Přítel x kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 23:46
přítel x kamarád

Ahoj, mám takový problém. Měla jsem přítele, byli jsme spolu 2 a půl roku. Je to nějaká doba co už spolu nejsme, ale mě se stýská. Rozešli jsme se kvůli častým hádkám, a to protože jsem se nemohla bavit s klukama… mám nyní jednoho dobrého kamaráda a nechci o něj přijít a bojím se když se vrátím ke svému ex tak mi zakáže se s ním bavit. Pointa je v tom, že já bez něj nedokážu nic, byla jsem zvyklá dělat vše s ním a hrozně mi to chybí - stále ho miluji. Potřebuji se z toho alespoň nějak vypsat tak kdyby někdo chtěl nahodit nějaký nápad či cokoliv. Můžete se do toho pustit

Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 03.07.19 23:52

Neni moudre chodit dobrovolne do vezeni, zvlaste, pokud jsi tam uz byla.
Nebo konvencneji - nevstupuj podruhe do stejne reky.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 04.07.19 00:00

Zamysli se sama nad sebou. Uvažovat tak, že bez chlapa nedokážeš nic není zdravé a ty tak nejsi zralá na žádný vztah, dokud si nevyřešíš uctu sama k sobě a víru v to, že sama dokážeš žít… Jinak je to pro tebe cesta do pekel a s tímto náhledem jednou skončiš u nejakyho magora co si z tebe bude dělat boxovací pytel.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 04.07.19 06:06

@Martha03 upravil bych to jeste, ze ona mu ten boxovaci pytel bude delat rada a bude si myslet, ze si to zaslouzila

Jinak pro zakladatelku, vubec tedka nereste vztahy a chlapy, prvni co musite resit jste vy sama. Naucte se zit sama za sebe, mejte svoje konicky, svoje radosti atd.

Jaja97
Kecalka 143 příspěvků 04.07.19 07:25

Tak vy jste se porad hadali, zakazoval ti bavit se s ostatnimi kluky a ty ho porad milujes a nemuzes bez neho zit :roll: Na druhou stranu mas dobreho kamarada, ktery si te vazi a ma te asi rad a ty si toho nevazis. Precti si to jeste jednou cele znovu a zamysli se nad sebou.

Váš příspěvek
Reklama