Přítel lpí na dárcích

Anonymní
16.12.19 12:33

Přítel lpí na dárcích

Holky, jsem strašně zklamaná z partnera. Včera mi vyčetl, že mu nekupuji dárky, že si ani nepamatuje kdy naposled ode mě něco dostal. Já jsem nevěřila svým uším. Před týdnem jsem měla narozeniny, on pár dní po mě. On mi dal docela drahý dárek, zlaté náušnice a vůni. Já jsem mu dala taky vůni s deodorantem té samé značky a zimní čepku. Pak mi ještě koupil zimní bundu, protože chtěl. Je pravda, že mi kupuje hodně věcí, když se mi líbí tričko nebo šaty tak mi je koupí, šampony a masky na vlasy, nešetří na mě, to ne. Ale nechápu proč mi to vyčítá, já ho přeci nenutím. Teď jdou vánoce už nakoupil dárky. Hodně utrácí za dárky, říká, že to dělá protože mě miluje. Už jsem s ním mluvila aby tento rok neutrácel za dárky a raději půjdeme někam na výlet, že stačí drobnost. Ale on nakoupí hodně a když já ne, má dojem, že ho nemám tolik ráda. Kouká kolik dárků jsem dala já jemu a kolik on mě a jednou se mi přiznal, že kouká na internetu kolik to stálo (třeba ta vůně co jsem mu dala)… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5197
16.12.19 12:36
@Anonymní píše:
Holky, jsem strašně zklamaná z partnera. Včera mi vyčetl, že mu nekupuji dárky, že si ani nepamatuje kdy naposled ode mě něco dostal. Já jsem nevěřila svým uším. Před týdnem jsem měla narozeniny, on pár dní po mě. On mi dal docela drahý dárek, zlaté náušnice a vůni. Já jsem mu dala taky vůni s deodorantem té samé značky a zimní čepku. Pak mi ještě koupil zimní bundu, protože chtěl. Je pravda, že mi kupuje hodně věcí, když se mi líbí tričko nebo šaty tak mi je koupí, šampony a masky na vlasy, nešetří na mě, to ne. Ale nechápu proč mi to vyčítá, já ho přeci nenutím. Teď jdou vánoce už nakoupil dárky. Hodně utrácí za dárky, říká, že to dělá protože mě miluje. Už jsem s ním mluvila aby tento rok neutrácel za dárky a raději půjdeme někam na výlet, že stačí drobnost. Ale on nakoupí hodně a když já ne, má dojem, že ho nemám tolik ráda. Kouká kolik dárků jsem dala já jemu a kolik on mě a jednou se mi přiznal, že kouká na internetu kolik to stálo (třeba ta vůně co jsem mu dala)… :nevim:

Třeba časem pochopí, že láska se projevuje jinak, než zahrnováním milované osoby dárky. Spíš za toho chlapa mluví činy, ale na to možná je u Vás ještě brzy, to přijde až časem. Anebo taky ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3598
16.12.19 12:37

:roll: taky mám takové známé… Dostanou dárek a hned koukají na netu, kolik to stálo. Pak si prepocitavaji, kolik dali za dárky oni. Mně to přijde směšný a smutný. Ale jim je 35, vám tipuju cca 20, to se ještě dá pochopit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
807
16.12.19 12:37

Trochu blazen :lol:. Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10180
16.12.19 12:38

Hmmmm :think:
Tohle by mi hodne vadilo a byl by to duvod k rozchodu. Ale kazdy jsme nejaky a kazdy mame nejakou „uchylku“. Tohle ale muze do budoucna prinest financni problemy, pokud hodne zbytecne utraci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5197
16.12.19 12:38
@Mallorka píše: :roll: taky mám takové známé… Dostanou dárek a hned koukají na netu, kolik to stálo. Pak si prepocitavaji, kolik dali za dárky oni. Mně to přijde směšný a smutný. Ale jim je 35, vám tipuju cca 20, to se ještě dá pochopit :)
8o :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 12:40

@Mallorka Příteli je 36 a mě 26.. Tedy rozum by už mohl mít..a ne se chovat jak mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
16.12.19 12:42

To je blbý že kouká na to za kolik si toho dáte. Že vy mu málo. Ale odpovím na to kupování dárků jen tak. Když to vezmu z mé strany. Kupuji manželovi dárky jen tak samozřejmě sama od sebe. Oblečení v obchodě atd. Protože chci mu udělat radost ale ráda bych taky aby mi občas jen tak něco donesl třeba blbost. Ale vyčítat mu to nehodlám :smile: No vašeho bych se zeptala zda vás miluje jen skrz dárky a hodnotu jich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7489
16.12.19 12:44

Dělal to můj bývalý. Vydělával jednou tolik, co já a když jsem mu koupila k Vánocům digitální foťák, tak mi vyčetl, že jen ten, když on mi koupil tablet a telefon. Ani o jedno z toho jsem se neprosila. Nic s tím neuděláš a bude to čím dál tím horší. Přijde mi, že to tihle lidé dělají, aby se s tím mohli chlubit po kamarádech a známých, jak super partneři jsou. A z mé zkušenosti to jsou většinou lidé, kteří pocházejí z hrozných poměrů a dostanou se k penězům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 12:44

@Anettgizmo Tak na tohle by odpověděl, že je přeci normální dávat dárky někomu koho miluji. A že já jsem mu žádný dárek v poslední době nedala. Ach jo..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.12.19 12:45

Mozna mu neco schazi, treba kdyz byl maly, rodice mu moc darku nedavali nebo dokonce vubec a nechtel by tu chybu udelat u sve milovane polovicky :nevim: nikdy clovek nevi co za tim stoji

• Nahlásit
  • Citovat
12465
16.12.19 12:49

Doporučuju knihu Pět jazyků lásky :)
Tam přesně jako jeden z „jazyků lásky“ (tj. způsob vyjádřování lásky) jsou dary. Ty evidentně to máš jinak než on :) ale on má pocit, že když nedostává dárky od tebe, tak ho nemiluješ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12833
16.12.19 12:56
@Anonymní píše:
@Anettgizmo Tak na tohle by odpověděl, že je přeci normální dávat dárky někomu koho miluji. A že já jsem mu žádný dárek v poslední době nedala. Ach jo..

Tak mu přestaň prát, vařit a uklízet doma a uvidí. Jinak nemyslím, že se starost o domácnost dá považovat za dar, ale dle mého to přehání.
A pokud ti to takhle vyčítá, tak bych ho poslala do oběhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 13:03

Teda já sem tolerantní ale tohle by u mě bylo na rozchod :lol: Buď na rozchod nebo na dohodnutí novejch pravidel. Já i teď o Vánocích trpim, nee že bych svoje blízký neměla ráda, ale hrozně nemám ráda bejt obklopená hodně věcma, navíc kolikrát zbytečnostma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
16.12.19 13:05
@Mallorka píše: :roll: taky mám takové známé… Dostanou dárek a hned koukají na netu, kolik to stálo. Pak si prepocitavaji, kolik dali za dárky oni. Mně to přijde směšný a smutný. Ale jim je 35, vám tipuju cca 20, to se ještě dá pochopit :)

Jako fakt? 8o :lol: to by me nikdy nenapadlo darek vyhledavat na netu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama