Průjem u 2 měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikakola
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 06:50
Průjem u 2 měsíčního miminka

Dobrý den, mám 2mesicni holčičku plně kojena, a trpime na průjem už od narození s tím měla problémy, když měříme teplotu tak máme 37,2vim že to není teplota ale aby měla pořád 37 tak nevím jestli je to v pořádku bereme SAB simplex a probiomaxik a Terezii místo vigantolu ten když jsme brali ta malá měla bolesti bříška. Chci se zeptat jestli nějaká maminka má stejné problémy, nepřijde mi normální aby měla malá pořád vodnatou stolici. hodbe jsme trpeli na koliky zatím to už odeznívá. Byli jsme i dva dny v nemocnici na celkovém vyšetření protože malá se zadychyvala a chraptila a prohlédli ji od hlavě až k patě a všechny výsledky vyšli negativní. Jestli se nemám ničeho bát že je to třeba u takhle malych miminek normální, jinak ručičky a nožičky máme chladné ale hlavičku teplou děkuji za odpovědi popřípadě zkušenosti

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 07:52

Když měříš teplotu v zadečku, odecitas půl stupně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 08:31

@nikakola Moje malá měla vodnatou stolici az do příkrmů, třeba 15× denně. Třeba i 10× denně protekla, plenka to prostě nevezme. Pokud přibírá, je to po mlíku normální.

nikakola
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 09:05

@Oliverka28 nemerime v zadečku u toho mi hrozně řve máme ten digitální co se přiloží k čelu

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 04.07.19 11:01

@nikakola ten letel do kose, furt synovi taky meril teplotu a od te doby merim v zadecku a pohoda

Ornwen
Kelišová 5430 příspěvků 04.07.19 11:33

@nikakola miminku muzes merit i v podpazi, v porodnici to tak ukazovali.
Co alergie na kravske mleko (pres mliko projde i od tebe), bacha, bylo by to i v tech probiotikach.
To to bylo u nas, i kdyz v pozdejsim veku, ale zadny hled/krev ve stolici nemel.
Jinak pry kojene deti muzou kakat vickrat za den

nikakola
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 13:48

@Ornwen alergií nemá už jsem se ptala i v nemocnici a říkali že ne spíš mě trápí ta stolice s tou teplotou z by to měla jako z těch probiomaxik?

nikakola
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 13:49

@Kaci89 ale je divný že ten teploměr měří u nás teplotu normálně a u malé takhle kolísavé jednou jsem naměřila 37,8a hned za 1min měla hned 36,5 a pak se jí to zvedalo

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 04.07.19 13:57

@nikakola jo sobe jsem taky vzdy namerila normalni teplotu, nevim cim to je

Ornwen
Kelišová 5430 příspěvků 04.07.19 14:02

@nikakola ty probiotka byly taky k abkm.
Je fajn, ze to v te nemocnici vedeli (asi delali testy?) My na to prisli az v sesti mesicich

nikakola
Nováček 5 příspěvků 04.07.19 16:02

@Ornwen nevím jestli zrovna dělali testy na tohle ale řekli mi že to není alergie tak bojím se abych něco nepřehlédla je to moje první a nechci nic zanedbat ale zase nechci ji až moc kontrolovat zkusím ten teploměr pod podpaždí

Váš příspěvek
Reklama