Přiznejte se - která jste mi poslala oblečky?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Angua píše:kalimerko píše:Bereš je od Janac, jo?Angua píše:tak to je suuuper to uz vim co bude pod stromeckemjanac píše:
ok, dávám doplacu kabelu lichých ponožek.https://picasaweb.google.com/…4/SockDoll02#
![]()
![]()
tuz tez mam par doma
hele ale kdyby sme to daly dokupy mozna bysme je nejak i poparovaly ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
janac píše:
taky by se z nich určo dalo něco vyrobit..
Hmmmm, třeba větrný mlýn ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Hele a Pudlo, strefil se ten filantrop alespon do pohlaví?? Nebo jsou to dokonce oblečky pro staršího??
Poděl se s námi o podrobnosti prosííííím.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Lizbeth píše:
Hele a Pudlo, strefil se ten filantrop alespon do pohlaví?? Nebo jsou to dokonce oblečky pro staršího??
Poděl se s námi o podrobnosti prosííííím.
total unisex, prevazne bile nebo zlute kusy. je fakt ze neco je modre, ale ruzove neni nic. starsimu nebude uz nic, ale par kousku je tak na 1-2 roky. 70% tvorila tricka a jine horni pulky, bodycko zadny, 3× dupacky, nejaky pyzamo, cepicky, boticky…
jak sockuju, tak semi desne hromadej tricka, uz jsem to zacala likvidovat, hezka bila si nechavam na batikovani, siroka kratka nebo oskliva tedka zabalim a dam to na bazar zdarma… zinyruje se mi to vyhodit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit