Přítelkyně prostitutka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 22:44
Přítelkyně prostitutka

Dobrý den, právě dnes jsem přišel na to že moje přítelkyně se kterou jsem 3 roky se živí prostitucí, dělá to asi 3 měsíce. Když jsem na to přišel náhodou tak mi zapírala dokud jsem ji neřekl všechny fakta které vím. První byla naštvaná a řeči typu co si to o ní vlastně myslím atd… No nakonec se přiznala a ve slzách se mi omlouvala že s tím skončí že už to nebude dělat a že jsem pro ni důležitý a jak mě moc miluje atd. Aby mě uklidnila tak mi řekla že měla jen 2 klienty se kterýma byla a že se vždy chránili kondomem. Já teď absolutně nevím co mám dělat, honí se mi hlavou různé věci a nevím jak se mám zachovat, jestli ji odpustit a nějak se přes to přenést nebo vztah ukončit, mám obavy že ta důvěra kterou jsem k ní měl už obnovit nepůjde a taky mám starosti že to může zase někdy začít dělat… Prosím o vaše rady jak se mám teď zachovat, takhle složitou situaci jsem ještě neprocházel a nevím jak dál…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21672 příspěvků 11.08.19 22:47

Asi jsi ji dával malý kapesný :think:

marra2
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 11.08.19 22:47

Jaký důvod ti řekla, proč to dělá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 22:49

Dáš mi na ni číslo? :D

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 11.08.19 22:52

Za tři měsce dva klienty? ehm, ehm.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 22:53

Důvod byl ten že jsme měli krizi vztahu asi před těmi 3mi měsíci a byly jsme na 14 dní od sebe. Ona z toho prý byla tak zdrcená a v koncích že na tuhle nabídku kývla… Říkala že s tím chtěla skončit než se to dozvím…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 22:54
@Ou píše:
Za tři měsce dva klienty? ehm, ehm.

No prej to byli nějací podnikatele se kterýma byla víckrát

pikola
Generální žvanilka 21672 příspěvků 11.08.19 22:56
@Anonymní píše:
Důvod byl ten že jsme měli krizi vztahu asi před těmi 3mi měsíci a byly jsme na 14 dní od sebe. Ona z toho prý byla tak zdrcená a v koncích že na tuhle nabídku kývla… Říkala že s tím chtěla skončit než se to dozvím…

Jako spíš měla nějakou finanční krizi, že to musela řešit prostitucí, ne? Tohle nedělá ženská jen proto, že si dala. s frajerem pauzu.

Uživatel je onlineKačus82
Kelišová 6978 příspěvků 11.08.19 22:59

Myslis, ze emimino je plne prostitutek, ktere ti poradi, jak to myslela? Nebo si pritelkyne privydelava k matersky? Se mi to zda jako pekny vymysleny pribeh. Dobrou noc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 22:59

Tak peníze jsou potřeba vždycky že jo, ale vyloženě že by to bez toho nezvládla se říct nedá… Hlavně mě nejvíc štve že s tím pokračovala i když jsme už byli s polu zpátky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 23:00
@Kačus82 píše:
Myslis, ze emimino je plne prostitutek, ktere ti poradi, jak to myslela? Nebo si pritelkyne privydelava k matersky? Se mi to zda jako pekny vymysleny pribeh. Dobrou noc

Ještě studuje, rodinu jsme teprve plánovali

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 11.08.19 23:05
@Anonymní píše:
Tak peníze jsou potřeba vždycky že jo, ale vyloženě že by to bez toho nezvládla se říct nedá…

Nejspíš bych to neodpustila, ale to tvoje tvrzení je dost vágní. Kdyby to neudělala, utáhla by všechny výdaje nebo ne? Má dluhy? A ty bys jí pomohl? Máš sám dost peněz? Je důležité si na to ujasnit odpovědi, pokud spolu mátee být dál

jege
Závislačka 3617 příspěvků 11.08.19 23:07
@Anonymní píše:
Prosím o vaše rady jak se mám teď zachovat, takhle složitou situaci jsem ještě neprocházel a nevím jak dál…

Hned zítra si dát u notáře podepsat, že nepožaduje honorář za ty 3 měsíce zpětně a pokud s tím bude souhlasit, tak i že nebude požadovat platbu ani za budoucí sex. :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 23:08
@Sexynohy píše:
Nejspíš bych to neodpustila, ale to tvoje tvrzení je dost vágní. Kdyby to neudělala, utáhla by všechny výdaje nebo ne? Má dluhy? A ty bys jí pomohl? Máš sám dost peněz? Je důležité si na to ujasnit odpovědi, pokud spolu mátee být dál

Stále bydlí u rodičů kde nemá téměř žádné výdaje, peníze co „vydělala“ má stále na účtě a říkala že je použijeme na naše bydlení… Takže peníze tak nutně nepotřebovala, dostala nabídku a protože byla zdrcená z naší pauzy tak na to přistoupila :pensive:

milami
Kecalka 306 příspěvků 11.08.19 23:14

Pošli kontakt na ni Jirkovi z vedlejší diskuze :mrgreen: ¨

Jinak si myslím, že budeš troll.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama