Problém na Aukru s kupujícím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Flora111
Kecalka 116 příspěvků 30.10.14 18:53
Problém na Aukru s kupujícím

Ahoj,
potřebovala bych se poradit. Na Aukru jsem prodávala nějaké věci a v ten den mi končilo více aukcí. Když mi přišly platby na účet odeslala jsem balíčky. Bohužel i pánovi, který mi ještě nezaplatil za vyhranou aukci bylo to od 1 Kč, konečná částka byla asi 57,– Kč + 70,– Kč poštovné. Všimla jsem si toho až den po odeslání balíku, že mi pán ještě nezaplatil tak jsem mu slušně napsala pro jistotu ještě jednou č. účtu s prosbou o zaplacení, že jsem mu již balíček poslala ale zaplaceno od něj ještě nemám. No a milý pán toho využil a nezaplatil mi. Už jsou to dva týdny a nic ani nekomunikuje, na maily neodpovídá ale na Aurko účet se stále přihlašuje, takže je on-line. Vím, je to moje blbost ale i tak se ptám, myslíte že se to dá nějak řešit nebo mám smůlu. Je to pár korun ale i tak, jde o princip, je to prostě nefér jednání od toho pána, balíček si převzal (mám podací lístek) a nehodlá mi zaplatit :,(

Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 30.10.14 18:55

Obrať se přímo na Aukro.

Flora111
Kecalka 116 příspěvků 30.10.14 18:55

@H8N2O4S už jsem se obrátila, zatím mi neodpověděli.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 30.10.14 18:58
@Flora111 píše:
@H8N2O4S už jsem se obrátila, zatím mi neodpověděli.

Jestli neodpoví do dvou dnů, piš znovu.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 19:28
@Flora111 píše:
Ahoj,
potřebovala bych se poradit. Na Aukru jsem prodávala nějaké věci a v ten den mi končilo více aukcí. Když mi přišly platby na účet odeslala jsem balíčky. Bohužel i pánovi, který mi ještě nezaplatil za vyhranou aukci bylo to od 1 Kč, konečná částka byla asi 57,– Kč + 70,– Kč poštovné. Všimla jsem si toho až den po odeslání balíku, že mi pán ještě nezaplatil tak jsem mu slušně napsala pro jistotu ještě jednou č. účtu s prosbou o zaplacení, že jsem mu již balíček poslala ale zaplaceno od něj ještě nemám. No a milý pán toho využil a nezaplatil mi. Už jsou to dva týdny a nic ani nekomunikuje, na maily neodpovídá ale na Aurko účet se stále přihlašuje, takže je on-line. Vím, je to moje blbost ale i tak se ptám, myslíte že se to dá nějak řešit nebo mám smůlu. Je to pár korun ale i tak, jde o princip, je to prostě nefér jednání od toho pána, balíček si převzal (mám podací lístek) a nehodlá mi zaplatit :,(

urcite napsat Aukro týmu - proveri to a kdytak udelaji opatreni :kytka: mají 72 hodin na tvou odpověď :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >