Přítel mě podvedl

Anonymní
22.7.21 23:13

Přítel mě podvedl

S přítelem jsme spolu 11let a nedávno vyšlo najevo že mě podvedl teď už z ex kamarádkou. Máme dvě děti a třetí na cestě, ona má také rodinu. K nevěře došlo když už jsme o miminku všichni věděli, nebylo to jen jednou ale táhlo se to cca půl roku (i když jen příležitostně). Bohužel jí neustále někde potkávám a je mi to značně nepříjemné. Občas když se podívám na přítele tek je vidím spolu a je mi hned špatně, cítím že mě to zevnitř užírá. Nevím co mám dělat abych se nezbláznila

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
263
22.7.21 23:25

S PŘÍTELEM čekáte 3. dítě. :think: Hm, to je blbe.
Hele, asi nezbude nic jiného, než se s tím nějak smířit. Důvěra v tahu, za bezdetna jednoznačně konec. Se 3 dětmi - pokud nejsi finančně ok, zatnout zuby a citove se od něj oprostit. Víc se nejspíš dělat nedá…
„Kamaradka“ je fakt nechutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
22.7.21 23:29

@Judy Hopkava Ale tohle je chyba především chlapa, že podlehl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
22.7.21 23:34

Od něj odejdi. Stejně se budeš jen užírat myšlenkami na ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
22.7.21 23:36

@Barry1997 Ale jistě, neni to soutěž o většího viníka, ne? On je taky a hlavně echt egaloidni. Ale jako ženská a kamarádka by mohla vědět, jak tím jine ženské ublíží, kor v očekávání, fuj prostě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
22.7.21 23:37

Tak je snad jedno, kdo věděl o dítěti. Jste spolu 11 let, tak snad kámoška věděla, že jste spolu a už dvě děti máte. Stejně jako to věděl tvůj přítel… Každopádně hlavní vina je u něj, jestli má nějaký problém, tak má přijít a říct, nějak to řešit, než že ojede jinou. No a jestli žádný problém nemá a bylo to jen vzplanutí, tak snad bylo jen jedno a jen k ní. Každopádně jak se z toho nezbláznit. Buď si to vyříkat, jít do poradny a v případě úspěchu udělat tlustou čáru a už se k tomu nevracet. Nebo pokud víš, že to nepřekonáš, tak se zařídit a rozseknout to. To že ji potkáváš neovlivníš, je to hlavně jeho chyba, že musí smočit zrovna u někoho koho znáš a s kým se potkáváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.7.21 23:39

Dej si na chvili od nej pauzu, at bydli chvili na hotelu a promysli si, jak dal…jestli ho chces, jestli chces bojovat o vztah, pak si sednete a vyrikejte si to…
At uz se rozhodnes jakkoliv, drzim palce. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 05:45

No, jestli nechces a nemas moznost ukoncit ten vztah s pritelem kvuli detem, tak po narozeni ditka az se das nejak dohrady odved mu to v ramci zadostiucineni :think:, nejlepe Pockej az ta " kamaradka" bude nekoho mit a odved to s tim dotycnym prip s bratrem/atd sveho pritele, at ho to taky pekne boli…zda se mi, ze never je posledni dobou cim dal tim vic, resp ne never ale „omlouvani“ never ve stylu jako by to bylo jen " uprdnuti :mrgreen: ". Neni to uprdnuti, clovek je od toho xlovek ze sve pohnutky byelnumet ovladnout :?.

• Citovat
  • Nahlásit
17195
23.7.21 06:12
@Anonymní píše:
No, jestli nechces a nemas moznost ukoncit ten vztah s pritelem kvuli detem, tak po narozeni ditka az se das nejak dohrady odved mu to v ramci zadostiucineni :think:, nejlepe Pockej az ta " kamaradka" bude nekoho mit a odved to s tim dotycnym prip s bratrem/atd sveho pritele, at ho to taky pekne boli…zda se mi, ze never je posledni dobou cim dal tim vic, resp ne never ale „omlouvani“ never ve stylu jako by to bylo jen " uprdnuti :mrgreen: ". Neni to uprdnuti, clovek je od toho xlovek ze sve pohnutky byelnumet ovladnout :?.

Anonymni, protoze je to uplne de.bil.ni prispevek? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
23.7.21 06:19
@Anonymní píše:
No, jestli nechces a nemas moznost ukoncit ten vztah s pritelem kvuli detem, tak po narozeni ditka az se das nejak dohrady odved mu to v ramci zadostiucineni :think:, nejlepe Pockej az ta " kamaradka" bude nekoho mit a odved to s tim dotycnym prip s bratrem/atd sveho pritele, at ho to taky pekne boli…zda se mi, ze never je posledni dobou cim dal tim vic, resp ne never ale „omlouvani“ never ve stylu jako by to bylo jen " uprdnuti :mrgreen: ". Neni to uprdnuti, clovek je od toho xlovek ze sve pohnutky byelnumet ovladnout :?.

A co myslíš že vyřeší tím že podvede taky? Absolutně nic. A ne, opravdu se jí neulevi. To je jako kdyby jsi šla zabít vraha, co by ti zabil dítě. Ulevilo by se ti max. na pár vterin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 06:22
@mackA159 píše:
A co myslíš že vyřeší tím že podvede taky? Absolutně nic. A ne, opravdu se jí neulevi. To je jako kdyby jsi šla zabít vraha, co by ti zabil dítě. Ulevilo by se ti max. na pár vterin.

Mno, nam to s pritelem pomohlo zustat spolu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7604
23.7.21 06:27
@Anonymní píše:

Jednou ****, pořád devka. Nemáte si co vyčítat, mno :)

edit adminom - nadávka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17195
23.7.21 06:30
@Anonymní píše:

To jste teda dvojka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
23.7.21 06:44
@Judy Hopkava píše:
S PŘÍTELEM čekáte 3. dítě. :think: Hm, to je blbe.
Hele, asi nezbude nic jiného, než se s tím nějak smířit. Důvěra v tahu, za bezdetna jednoznačně konec. Se 3 dětmi - pokud nejsi finančně ok, zatnout zuby a citove se od něj oprostit. Víc se nejspíš dělat nedá…
„Kamaradka“ je fakt nechutná.

Tak tohle je hodně tendenční postoj. Bezdětná opustit a s dětmi zůstat? Odlišná reakce na stejný podnět jen na základě vlastního prospěchu. Doufejte, že se to on nedozví, protože v tu ránu toho začne zneužívat a užívat si všude možně, protože mu nic nebude hrozit. Jo a hlavně navenek se snažte působit harmonicky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
23.7.21 06:48
@Barry1997 píše:
@Judy Hopkava Ale tohle je chyba především chlapa, že podlehl…

Čichám čichám feministku :mrgreen: Nebo 2. pohled, že mu chybělo něco, co doma neměl? Otrávená hádavá žena, která dopřává sex pouze za odměnu? Tak šel jinam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat