Úspěšní muži a jejich ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kraskabezzvirete
Kecalka 118 příspěvků 10.08.19 14:59
Úspěšní muži a jejich ženy

Krasny dne, mám dotaz, je tu žena spíše ženy, které mají zkušenosti s úspěšnými muži? Jaké máte zkušenosti? Dle mých nemají rádi ženy s vlastním názorem a spíše hledají takové ty „pipinky“, pokud takový chlap vidí, že mám svůj názor a jsem trošku dominantní typ tak zdrha… Máte zkušenosti? Jaká je s nimi domácnost?? Jak jste si s nimi rozuměly?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54381 příspěvků 10.08.19 15:03
@Kraskabezzvirete píše:
Krasny dne, mám dotaz, je tu žena spíše ženy, které mají zkušenosti s úspěšnými muži? Jaké máte zkušenosti? Dle mých nemají rádi ženy s vlastním názorem a spíše hledají takové ty „pipinky“, pokud takový chlap vidí, že mám svůj názor a jsem trošku dominantní typ tak zdrha… Máte zkušenosti? Jaká je s nimi domácnost?? Jak jste si s nimi rozuměly?

To je anketa nebo nějaký námět na článek?
Podle me zkušenosti chtěj ideálně ženu s přepínačem oddana pipina/samostatná sebevědomá žena.

Cizinka 999
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 10.08.19 15:03
@Kraskabezzvirete píše:

Co znamena pro tebe uspesny muz?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17988 příspěvků 10.08.19 15:04
@Kraskabezzvirete píše:

Ta MMA mlátička a Lela jsou celkem dobrý příklad, že to funguje, jak ty píšeš.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18385 příspěvků 10.08.19 15:08

Podle me mam uspesneho muze, v praci at si dela jak uzna za vhodne, ale chran buh jak me nas.ere doma :cert:.Ted si prdl a musel rict,,pardon,, i kdyz jsme venku :mrgreen:

Neúnavná pisatelka 18385 příspěvků 10.08.19 15:10

Proc to vlastne potrebujes vedet? Kazdej chlap je i tak jinej a zadnej normalni doma urcite nechce kravku v jeho ocich :lol:

milami
Kecalka 306 příspěvků 10.08.19 15:10

Za prvé je otázka, co znamená podle tebe úspěšný muž.
A za druhé, myslíš, že ti zde manželky nebo partnerky úspěšných mužů napíší, že jsou pipinky bez názoru, proto s nimi ten muž je?
:mrgreen:

jkra
Nadpozemská drbna 29201 příspěvků 10.08.19 15:14
@Russet píše:
Ta MMA mlátička a Lela jsou celkem dobrý příklad, že to funguje, jak ty píšeš.

Lela ma magistersky titul:).

Neúnavná pisatelka 18385 příspěvků 10.08.19 15:15
@jkra píše:

No jen jestli Mgr nema zkratku magor :mrgreen:

Malaga
Nadpozemská drbna 26110 příspěvků 10.08.19 15:20
@jkra píše:

dneska je už důležité i to, odkud jej má… 8)

me57h
Kecalka 499 příspěvků 10.08.19 15:21

Můj muž je úspěšný a já poměrně taky, akorát teď jsem na RD, tak musela jít kariéra stranou. Jinak si myslím, že se vzájemně doplňujeme. V domácnosti dělám sice pouze já, ale žádná domácí puťka nejsem.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 10.08.19 15:23

Uspesny muz je ten co dokaze vydelat vic penez, nez jeho zena staci utratit a uspesna zena je ta, ktera si takoveho muze dokaze najit. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 15:24

Budu psát o svém otci, proto anonym - soukromé. Můj otec byl úspěšný, byl spíše dominantní. Moje máma je spíš klidnější, neřekla bych „pipinka“, ale není to generálka. Každopádně hodně se hádali. Moje máma právě není 100% uťápnutá. Otec býval hodně ve stresu (kvůli práci), psychicky to nedával, pak mamka řekla něco trochu rýpavě a on vyletěl jako čertík z krabičky… Takže můj poznatek?
Možná úspěšní muži potřebují doma hlavně klid a pohodu, protože ten úspěch většinou není zadarmo a zažívají většinou takové stresy, že doma opravdu nemají náladu ani sílu se s někým dohadovat. Možná je dobrá volba celkem mlčenlivá žena :lol:

Neúnavná pisatelka 18385 příspěvků 10.08.19 15:24
@me57h píše:
Můj muž je úspěšný a já poměrně taky, akorát teď jsem na RD, tak musela jít kariéra stranou. Jinak si myslím, že se vzájemně doplňujeme. V domácnosti dělám sice pouze já, ale žádná domácí puťka nejsem.
:lol: :lol: :lol:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 15:27
@Kraskabezzvirete píše:

Neznám úspěšného muže, který by chtěl za partnerku pipinu bez mozku a názoru :think: většinou chtějí inteligentní, hezké, mladé, sympatické ženy nebo dívky za které se na veřejnosti nebudou muset stydět. Pipky mají možná tak za milenky nebo společnice na sex, ale mohu se plést. Život je s nimi fajn pokud to jsou fajn chlapi, pokud to jsou hovada tak je s nimi život k ničemu :think: No a taky většinou nestojí o zcela samostatné, nezávislé, úspěšné ženy, protože na sebe nemají často čas a energii když mají oba rozjetou kariéru a nemají čas na rodinu navíc často mají plno svých povinností, o které ti úspěšní muži logicky nestojí. Ladit 2 kariéry a plánovat rodinu je prostě těžké. Proto podle mě chtějí mladé a inteligentní ženy co ještě nemají závazky a povinnosti s kariérou a jsou díky tomu schopné s nimi často lépe fungovat i když jsou inteligentní, schopné a mohly by být z fleku nezávislé. Takové úspěšné znám teda alespoň já. Prosím Anonym

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Váš příspěvek
Reklama