Přivýdělek na MD 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikeciperka
Stálice 97 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 15:38
Přivýdělek na MD 2018

Zdravím :hug:
Mám dotaz, jsem na Mateřské dovolené a chtěla jsem se zeptat jestli neznáte nějaký dobrý přivýdělek, teď jsem začala Avonem a ještě uvažují nad Dedrou..

Reakce:

Trinetka
Závislačka 4697 příspěvků 25.10.18 16:18

Pokud vím tak k md si nemůžeš přivydělat..

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 16:29

Global, Tianbleee, esenss a spoustu dalších MLM shitu. Ale neříkala bych tomu přivýdělek.
Já si přivydělávala buď úklidem nebo žehlením.

Ladiabola
Kecalka 304 příspěvků 25.10.18 17:17

@Trinetka chtělo by to upgrade informací ;)

Trinetka
Závislačka 4697 příspěvků 25.10.18 18:08

Oki.. tak žiju v době kamenné, mě bylo řečeno že se to nesmí až na rd

Limi123
Závislačka 3511 příspěvků 25.10.18 18:44
@Trinetka píše:
Pokud vím tak k md si nemůžeš přivydělat..

Neni pravda. K MD nesmis pracovat na stejne pozici, ze ktere MD cerpas (stejna pozice u stejne spolecnosti), ale jinak ano.

lachtanice86
Kelišová 6395 příspěvků 25.10.18 18:56

@kikeciperka Avon a Dedra? Tím se dá přivydělat? Moc tomu nevěřím.

Ivana AP
Nováček 3 příspěvky 05.11.18 18:31

Pokud už hledáte přivýdělek v rámci MLM, hledala bych k všudepřítomnému Avonu který dělá kde kdo něco v ČR zatím méně rozšířeného, originálního, ale osvědčeného dlouhodobě a kvalitativně (i byznysově) z jiných států. Tedy co zde teprve začíná, a má velkou šanci na úspěch - tedy máte větší prostor násobit s vaší prací a nabídkou produktů i vaše provize…Ideálně také na poli krásy a zdraví, ať se to nevylučuje, ale spíše doplňuje, budete mít širší záběr:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >