. Dej mu střídavou péči na děti a začni znovu. Nezahazuj se s takovým mužem, on stejně není tak úplně muž. Bude mít ty hormony nějak divně, takže co s ním. On na tebe totiž kaká. Nezajímáš ho ani jak ti je, jestli ti s ním něco nechybí. Napřed bych mu po porodu dala velkou možnost naučit se pečovat o svoje děti, bude to potřebovat. Hledala bych práci a zmizela z dosahu co nejdříve. Než tě zničí psychicky.

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 08.04.19 08:38

Nechce sex? Tak si holt najdeš milence. Sex a intimní kontakt patřil k základním lidským potřebám a nedostatek k frustraci a depresím. Sexuální a intimní uspokojení zle poskytnout i jinak než jen sexem a pokud to není partner druhému ochoten poskytnout, tak co?

Uživatel je onlineunuděná
Kelišová 7001 příspěvků 08.04.19 08:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, doufam ze se, najde nektera, ktera to prozila podobne. S pritelem budeme spolu 10 let, mame 2 leteho chlapecka a nyni jsem tehotna s druhym ditetem. Od poceti partner odmita plne intimnosti, je schopeni dat pusu, kdyz jde do prace, pred mesicem mi oznamil ze chce abychom byli nyni spolu bez sexu. Ze zacatku vztahu jsem byla iniciatorem v sexu ja a uvedomuji si ze chyba je i ve mne, protoze jsem mu neustalym natlakem sex zhnusila coz potvrdil. Chce abychom rok skusili byt teda spolu v celibat a pak se uvidi, jestli ho to prejde. Bohuzel jak pracujou hormony moc se s tym neumim poprat a psychicky jsem na dne..chybi mi z jeho strany aspon nejaky fyzicky kontakt. Myslite ze si k sobe casem znovu najdeme cestu? Dekuji

Pokud ti to řekl takhle na plnou hubu, tak bych mu normálně řekla, že si najdeš sex a intimnosti jinde, že bez toho být nechceš a nemůžeš :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 8647 příspěvků 08.04.19 09:01

Pokud tě není schopný ani obejmout, dát ti pusu jednou denně, pak bez toho těžko vydržíš dlouhou dobu. A buď se domluvíte na tom, že budeš hledat uspokojení jinde a nebo to dlouho nevydržíš a stejně si někoho najdeš.

Pokud on sám se rozhodl, pak je stejná volba i na tobě. Ale já bych s takovým chlapem nebyla, tedy pokud by mně nepovolil milence. A to nejde o samotný styk, ale chybělo by mně obejmutí, dotek atd.

klara1410
Povídálka 42 příspěvků 08.04.19 09:07

Možná je potřeba změnit způsob jakým mu dáváte najevo, že by jste chtěla sex. Dejte mu chvíli prostor se uklidnit. Aby necítil z vaší strany nátlak. Mě takhle znechutil sex bývalý partner. Zezačátku to bylo furt a kdekoliv. To časem omrzí a on mě i přesto nutil. Třeba mi s ním ráno klepal na tvář a tím mě vzbudil. Nebo když jsem usla po noční tak mi strčil prst do zad… A časem mi začalo vadit i pohlazení protože veškery bližší kontakt vedl k sexu. A pak i když jsem chtěla sex tak stejně to nešlo… Na gyndě mi doktor řekl, že mam stažené svaly a že je to psychicky. Byla pauza dva měsíce a hned mě podvedl :D . Časem se přítel určitě o sex přihlásí sám tak ho hlavně hned nevylekejte :) . Intimita je křehká a dá se lehce pochroumat a pak to může mít nasledky na celý život.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 08.04.19 09:13

Asi je asexuál. Tužbu po rodině si splnil a teď už se nechce přemáhat. Nebo taky může být skrytý gay.

LaPaloma
Závislačka 2660 příspěvků 08.04.19 09:18

@klara1410 :mrgreen: :mrgreen: jo, to je přesně ono. Tos určitě trefila, ale někam jinam než hřebík na hlavičku.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16595 příspěvků 08.04.19 09:22
Rosary
Kecalka 188 příspěvků 08.04.19 09:27

@Mango_Lassi a ono furt nic :D

Každopádně, esli chce žít bez intímnosti, pošli ho ať dělá kněze. I když jak se vlastně dovídáme, už to není samozřejmostí ani tam :D

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 08.04.19 09:29
lilith1
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 08.04.19 09:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, doufam ze se, najde nektera, ktera to prozila podobne. S pritelem budeme spolu 10 let, mame 2 leteho chlapecka a nyni jsem tehotna s druhym ditetem. Od poceti partner odmita plne intimnosti, je schopeni dat pusu, kdyz jde do prace, pred mesicem mi oznamil ze chce abychom byli nyni spolu bez sexu. Ze zacatku vztahu jsem byla iniciatorem v sexu ja a uvedomuji si ze chyba je i ve mne, protoze jsem mu neustalym natlakem sex zhnusila coz potvrdil. Chce abychom rok skusili byt teda spolu v celibat a pak se uvidi, jestli ho to prejde. Bohuzel jak pracujou hormony moc se s tym neumim poprat a psychicky jsem na dne..chybi mi z jeho strany aspon nejaky fyzicky kontakt. Myslite ze si k sobe casem znovu najdeme cestu? Dekuji

Tak at jde do klastera, kdyz chce celibat :roll: vysvetlila bych mu, ze v celibatu fakt zit nechci, takze at to resi..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama