Pro Meduzu - spaní

493
23.5.05 06:33

Pro Meduzu - spaní

Ahoj Meduzo a všichni ostatní :lol: ,

hlásím nový pokrok ve spaní. Dneska naše půroční mimi prospalo celou noc! Pravda, vstávalo pak už v pět.. :cry: No ale co se dá bělat, pořád lepší než kojení po hodině, což jsme taky absolvovali..

Pa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

461
23.5.05 08:28

Jak jste to dokázali? Docela závidím… :o My už prospanou noc ani neznáme. Zjistili jsme teď, že se při otáčení dokáže zamotat do špryclí postlýky nebo nemůže najít dudu…

Co je možné udělat, aby dítě prospalo celou noc? Kromě vyřvání, u nás má opačný účinek.
Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.5.05 08:44

Nevím, přišlo to úplně samo časem. :o Ani večer nedáváme kaši, jenom kojíme a na způsobu usínání to taky nezávisí. Náš dráček usíná hodně špatně, většinou se to neobejde alespoň bez půlhodinového řvaní (a to jsme u něj, houpáme, zpíváme apod.) Včera zcela výjimečně usnul při kojení, ale to nebude mít vliv. Prostě si postupně produžuje přestávku mezi kojeními. Paradoxně asi nejhůř spal ještě když jsem ho nechávala spát s námi v posteli - nejspíš jsme se budili navzájem. Teď ale už spinká ve svém pokoji ve své postýlce, takže pohoda. Spí na zádech a ve spánku otáčí pouze hlavičku, takže zamotání do špriclí nehrozí a k odkopávání taky nedochází :D :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
493
23.5.05 08:47

Koukám, že jsem se zapomněla přihlásit.. :oops: Tak jenom pro pořádek Anonym byl Pájina.. :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
23.5.05 11:10

Tak Pájinko, to Ti teda zívidím. Ale upřímně, radši budu 2× za noc kojit a vstávat v sedm, než takhle brzo. Já už jsem si asi stejně zvykla. Mates se dnes v noci zase budil po 3 hodinách, takže mu nepomohla ani vysílující odpolední návštěva :lol: . Kaše pomáhá občas, někdy se po ní budí víc než bez ní, tak furt nevím. Aspoň že po kojení hned vytuhne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
23.5.05 11:59

no jo, taky bych radši vstávala v sedm.. :( ale tohle si člověk nevybírá.. Mimochodem právě jsem dokrmila a u mrkve s bramborem byl hrozný řev.. Teda zpočátku krásně otvíral pusinku chtěl to hrozně rychle, ale tak po půlce oběda řev a pomohlo až kojení.. No tak uvidíme, za jak dlouho se ho podaří odstavit alespoň na ten oběd.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
23.5.05 12:50

Musíš vydržet, my máme taky v půlce skleničky řev a bojkot, ale po chvíli hádání se zase zklidníme a nakonec to Máťa spokojeně dobaští a ještě se tváří, že nemá dost. Ono to možná bude žízní. Když se napije, zlepší se to.
Jo a ta mrkev, je tam sice obsah sodíku, ale žádná přidaná sůl, takže to asi neovlivníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama