Přítel je lenoch

Anonymní
7.1.20 08:38

Přítel je lenoch

Vždy jsem byla akční výlety, brusle a procházky. Mám přítele který přijde z práce a lehne na gauč když má volno je unavený a leží hraje playstation kouká na filmy. No a ze mě se začíná stávat to samé :( začínám být lenoch nemůžu se dokopat něco dělat. Snad je to jen tou zimou

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14127
7.1.20 08:40
@Anonymní píše:
Vždy jsem byla akční výlety, brusle a procházky. Mám přítele který přijde z práce a lehne na gauč když má volno je unavený a leží hraje playstation kouká na filmy. No a ze mě se začíná stávat to samé :( začínám být lenoch nemůžu se dokopat něco dělat. Snad je to jen tou zimou

Pokud jsi akcni, tak si najdi akcniho chlapa :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
7.1.20 08:42

Když jsi akční, tak proč si vybíráš přítele, který má rád pasivní odpočinek? To je jako koupit si šunkový brambůrky a pak nadávat, že chutnají po šunce. Představ si, že by existovala chlapská verze emimina nazvaná třeba epenis a tvůj přítel by si tam stěžoval, že jeho slečna je strašně akční, furt by ho tahala po venku, zatímco pro něj je největší odpočinek ležet a pařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
7.1.20 08:45

Nebo si nech přítele a buď akční bez něj. Buď se přidá, nebo tě může láskyplně vítat po návratech z terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
7.1.20 08:47

Nekdo holt ma rad pasivni odpocinek a pri hrani se dobre vypina mozek od beznych starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 08:47

Jenže on býval taky akční ale v nové práci přibral a stal se z něj lenoch.

• Citovat
  • Nahlásit
8739
7.1.20 08:48
@Anonymní píše:
Vždy jsem byla akční výlety, brusle a procházky. Mám přítele který přijde z práce a lehne na gauč když má volno je unavený a leží hraje playstation kouká na filmy. No a ze mě se začíná stávat to samé :( začínám být lenoch nemůžu se dokopat něco dělat. Snad je to jen tou zimou

Přítele bych si rozmyslela. S věkem to bude pravděpodobně horší a s dětmi pak asi nechceš trčet doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
7.1.20 08:49
@Anonymní píše:
Jenže on býval taky akční ale v nové práci přibral a stal se z něj lenoch.

Tak to řeknu rovnou, ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
7.1.20 09:24

Ono totiž to hraní her na PlayStation nebo PC, to je hrozný nešvar. Tvůrci her moc dobře vědí jak udržet nejen děti ale i dospělé třeba čtyřicetileté chlapy u monitoru. Neustále vyvíjí a vylepšují hry. Mají v tom obrovský byznys. Tohle už rozbilo mnoho vztahů, jeden z mého blízkého okolí taky a když jsem viděl toho člověka denně do třech do rána u počítače a jeho krásná, nádherná žena si s ním zoufale nevěděla rady. On už tak zlenivěl že ona se starala o domácnost, o dítě a dělala i veškerou práci na baráku, dřevo, vymalovat, sehnat opraváře atd. On absolutně nic. Jen do práce a hry. Myslím že se to jmenovalo Warcraft. A když máte doma dva roky člověka který má nepřetržitě sluchátka na uších tak to s vámi musí něco udělat, něco to na vás zanechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
7.1.20 09:39

@Pan Dan ale to je o jedincích. Znám velkou spoustu chlapů s rodinami a malými dětmi, kteří hry hrajou. Ale mají mozek a umí jej používat a hrajou přiměřeně. Prostě tak, aby to nenarušovalo jejich povinnosti a rodinu. Berou to jako odreagování a relax. Ale vždycky se najde mezi nemá někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku a úplně tomu propadne. Jako u všeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
7.1.20 09:39

A mluvila jsi s ním o tom? Pokud byl dřív akční, tak by mě taky štvalo tohle zlenivění a ne, není to zimou, bude tě s sebou táhnout ke dnu. Málokdo vydrží vedle lenocha žít aktivním životem a když, bude vás to spíš rozdělovat. Když navrhneš na víkend výlet, jak se k tomu staví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
7.1.20 10:15

@Pan Dan a to pockej az se vic rozmuze virtualni realita, tam teprve ztracis pojem o case a prostoru :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 11:00

To se teď přihodilo i mojí mamce. Je strašně aktivní, je jí 47 a běhá maratony, leze po horách, miluje aktivní život. Jak už to bývá, zamilovala se do lenocha. Zamilovala se opravdu poprvé v životě tak, že by pro něj udělala snad cokoliv na světě a ten trouba jí poslal do háje, protože je línej odlepit zadek z gauče. Ono to není jen tak, že ona by si měla hledat aktivního chlapa, on věděl jaká máma je a se způsobem jejího života souhlasil. Bohužel jen ze začátku. Jak si jistější tak to zkoušel měnit, nehezkým způsobem jí začal vyčítat, že musí něco dělat a chvíli po tom jí vyrazil z baráku i když věděl kam jí to dostane. No protiklady se možná přitahují, ale podle mě určitě né v takovém případě, že to začne jednoho z nich omezovat.

• Citovat
  • Nahlásit
7.1.20 12:22
@Cenarius píše:
@Pan Dan ale to je o jedincích. Znám velkou spoustu chlapů s rodinami a malými dětmi, kteří hry hrajou. Ale mají mozek a umí jej používat a hrajou přiměřeně. Prostě tak, aby to nenarušovalo jejich povinnosti a rodinu. Berou to jako odreagování a relax. Ale vždycky se najde mezi nemá někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku a úplně tomu propadne. Jako u všeho.

Přesně, je to o míře. Strašně často narážím na ty, co „hry ne“ a pak stížnosti žen, že „pořád hrají“. Přitom je i střed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.20 12:24
@Anonymní píše:
To se teď přihodilo i mojí mamce. Je strašně aktivní, je jí 47 a běhá maratony, leze po horách, miluje aktivní život. Jak už to bývá, zamilovala se do lenocha. Zamilovala se opravdu poprvé v životě tak, že by pro něj udělala snad cokoliv na světě a ten trouba jí poslal do háje, protože je línej odlepit zadek z gauče. Ono to není jen tak, že ona by si měla hledat aktivního chlapa, on věděl jaká máma je a se způsobem jejího života souhlasil. Bohužel jen ze začátku. Jak si jistější tak to zkoušel měnit, nehezkým způsobem jí začal vyčítat, že musí něco dělat a chvíli po tom jí vyrazil z baráku i když věděl kam jí to dostane. No protiklady se možná přitahují, ale podle mě určitě né v takovém případě, že to začne jednoho z nich omezovat.

Ale pokud jí vyčítal, že musí něco dělat, pak tomu asi předcházelo to, že ona ho nutila něco dělat. Ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat