Kde nakupujete dětskou obuv?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paeatara
Kecalka 144 příspěvků 30.10.14 13:20
Kde nakupujete dětskou obuv?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, kde nakupujete botky pro děti, aby byly kvalitní a za rozumnou cenu?
Chodíte raději do různých obchodních řetězců jako je Deichman, Humanic, Tesco, Lidl atd. anebo někam do klas. obuvi, popř. nakupujete přes internet?
Mám neblahou zkušenost, že boty jsou někdy docela nekvalitní.
A poslední otázka, záleží vám na tom, aby byly boty české výroby?
Jsem asi bláhová, ale docela bych u prodejců ocenila, kdyby prodávali kvalitní českou obuv. Přeci jen jsme na takové obuvi vyrostli a teď když vidím, co se pro malé děti prodává, tak je mi z toho smutno. Buď jsou to šunty a když už jsou kožené, tak jsou dražší, než bych takové boty pořídila pro sebe. :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 30.10.14 13:26

Nejlépe je kupovat v kamenných prodejnách specializovaných na boty pro děti či v lékárnách a zdrav. potřebách. Prodavačky Vám s výběrem nejlépe poradí.
Bohužel ani boty se žirafou nezaručí, že se jedná o kvalitní boty. Kolikrát je ani neohnete jak jsou tuhé :-( já se snažím, aby boty měly tvarovanou vložku, byly ohebné u zimních, aby nepromokly a neklouzaly. Boty typu bata, deichamnn. tesco považuji za lepší vietnamské.

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 30.10.14 13:26

My máme většinu bot ze Sportisima a bačkory Baťa.

tumpach
Kelišová 6553 příspěvků 30.10.14 13:26

Nechhodím do deichamana a ani takových podobných. Nakoupím tam sem tam obuv na zničení, ale na chození kupuji nejčastěji v klasické obuvi. Vždy kupuji s dítětem chci vědět, jak mu padne. Ne nelpím na české výrobě.

mrnousekjaninka
Závislačka 4601 příspěvků 30.10.14 13:26

Kupuju půl na půl, něco v malý obuvy u nás a tam mám vždycky jistotu, že maj certifikát žirafky a něco v Deichmanu (tam beru s certifik. slona - to je německá obdoba český žirafy). Záleží co zrovna scháním a jaký mají výběr. Boty pro syna mě vždycky stojí víc než boty pro mě, ale tak to prostě je. A to se snažím vybírat ty z levnějších

tumpach
Kelišová 6553 příspěvků 30.10.14 13:27

@B EL bno na zimu kupuji výhradně v obuvnictví, ale je fakt vlastně, že do školky má boty ze Sportisima za 400 Kč

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 30.10.14 13:28

Chodím do dětské obuvi, koupím, co dceři sedí. Když je to bota české výroby, mě potěší. Zatím jsme kupovali Superfit, jednou Fare sandály. Na oblečení zas šetřím.

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 30.10.14 13:28

Kupuji v obuvi tak, aby to splnovalo moje pozadavky. Hlavni je mekka podrazka, dost mista pro prsty. Zadny podpatek (spicka stejne vysoko jako pata) a dost prostoru kolem kotniku.. Jedny jsem kupovala i na netu ale to slo o barefootove boty coz u nas nikde nemaji. N3koukam na certifikaty - zjistila jsem ze neznamenaji kvalitni botu. Mame tu treba celorocni boty znacky Essi s certifikatem a je to ceska bota a jsou hrozne. Tvrda nepoddajna bota jak kopytko.. Podobne na prd mi prisly i boty ze zdravotnich potreb Sante - tvrda a nepoddajna..

Ted vychvaluji do nebes botky Peddy ktere vyhovuji ve vsech smerech a i cenou - 650-1000kc

Příspěvek upraven 30.10.14 v 13:31

michee
Závislačka 3589 příspěvků 30.10.14 13:29

Kupuji boty ve zdravotnickych potrebach. Ale posledne jsme jeli do kramku do ostravy a tam teda meli boticek, ze jsem fakt nevedela, co malemu vybrat…maji dokonce i eshop a rekla bych, ze vyber fakt nejvetsi, jen ty vyssi ceny, ale lepsi to neni nikde. Jinak mam rada znacku Fare a ty bud koupim ve zdrav. potrebach nebo objednam pres internet, tam sezenu vsechny druhy a u nas v tech potrebach maji treba jen jedny boticky por kluky a jedny pro holky, zadne s membranou a tak, zalezi co shanim. Ted na zimu uz mame nastesti boticky (mam superfit a ecco), takze zase budu nakupovat na jare :-)
V retezcich boticky nenakupuji, max papucky.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 30.10.14 13:30

Kupuju Superfit v kamenném obchodě nebo bazarové kousky, které jsou jen na písek.

Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 30.10.14 13:32

Tak ja chodim pro botky do specializovaneho obchodu s detskou certifikovanou obuvi. Je pro me dulezite boty dceri dobre vyzkouset. Proto nekupuji na internetu. Mam pro ni oblibene znacky, o kterych vim, ze ji sedi. S jejich kvalitou nemam nejmensi problem - ovsem tvrde za ni platime. Kozene boty ja treba specielne nevyhledavam, casto jsou tvrde a spatne poddajne, dcera v nich hodne zakopava.

verunka8812
Kecalka 272 příspěvků 30.10.14 13:33

Ahoj, tak my kupujeme pro syna boty jedine v jednom obchudku s dětskou obuvi u nas ve městě, maji tam kvalitni boty, vzdy kupuji kožené celoročky kolem 500kč třeba když jsou už z lonské sezony ale to mi nevadi :-D V létě jsem mu koupila sandály v daichmanu a uz to nikdy neudělám hrůza, no a zimní botky jsme loni kupovali ve sportisimu a letos taky a jsme spokojení, vždy kupuji botky kolem 500kč a dá se vybrat krásný a kvalitní botky.
Dr. mi říkala že záleží hlavně na tm aby měla bota pevný opatek, tak na to si dávám pozor vždycky mačkám patu u boty abych ji nepromáčkla prstem, říkala že boty nemusí mít u tak malých dětí zádlou tvarovanou vložku stejně se dítěti tvaruje nožička sama, a je taky dpležité aby mělo kvalitní domácí obuv tzn. né ty obyč bačkůrky za 150kc ale třeba sandály z léta nebo tak, já mu kupuji na doma sandálky letní i v zimě. Má v tom aspon pevnou nožku.

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 30.10.14 13:35

Naše má teď období, že každé nové boty odmítá. Nechce nosit, řve, válí se po zemi. I když jsem jí ukazovala, že staré boty už nejsou. Nevím co s tím, zkoušeli jsme to snad pětkrát, ale nejde to. Šílený řev!!! Prostě chce jen ty svoje starý.

paeatara
Kecalka 144 příspěvků 30.10.14 13:36

A kolik jste ochotné do botiček investovat?
Přiznám se, že jsem objevila pro malou přímo výrobce, takže my nemáme boty dražší než 500,–Kč a to jakékoli.
Jen jsem vždycky hrozně smutná z toho, když okolo sebe slyším, jak není možné sehnat kvalitní dětskou koženou botu a pán ve své dílně přitom nemá zakázky. :( (teda individuální asi ano, ale žádný obchodník nestojí o stálou dodávku)

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 30.10.14 13:36
@verunka8812 píše:
Ahoj, tak my kupujeme pro syna boty jedine v jednom obchudku s dětskou obuvi u nas ve městě, maji tam kvalitni boty, vzdy kupuji kožené celoročky kolem 500kč třeba když jsou už z lonské sezony ale to mi nevadi :-D V létě jsem mu koupila sandály v daichmanu a uz to nikdy neudělám hrůza, no a zimní botky jsme loni kupovali ve sportisimu a letos taky a jsme spokojení, vždy kupuji botky kolem 500kč a dá se vybrat krásný a kvalitní botky.
Dr. mi říkala že záleží hlavně na tm aby měla bota pevný opatek, tak na to si dávám pozor vždycky mačkám patu u boty abych ji nepromáčkla prstem, říkala že boty nemusí mít u tak malých dětí zádlou tvarovanou vložku stejně se dítěti tvaruje nožička sama, a je taky dpležité aby mělo kvalitní domácí obuv tzn. né ty obyč bačkůrky za 150kc ale třeba sandály z léta nebo tak, já mu kupuji na doma sandálky letní i v zimě. Má v tom aspon pevnou nožku.

Je dobre si toho nastudovat dost a pak se rozhodnout. Ja bych treba pevny opatek casto nedavala a na doma uz vubec ne. Co to jde chodi bos nebo v mekkych capackach a vysokou botu az kdyz to jinak nejde.. Ale na to jsou ruzne protichudne nazory :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >