Scházení se s bývalým přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 23:26
Schazeni s byvalim pritelem

Dobry den mam takovy problem rozesli sme se s pritelem pred par mesici a mame spolu dve deti starsi syn ma 3 roky. Ex za nim obcas prijde treba jednou nebo, dvakrat za mesic me to je strasne neprijemny a jak vidim jak syn ho ma rad a je stastnej ze ho vidi uplne me to trha srdce jestli sem neudelala zle ze uz spolu nejsme. Skoncila sem snim nebo s nicim mi nepomahal doma nechodil do prace ponizoval me a nic jen si stezoval na vsechno co se dalo plus I jeho rodina ze me zacinala delat tu nejhorsi matku na svete a citila sem se strasne ponizovana ze vsech strach mela sem strasny, stresy.. Tetka mi je o dost lip jak nejsem snim ale jen co vola ze sem pride a uz vim ze je nekde na blizku tak sem hotova a vystresovana zase.. je tu nekdo kdo je v podobne situaci??

Reakce:
Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 23:46
@Anonymní píše:
Dobry den mam takovy problem rozesli sme se s pritelem pred par mesici a mame spolu dve deti starsi syn ma 3 roky. Ex za nim obcas prijde treba jednou nebo, dvakrat za mesic me to je strasne neprijemny a jak vidim jak syn ho ma rad a je stastnej ze ho vidi uplne me to trha srdce jestli sem neudelala zle ze uz spolu nejsme. Skoncila sem snim nebo s nicim mi nepomahal doma nechodil do prace ponizoval me a nic jen si stezoval na vsechno co se dalo plus I jeho rodina ze me zacinala delat tu nejhorsi matku na svete a citila sem se strasne ponizovana ze vsech strach mela sem strasny, stresy.. Tetka mi je o dost lip jak nejsem snim ale jen co vola ze sem pride a uz vim ze je nekde na blizku tak sem hotova a vystresovana zase.. je tu nekdo kdo je v podobne situaci??

Nejsem v podobné situaci, ale nemyslím si, že bys udělala špatně, že jsi se s ním rozešla. Chápu, že se snažíme vše dělat, jak jen nejlíp umíme kvůli dětem, ale tohle bych nesnesla ani já a to si myslím, že umím lecos odpustit. Jinak co se zkusit domluvit, že bude chodit třeba každý druhý víkend? Já nevím, jak to máte zařízené, ale pokud jsi děti dostala do své péče, tak TY určuješ, kdy bude otec chodit děti navštěvovat. Ale nevím, jak to u vás chodí. A než se třeba nějak shodnete, tak se vymluv, že máte návštěvu/jste na návštěvě… ale zase pokud je dobrý tatínek, tak proč ho dětem brát.. :nevim:

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 03.07.19 23:50
@Anonymní píše:

Udelalas dobre, nelituj.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 04.07.19 00:03

Nelituj odchodu. Buď ráda, že se o děti zajímá a to že ho má syn rád je pochopitelne je to otec a dítě v tom věku navíc tu situaci nechápe jako ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 02:53

@Paja Papaja no tetka dobrym tatou mozna je na tu hodinku ale jak sme spolu byli tak si deti nevsimal a jeste si I na ne stezoval ze nema klid a ze mu znicili zivot nebo nemuze chodit ven s kamaradama byl I schopnej pekne skarade na ne nadavat to byl asi hlavni duvod proc sem odesla nebo jemu uz prekazelo uplne vsechno co okolo sebe mel.. atet by se chtel davat zase do kupy kuli detem asi nebo mu chybej ale pro me uz to byla posledni kapka..

_BBQ_s
Echt Kelišová 9473 příspěvků 04.07.19 07:40
@Anonymní píše:
@Paja Papaja no tetka dobrym tatou mozna je na tu hodinku ale jak sme spolu byli tak si deti nevsimal a jeste si I na ne stezoval ze nema klid a ze mu znicili zivot nebo nemuze chodit ven s kamaradama byl I schopnej pekne skarade na ne nadavat to byl asi hlavni duvod proc sem odesla nebo jemu uz prekazelo uplne vsechno co okolo sebe mel.. atet by se chtel davat zase do kupy kuli detem asi nebo mu chybej ale pro me uz to byla posledni kapka..

Tak ted sis vlastne sama odpovedela na vse.

Váš příspěvek
Reklama