Problém při kakaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anni28
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 20:34
Problém při kakaní

Ajoj maminky, chtela bych se zeptat jestli nemáte nějaká zkušenost se špatnou funkčností svěrače. Malej 8 mesicu, mi před měsícem trpěl kazdou noc na prdíky. Doktorka mi poradila rourku, ze tolik nedrazdi konečník a uleví se mu. Ten muj prdola si na to evidentne zvykl a nechtel mi ani kakat bez ni. Rev a rev. Neustale mi trpi na zacpu a nic nepomaha. Rorku jsme odbourali, ale pri tlaceni, kdyz je uz stolice skoro venku, mu musim jednou roztahnout konecnik a jak jakoby by ten sverac dostal impulz a jde to. Doktorka mi dneska rekla ze se to zlepsi az zacne list, ale ja mam obavy.

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2652 příspěvků 04.07.19 20:49

To je divný, roztahovat prdelku. Jak poznáš, že to má za zatáčkou? Jak poznáš, že by to už pak nezvládl sám?

Anni28
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 20:57

Vim, protoze ten tak tlaci ze je rudej a tlaci i nahlas, dvadny jsem ho v tom nechala az mi nechtel ani jist, protoze byl plnej.

Anny2148
Kecalka 363 příspěvků 04.07.19 21:05

Podle mě je základem odbourat tu zácpu. Syn měl taky hrozné zácpy když mu bylo kolem roka a tak asi vím jak to s tím konečníkem myslíš. Snažil se tlačit a když jsem se mu podívala na konečník, tak ho měl rozevřený, ale hovínko mu nešlo vytlačit. Nám pomáhalo syna stočit do klubíčka a tím větším tlakem se pak vykadil, ale hrozně plakal a kolikrát jsem mu ještě musela pomáhat. Nevím co jste zkoušeli na odbourání zácpy, ale hodně pomáhá do každého jídla přidat lžíci oleje. Pak taky sušené švestky, já je vždy uvařila a rozmixovala i s vodou a tím přelila třeba jogurt. No a nejvíc synovi na zácpu pomohlo kiwi.

Anni28
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 21:34

Tak, konecnik mu pulzuje, ale nic dokud vice neroztahnu pak uz to jde samo. Dekuji za rady :)

Váš příspěvek
Reklama