Nic jí nebavi a brečí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 17:17
Nic jí nebavi a Brečí

Ahoj mám skoro půl roční dcerku a u ničeho nevydrží v klidu furt musím vymyslet nové hry a za pár minut se opět vzteká už nevím co dělat když se jí pár minut nevěnují začne strašně plakat ma to takhle furt. a co vy a Mimi taky si nevydrželo hrát samo a furt plakalo a vztekalo se u hraček? máme houpatko hráči deku a tak ale tam stejnak nechce byť.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5213 příspěvků 04.07.19 17:31

Půlroční, čtu dobře? Byla jsme ráda, když vydržel deset minut na hrací dece a mohla jsem se v klidu alespoň vys…změnilo se to až když se naučil lézt a doplazil se, kam potřeboval. Teď je mu 20 měsíců a jsme ráda, když si hraje sám 15 minut. Většinou mi hned stojí za zadkem a řve mamiiiii mamiiiii…

unuděná
Echt Kelišová 8028 příspěvků 04.07.19 17:36

Pul rocni? Nebo rok a pul? Jestli pulrocni, tak se musim smat, promin, ale prece.jsi vazne necekala, ze das pulrocni dite na deku s hrackama. a budes mit hodinu klid? :lol: Jedno z mych deti v tomto veku nevydrzelo ani dve minuty, pokud jsem nelezela u nej ;) Resila jsem to hodne prochazkami (na brisko do hluboke odkryte korby),nosenim na ruce a ukazovanim ruznych kontrastnich veci, kdyz bylo nutne, tak do houpatka a treba jsem si ho dala.do koupelny, abych se vubec mohla vysprchovat ;) Neboj, bude lepe, hned jak zacne sedet. A jak zacne chodit, tak se take lepe zabavi sam, i kdyz ti da zase zabrat hlidani.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 17:38

Mám stejnou zkušenost, jako @Aduš8 zlepšilo se to až s chozením, ale stejně pořád potřebuje pozornost (16M) V půl roce od ní opravdu ocekavas příliš. Některé děti si vystačí, jiné ne, s tím nic nenaděláš :nevim:

Fíková
Kelišová 6007 příspěvků 04.07.19 17:38
@unuděná píše:
Pul rocni? Nebo rok a pul? Jestli pulrocni, tak se musim smat, promin, aleprece.jsi vazne necekala, ze das pulrocni dite na deku s hrackama. a budes mit hodinu klid? :lol: Jedno z mych deti v tomto veku nevydrzelo ani dve minuty, pokud jsem nelezela u nej ;) Resila jsem to hodne prochazkami (na brisko do hluboke odkryte korby),nosenim na ruce a ukazovanim ruznych kontrastnich veci, kdyz bylo nutne, tak do houpatka a treba jsem si ho dala.do koupelny, abych se vubec mohla vysprchovat ;) Neboj, bude lepe, hned jak zacne sedet. A jak zacne chodit, tak se take lepe zabavi sam, i kdyz ti da zase zabrat hlidani.
:think:
Tak třeba moje dítě takový bylo. Hlásilo se jehn na jídlo. :lol:
Jogrr
Závislačka 4930 příspěvků 04.07.19 17:41

Taky jsem mela bezudrzbove dite :mrgreen:
Zabavilo se samo na dece, v houpatku a hlasilo se jen na jidlo a spanek. Joo, kde ty casy jsou :mrgreen:

warita
Extra třída :D 11268 příspěvků 04.07.19 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj mám skoro půl roční dcerku a u ničeho nevydrží v klidu furt musím vymyslet nové hry a za pár minut se opět vzteká už nevím co dělat když se jí pár minut nevěnují začne strašně plakat ma to takhle furt. a co vy a Mimi taky si nevydrželo hrát samo a furt plakalo a vztekalo se u hraček? máme houpatko hráči deku a tak ale tam stejnak nechce byť.

Moje dcera byla takove. Houpatko nesnasela, kocar nesnasela, na deku pod hrazdicku nesnasela. Kamkoliv jsem ji polozila, okamzite rev.

Kdyz nespala, nemohla jsem absolutne nic delat, ani otocit se zady k ni. Silene obdobi.

Nekdy mezi 8-9m zacala lozit a objevovat svet, brat do ruky hracky a bylo po problemu. Nevedela jsem o ni i treba 20min v kuse.

unuděná
Echt Kelišová 8028 příspěvků 04.07.19 17:49

@Fíková @Jogrr A jak timhle zakladatelce pomuzete? Taky jsem druhe dite mela zcela bezudrzbove, ale nemam potrebu se tim chlubit, jelikoz vim, ze to rozhodne neni nejaka moje zasluha. Proste deti jsou ruzne :nevim: A ocekavani je matka zklamani. Pokud zakladatelce kamaradky vykladaly, tak jako vy, ze mely vzdy cas na kaficka a dite se placatilo na dece vedle nich, tak je ted logicky rozcarovana. Faktem je, ze vetsina pulrocnich deti pozornost maminky potrebuje.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 17:54
@unuděná píše:
@Fíková @Jogrr A jak timhle zakladatelce pomuzete? Taky jsem druhe dite mela zcela bezudrzbove, ale nemam potrebu se tim chlubit, jelikoz vim, ze to rozhodne neni nejaka moje zasluha. Proste deti jsou ruzne :nevim: A ocekavani je matka zklamani. Pokud zakladatelce kamaradky vykladaly, tak jako vy, ze mely vzdy cas na kaficka a dite se placatilo na dece vedle nich, tak je ted logicky rozcarovana. Faktem je, ze vetsina pulrocnich deti pozornost maminky potrebuje.
Ámen :pankac: lépe bych to nenapsala
Kostroma
Kecalka 336 příspěvků 04.07.19 17:56

Tohle bylo u nas takove kriticke obdobi v traveni casu. Chodila jsem s nim co nejvic po venku, nevedela jsem jak ho zabavit doma, byl nespokojenej. Mate nejake nositko nebo satek? Treba by se ji to libilo. Prejde to. Jak se zacne malinko pohybovat a rozsiri se ji svet, tak to prejde. U nas to tak teda bylo.

Fíková
Kelišová 6007 příspěvků 04.07.19 17:59

@unuděná zakladatelce nijak, jen že takové děti existují. To ty ses divila, co by zakladatelka nechtěla.

Kukacka123
Závislačka 3658 příspěvků 04.07.19 18:01
@unuděná píše:

Presne tak :palec:

Nasi male je rok a dokaze se zabavit, kdyz vi, ze jsem nekde kousicek kolem ni. Jak poodejdu do kuchyne nebo na wc, tak hned za mnou :lol: kdyz byla mala, potrebovala porad zabavovat taky, neni to fakt nic divneho ;)

Bubla Bůčková
Kelišová 7097 příspěvků 04.07.19 18:12

Zkus hračky měnit (tocim jednu krabici)a třeba jen sedět kousek vedle a občas pochválit, mluvit, otočit zpátky na záda, ponosit… Už musí mít něco ráda. Já vypozorovala, že by chtěl kolotoč, pak šustici hračku, pak hvězdičky na strop, hrací pianko a špatně jsem odhadla teď akorát chodící prasátko, líbilo se 2 minuty a teď řev :mrgreen: Běžně sedím na taburetu a můžu cokoliv a dítko si hraje klidně 20 minut. Když hodně brečí, chce se mu spát, tak dam dudlík a plinku ňuňací.

berry4
Nadpozemská drbna 28618 příspěvků 04.07.19 18:46

Rozbalit z plín, at´je bez nich, zavěsit na hrazdičku hračky tak, aby je mohla uchopit. Ne jen hloupě koukat. V tomto věku už by se měla otáčet, takže by to mělo být i lepší s pohyblivostí, motivovat jemně k plazení. Proč brečí? Má vůbec na dece něco, co ji zabaví? Deka není všehospása…

Bobinka007
Kecalka 165 příspěvků 11 inzerátů 04.07.19 19:03

Syn byl taky takový. Byl to takový malý týden a v podstatě mu to zůstalo, jen trošku míň. A dcera ta je zlatá. Vydrží i hodinu v lehačce, ale musí na mě vidět.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama