Dovolená na Slovensku

3624
21.5.05 20:14

Dovolená na Slovensku

Zdravím všechny,

nemáte někdo zkušenosti nebo tipy na dovolenou na Slovensku vhodnou pro rodinu s dětmi - konkrétně Adámek má 2 a čtvrt roku a Berunka je dvouměsíční. O ni ani tak nejde :) , ale spíš o Adámka. Mám na mysli např. nějaké bazény s tobogánem, dětské koutky, hřiště … prostě program k zabavení dítěte.

Díky moc

Veronika Adámek a Berunka Ema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
21.5.05 21:29

Super je dovolená v Tatralandii.
Mrkni na www.tatralandia.sk
Krásné bazény a spousta tobogánů. Ubytovat se můžeš stylově např.: indiánská vesnice. Ještě jsme se tam na dovču nedostali, ale všichni kolem to jen chválí. Pro děti super vyžití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.05 22:29

Dovolená na Slovensku

Taky se chystáme na Slovensko. Máme dva kluky, v létě jim bude 4 a 1 rok. Před 3 lety jsme byli v Rájeckých Teplicích, bylo tam hezky, skluzavky tam nejsou, ale roční dítě, které jsme tehdy měli, je stejně nevyužije. Tatalandia vypadá zajímavě, ale mrkni na www stránky, denní vstupné je asi 450 korun, myslím, že dvouleté dítě stejně ani tobogány nevyužije. My asi pojedem do Bojnice, není to tak daleko, je tam ZOO- teď tam mají i něco pro děti (prolézačky apod.), zámek, termální koupaliště se skluzavkou, myslím, že našemu 4-letému Davídkovi to bude stačit, na velké tobogány bych ho stejně nepustila. A našemu miminku je to ještě jedno. Spousta termálních koupališť je na jižním Slovensku.

• Nahlásit
  • Citovat
750
22.5.05 07:15

Ahoj,
já vím že vstupné do bazénu je dost vysoké, ale děti tam mají slevy a navíc, když se u nich i ubytuješ je tam možnost si to vstupné zaplatit s tím ubytováním a pak to vychází celkem rozumně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3624
22.5.05 08:30

Ahojky,

díky moc za tipy, juknu na to. Ta Bojnice nezní špatně :)

papa Veronika Adámek a Berenika Ema

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
23.5.05 08:42

Euka2, tie Bojnice :-D Pekny den, Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
23.5.05 08:44

Tento vikend sme boli v Bojniciach na svadbe svagrovcom, skutocne je tam krasne, mrknite na www.bojnice.sk. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12694
5.4.14 13:47

Ahoj,

oživuji toto téma. Chtěli bychom letos jet na dovolenou na Slovensko-nejlépe nějaká horská oblast. Nikdy jsem tam nebyla :oops: Máme malé dítě (16měsíců).

Nějaké tipy???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
4.7.14 20:46

Zdravím,
rádi bychom na pár dní někam na slovensko. máme 15m chlapáka, psa. chceme njelépe něco s dětským zázemím (pískoviště, průlezky, koutek, něco,…), ideálně polopenzi, nejlépe penzion v nějakém menším městečku, kde nechcípl pes…taky, aby se tam dalo na kola, levně
nemáte nějaké odkazy, kde jste byly spokojené?

(odkazy v podobných diskuzích jsem projela a nic se mi nezdálo)
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
4.7.14 21:55

Nikdo nic? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...