Přiznejte se - která jste mi poslala oblečky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3866
4.10.11 21:54
Angua píše:
kalimerko píše:
Angua píše:
janac píše:
ok, dávám doplacu kabelu lichých ponožek.

https://picasaweb.google.com/…4/SockDoll02#

:mrgreen:
tak to je suuuper to uz vim co bude pod stromeckem :-D :pankac: :palec:
Bereš je od Janac, jo? :lol:

tuz tez mam par doma :-D hele ale kdyby sme to daly dokupy mozna bysme je nejak i poparovaly :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
4.10.11 22:01

To je klidně možné :mrgreen: A těch kšiltovek se, sakra, nezbavím? :cert: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3138
5.10.11 08:40

taky by se z nich určo dalo něco vyrobit.. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.10.11 10:17
janac píše:
taky by se z nich určo dalo něco vyrobit.. :wink:

Hmmmm, třeba větrný mlýn :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12978
5.10.11 12:12

Hele a Pudlo, strefil se ten filantrop alespon do pohlaví?? Nebo jsou to dokonce oblečky pro staršího??
Poděl se s námi o podrobnosti prosííííím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
5.10.11 13:14
Lizbeth píše:
Hele a Pudlo, strefil se ten filantrop alespon do pohlaví?? Nebo jsou to dokonce oblečky pro staršího??
Poděl se s námi o podrobnosti prosííííím.

total unisex, prevazne bile nebo zlute kusy. je fakt ze neco je modre, ale ruzove neni nic. starsimu nebude uz nic, ale par kousku je tak na 1-2 roky. 70% tvorila tricka a jine horni pulky, bodycko zadny, 3× dupacky, nejaky pyzamo, cepicky, boticky…
jak sockuju, tak semi desne hromadej tricka, uz jsem to zacala likvidovat, hezka bila si nechavam na batikovani, siroka kratka nebo oskliva tedka zabalim a dam to na bazar zdarma… zinyruje se mi to vyhodit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat