Rozvod před 13 lety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 19:48
Rozvod před 13lety

Prosím anonym nejedna se o me. Mám dotaz ohledně rozvodů mých rodičů. Spíše otce, který mi před nedávnem sdělil že se s mámou rozvedl před 13 roky, a nyní umřel. mama nikdy na rozvodů sním nebyla :roll: takže jsem nepochopila jeho poslední rozmluvu semnou. Zajímalo by mě jestli to v té době bylo možné rozvést manželé aniž by o tom druhá strana věděla. Teď pi smrti otce se to chci dovědět ale kdo a jde mi poskytne takové informace?

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33983 příspěvků 03.07.19 19:51

Rozvod je právní akt, který nelze provést bez vědomí druhého z manželů.

Chytrak
Závislačka 3492 příspěvků 03.07.19 19:53
@Anonymní píše:
Prosím anonym nejedna se o me. Mám dotaz ohledně rozvodů mých rodičů. Spíše otce, který mi před nedávnem sdělil že se s mámou rozvedl před 13 roky, a nyní umřel. mama nikdy na rozvodů sním nebyla :roll: takže jsem nepochopila jeho poslední rozmluvu semnou. Zajímalo by mě jestli to v té době bylo možné rozvést manželé aniž by o tom druhá strana věděla. Teď pi smrti otce se to chci dovědět ale kdo a jde mi poskytne takové informace?

Kolik je ti let? A mama uz taky nezije? Ja bych se zeptal ji. A ci rodice te teda zajimaji?? :nevim:

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 03.07.19 20:25

Měl by ti to říct notář. Pokud rozvedeni byli, tak matka nebude účastníkem dědického řízení.

Pan Svobodomyslny
Povídálka 25 příspěvků 04.07.19 01:19

Pokročilou nemocí může začít člověk prožívat a vyprávět bludy…

Váš příspěvek
Reklama