Vrátíme se k sobě?

Anonymní
15.12.19 21:30

Vratime se k sobe?

Ahoj, byli jsme spolu s pritelem 6 let a ja se snim rozesla. Ze zacatku me bylo dobre byla jsem stastna uzivala jsem si to ze uz me nikdo nestresuje, ale po nejake dobe mi zacal chybet tak jsem mu to napsala a on nema zajem.. ze zacatku me on furt psal at se k nemu vratim a ja ho furt odmitala a ignorovala a po 4 mesicich jsem si nasla jednu znamost chodil ke me o vikendech kdyz mel volno v praci meli jsme se radi ale me to potom preslo nemohla jsem dostat byvaleho z hlavy nemohla jsem si zvyknout na jineho chlapa v me blizkosti tak jsem to snim ukoncila. A byvali mi tetka vycita ze jsem nekoho mela ale i on mel vic jak 4 mesice jinou asi furt ma ale furt me ma rad ale nechce se ke me vratit kvuli tomu ze jsem mela jineho… mame spolu dve deti a strasne me to mrzi a uz nevim co mam opravdu delat jsem v koncich a preju si aby jsme byli spolu zase jako rodina… neni tu nekdo kdo taky si necim podobnym prosel.. ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3409
15.12.19 21:52

Mohu vědět důvod rozchodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.12.19 22:04

Možná by třeba taky rád, možná ani on se přes to ještě nepřenesl. To, že nechce, může způsobovat prostě strach. „Co kdybychom se dali znovu dohromady a dopadlo by to zas stejně?“ nebo „Co když se dáme dohromady, ale zjistím, že jí už nedokážu důvěřovat?“ Netlačila bych na pilu. Důležité je si uvědomit, zda byste o něj stála i po čase, zda to není jen pocit z důvodu toho, že jste na něj byla zvyklá a najednou tu není. Nicméně pokud by váš zájem o něj trval, tak by asi neprospělo prožívat ve chvílích bez něj jiné milostné vztahy. (Tedy jeho by to určitě nepřesvědčilo, aby se k vám vrátil, myslím si.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3676
15.12.19 22:05

Ale tak to prostě bývá, ze začátku si moc nepřipouštěl, že je konec, chtěl to vrátit…
Ale jak jsi si našla jiného - tak to vzdal.
Prostě jsi měla šanci a ta je pryč.
A jestli to chceš opravdu vrátit, budeš prostě muset čekat, stejně jako musel čekat on :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25815
15.12.19 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, byli jsme spolu s pritelem 6 let a ja se snim rozesla. Ze zacatku me bylo dobre byla jsem stastna uzivala jsem si to ze uz me nikdo nestresuje, ale po nejake dobe mi zacal chybet tak jsem mu to napsala a on nema zajem.. ze zacatku me on furt psal at se k nemu vratim a ja ho furt odmitala a ignorovala a po 4 mesicich jsem si nasla jednu znamost chodil ke me o vikendech kdyz mel volno v praci meli jsme se radi ale me to potom preslo nemohla jsem dostat byvaleho z hlavy nemohla jsem si zvyknout na jineho chlapa v me blizkosti tak jsem to snim ukoncila. A byvali mi tetka vycita ze jsem nekoho mela ale i on mel vic jak 4 mesice jinou asi furt ma ale furt me ma rad ale nechce se ke me vratit kvuli tomu ze jsem mela jineho… mame spolu dve deti a strasne me to mrzi a uz nevim co mam opravdu delat jsem v koncich a preju si aby jsme byli spolu zase jako rodina… neni tu nekdo kdo taky si necim podobnym prosel.. ????

Spíš by Tě tohle mohlo trochu i varovat nebo napovědět… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 02:31

@mofiz nevazil si nas, byl agresevni, hulil travu, nikdy se o nas nestaral nikdy jsme nemeli penize obcas ani na jidlo jsme nemeli, na deti byl hnusnej furt na ne nadaval chtel mit klid od nich i o deme. Byla jsem taky se 3 ditetem tehotna a musela jsem jit na potrat… bylo toho moc :(

• Citovat
  • Nahlásit
17334
16.12.19 02:40
@Anonymní píše:
@mofiz nevazil si nas, byl agresevni, hulil travu, nikdy se o nas nestaral nikdy jsme nemeli penize obcas ani na jidlo jsme nemeli, na deti byl hnusnej furt na ne nadaval chtel mit klid od nich i o deme. Byla jsem taky se 3 ditetem tehotna a musela jsem jit na potrat… bylo toho moc :(

a duvod proc ho chces zpatky je jaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 02:43
@TIMA333 píše:
Možná by třeba taky rád, možná ani on se přes to ještě nepřenesl. To, že nechce, může způsobovat prostě strach. „Co kdybychom se dali znovu dohromady a dopadlo by to zas stejně?“ nebo „Co když se dáme dohromady, ale zjistím, že jí už nedokážu důvěřovat?“ Netlačila bych na pilu. Důležité je si uvědomit, zda byste o něj stála i po čase, zda to není jen pocit z důvodu toho, že jste na něj byla zvyklá a najednou tu není. Nicméně pokud by váš zájem o něj trval, tak by asi neprospělo prožívat ve chvílích bez něj jiné milostné vztahy. (Tedy jeho by to určitě nepřesvědčilo, aby se k vám vrátil, myslím si.)

Presne toto on si mysli ze se vratime zpatky do toho co to bylo porad mely jsme hodne problemu hodne hadek a vsechno… ten milostny vztah byl po 4 mesicich rozchodu a nevydrzelo to dlouho prestala jsem mit zajem a nemohla jsem se zamilovat… a tet kdyz se chci vratit zpatky tak mi rika ze to je proto ze nejsem s tamtim a ja jeho videla s druhou tak mu ti chci zkazit… nevydrzim to bez nej nevim co mam delat :(

• Citovat
  • Nahlásit
1931
16.12.19 03:10
@Anonymní píše:
@mofiz nevazil si nas, byl agresevni, hulil travu, nikdy se o nas nestaral nikdy jsme nemeli penize obcas ani na jidlo jsme nemeli, na deti byl hnusnej furt na ne nadaval chtel mit klid od nich i o deme. Byla jsem taky se 3 ditetem tehotna a musela jsem jit na potrat… bylo toho moc :(

A tohohle chlapa chceš a on tebe ne :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
16.12.19 08:02
@Anonymní píše:

Proboha proč chceš takového blbce zpět? Hlavně nepiš kvůli dětem, abymely tátu… Právě kvůli dětem bych si někoho takového k sobě nepustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
k22
68
16.12.19 08:16
@Anonymní píše:

ty si zvyknuta na to, aby sa chlap choval k tebe ako hovado a nevies bez toho zit. :( Komu neni rady tomu neni pomoci. To ze ti chyba - agresivita, nestaral sa, bol hnusny.. - si zavisla, mas to trochu pokrivene, pokazene vo svojom vnutri. Ak si dokazes uvedomit, ze neni normalne sa vracat k hovadu a chcela by si zit inak, pekne, spokojne.. potrebujes zmenit veci vo svojom vnutri - dlhsia psychotetapia, rodinne konstelacie a ine. Vratit sa do sraciek neni dobry napad. To ze ta to tam taha, nuz ano, pokazenu zenu take nieco pritahuje ale mozes svoj zivot prezit aj INAK ako v srackach. Vyber si. Ale pokial si nedas do poriadku svoje vnutro, vzdy ta bude pritahovat d.bil a normalny, hodnotny chlap nie. Takze to neni iba o tom, NEvracat sa k tomuto jednemu, akykolvek dalsi vyber partnera bude rovnako smutny. Bacha na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25815
16.12.19 08:24
@Kotatko03 píše:
Proboha proč chceš takového blbce zpět? Hlavně nepiš kvůli dětem, abymely tátu… Právě kvůli dětem bych si někoho takového k sobě nepustila.

Přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9322
16.12.19 08:35
@Anonymní píše:

Ty máš spoustu dobrých důvodů ho chtít zpět. Jenom ty nejlepší důvody a zřejmě máš i dobré výchovné úmysly pro ty dvě děti, jelikož jim bude hrozně chybět mít toto jako denní příklad způsobu života.
Když si ho k sobě vezmeš, tak byste měli dát děti k adopci. Mohla bys začít fetovat s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
16.12.19 08:39
@Anonymní píše:

A ty chces tohle zpatky? Ono se ti po tom styska? 8o chudaci deti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 10:10
@warita píše:
a duvod proc ho chces zpatky je jaky?

Chybi mi.. chtela bych snim zase byt tak jak driv bydlet spolu venovat se detem… zlepsit vsechny chyby co jsme driv delali a mit se dobre verim v to ze by to slo ale on uz tomu neveri dela ze me tu nejspatnejsi ze mi uz nemuze verit

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat