Problém s častým močením a nadměrnou žízní u 5 leté dcery

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77516
13.1.23 20:42
@gusica píše:
@Netopirek jen ted jsem ji vazila a pribrala za 9 mesicu 1,7 kg, trochu malo ne? :think:

to je za rok 2 kg, to je snad až až, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
727
13.1.23 20:49

@stinga jo? Tak to je dobre :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
13.1.23 22:14

@gusica to moje děti přibírají míň :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
14.1.23 14:46
@gusica píše:
@stinga jo? Tak to je dobre :potlesk:

tak jsem se dívala a moje dcera přibrala od 5 do 6 let 3,5 kg a vyrostla o 9 cm - jestli je to málo nebo moc nevím, ale na internetu jsou určitě grafy, kolik má dítě růst a přibírat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
14.1.23 16:07

Tak jsem na to teď koukla. A jedna dcera má roční přírůstek 1.5kg, druhá 2.5kg :mrgreen:
Takže bych řekla, že tvoje dcera je v normě ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
727
15.1.23 16:15

@Netopirek
Zapisuju si kolik dcera vypije a cura a zjistila jsem, ze udrzim tak 50 Max 100 ml moci, takze taky vysetrit :? Uz to mam roky, po detech asi… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
727
15.1.23 17:46

@Netopirek tak jsem od 10 psala Jak pije a kolik vycura. Vlevo je piti a vpravo curani, tak ona vlastne ani tak nevypije moc, asi ren litr denne vypije a nevycura tak moc ale chodi vic nez by mela. Misto 7 krat treba 180 ml podle vypoctu na jeji vahu chodi 20 krat malo… :think: a to jsme dneska toho moc nedelali vcera jsme meli oslavu takze dneska klidek, jen chvilku litala na zahrade…
Zijeme v cizine a chci to zitra ukazat dr takze ta rec :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
15.1.23 18:16

@gusica cvičila jsi po porodech na pánevní dno a core? Mně to pomohlo.
A nemá to dcera jen vypěstované, to časté chození na záchod? Já sama mám několik zvyků kdy musím, ikdyž jsem chvíli před tím byla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
727
15.1.23 18:21

@Netopirek ja zacala cvicit ale prestala, jsem byla lina a neuvedomovala jsem si to 8o Ted se snazim cvicit parkrat tydne core a panevni dno, protoze me zacinaji bolet zada, mam i nestabilni brisni svaly.. gynekolozka mi rekla, ze mam delohu niz a mam cvicit. A to muze byt i duvod toho nervozniho mocaku??? Cvicenim panevniho dna se muze zlepsit ano? Tak snad…
Taky jsem nad tim uvazovala, jestli to nema vypestovane… urcite zitra zajdem k dr a jsem zvedava Co rekne a udelam termin u Psychologa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
15.1.23 20:03

@gusica jo může. Ale cvičit se musí denně a výsledek je vidět až za měsíc, nejdřív.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek