Přivýdělek na MD 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 128 příspěvků 2 inzeráty 25.10.18 15:38
Přivýdělek na MD 2018

Zdravím :hug:
Mám dotaz, jsem na Mateřské dovolené a chtěla jsem se zeptat jestli neznáte nějaký dobrý přivýdělek, teď jsem začala Avonem a ještě uvažují nad Dedrou..

Reakce:
Trinetka
Závislačka 4725 příspěvků 25.10.18 16:18

Pokud vím tak k md si nemůžeš přivydělat..

Halamka
Závislačka 3787 příspěvků 25.10.18 16:29

Global, Tianbleee, esenss a spoustu dalších MLM shitu. Ale neříkala bych tomu přivýdělek.
Já si přivydělávala buď úklidem nebo žehlením.

Ladiabola
Kecalka 308 příspěvků 25.10.18 17:17

@Trinetka chtělo by to upgrade informací ;)

Trinetka
Závislačka 4725 příspěvků 25.10.18 18:08

Oki.. tak žiju v době kamenné, mě bylo řečeno že se to nesmí až na rd

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 25.10.18 18:44
@Trinetka píše:
Pokud vím tak k md si nemůžeš přivydělat..

Neni pravda. K MD nesmis pracovat na stejne pozici, ze ktere MD cerpas (stejna pozice u stejne spolecnosti), ale jinak ano.

lachtanice86
Kelišová 6916 příspěvků 25.10.18 18:56

@kikeciperka Avon a Dedra? Tím se dá přivydělat? Moc tomu nevěřím.

Ivana AP
Nováček 3 příspěvky 05.11.18 18:31

Pokud už hledáte přivýdělek v rámci MLM, hledala bych k všudepřítomnému Avonu který dělá kde kdo něco v ČR zatím méně rozšířeného, originálního, ale osvědčeného dlouhodobě a kvalitativně (i byznysově) z jiných států. Tedy co zde teprve začíná, a má velkou šanci na úspěch - tedy máte větší prostor násobit s vaší prací a nabídkou produktů i vaše provize…Ideálně také na poli krásy a zdraví, ať se to nevylučuje, ale spíše doplňuje, budete mít širší záběr:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >