Reklama

Problém s bývalými partnery

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michalka43201
Povídálka 29 příspěvků 07.03.18 11:19
Problém s bývalými partnery

Dobrý den, ted si o mě asi budete muset myslet hrozný věci. Je mi 21 a mému příteli je 25, jsme už normálně fungující pár, nejsme již jako děti. Přede mnou měl ženu které bylo 36 a po dvou dětech. Já tím ted nechci urážet ženy po porodu. Vždy Příjde mi nechutný že souložil ženu věkem k mé matce…jak tohle berete vy prosím? Jak se toho pocitu nechutě mám zbavit? :nevim: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19352 příspěvků 07.03.18 11:24

@Michalka43201 počkej až tobě bude 36 :mrgreen:
Neblbni, já osobně v 35 vypadám stejně, možná líp než ve 20 a sex mi taky jde líp. Tak nevím proč by tě to mělo pohoršovat. Je to bývalá tak co? Můj partner měl taky o 10 let starší přítelkyni kdysi. Aspoň vím, že mu za pár let nebudu připadat stará.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 07.03.18 11:24

Jezis.. Koho brousil prede mnou je mi fakt uplne jedno. V 36 je v nejlepsich letech.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19352 příspěvků 07.03.18 11:25

Věkem k tvé matce..to tě měla v patnácti? :zed:
Tvrdíš že nejste děti, tak se tak nechovej.

Malaga
Generální žvanilka 24368 příspěvků 07.03.18 11:26
@Michalka43201 píše:
Dobrý den, ted si o mě asi budete muset myslet hrozný věci. Je mi 21 a mému příteli je 25, jsme už normálně fungující pár, nejsme již jako děti. Přede mnou měl ženu které bylo 36 a po dvou dětech. Já tím ted nechci urážet ženy po porodu. Vždy Příjde mi nechutný že souložil ženu věkem k mé matce…jak tohle berete vy prosím? Jak se toho pocitu nechutě mám zbavit? :nevim: :zed:

počkej až ti bude 45 a budeš mít o 20 let mladšího milence, tak si na to vzpomeň :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 11:27

Jednomu mymu ex bylo 40, kdyz me bylo 20. Ted mam manzela a zaplatpnabuh mu nechtna nepripadam. Minulost je minulost, nema cenu se v tom babrat.

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 11:28

@Michalka43201 píšeš, že už nejste děti, ale tvůj dotaz je hodný 17letý puberťačky :roll:

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 07.03.18 11:29

No to je strašný holka! Je mi 39 a nechutný mi teď přijdou jen tvoje pocity. Žena je ženou v každém věku. Jak by ses ty cítila, kdyby si o tobě nějaká patnáctka myslela, že sex s tebou je nechutný? Od toho se odpíchni.

jahuhudka
Extra třída :D 10279 příspěvků 07.03.18 11:30

@Michalka43201 jen aby si nerikal, ze jsi milenka naprd po zkusenosti s opravdickou zenskou :lol:

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 11:30

@Janli mně přijde, že spíš na bývalou partnerku žárlí :nevim: co si budeme povídat v těch 36 je ženská v posteli určitě lepší než ve 20 :D třeba přítel něco naznačil :D

SiriusGG
Kecalka 490 příspěvků 07.03.18 11:31

Před pár týdny jsem měl sex se ženou o dost let starší. Ten sex byl stokrát lepší než sex, který jsem měl vloni se ženou 20 letou. Dvacetiletá slečna měla sice dokonalou postavu, byla opravdu krásná, ale zkušenosti se sexuálním životem chyběly a bylo to hodně znát. Kdyby jsem si měl mezi nimi vybírat, tak vyberu určitě tu starší. Nic nechutného na tom nevidím.

Příspěvek upraven 26.04.18 v 14:41

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 18746 příspěvků 07.03.18 11:35
@Michalka43201 píše:
Dobrý den, ted si o mě asi budete muset myslet hrozný věci. Je mi 21 a mému příteli je 25, jsme už normálně fungující pár, nejsme již jako děti. Přede mnou měl ženu které bylo 36 a po dvou dětech. Já tím ted nechci urážet ženy po porodu. Vždy Příjde mi nechutný že souložil ženu věkem k mé matce…jak tohle berete vy prosím? Jak se toho pocitu nechutě mám zbavit? :nevim: :zed:

Tam je spíš možné, že ta žena byla mnohem zkušenější a odvázanější než Ty a partner na ni občas se slzou v oku vzpomíná jako na nejlepší sex 8)

terien
Kelišová 7467 příspěvků 07.03.18 11:35
@Malaga píše:
počkej až ti bude 45 a budeš mít o 20 let mladšího milence, tak si na to vzpomeň :mrgreen:
:palec:

Emimin7
Echt Kelišová 8118 příspěvků 07.03.18 11:39

U takhle staré rachejtle se mu nejspíš líbil orální sex bez zubů, jinak to nedává smysl.

Malaga
Generální žvanilka 24368 příspěvků 07.03.18 11:40

Třeba se partner těší až zakladatelce taky bude 36…ty jo ale vydrž čekat 15 let života těšením se na něco…co vůbec nemusí přijít…těžký :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama