Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@gusica píše:
@Netopirek jen ted jsem ji vazila a pribrala za 9 mesicu 1,7 kg, trochu malo ne?
to je za rok 2 kg, to je snad až až, ne?
@gusica píše:
@stinga jo? Tak to je dobre
tak jsem se dívala a moje dcera přibrala od 5 do 6 let 3,5 kg a vyrostla o 9 cm - jestli je to málo nebo moc nevím, ale na internetu jsou určitě grafy, kolik má dítě růst a přibírat
Tak jsem na to teď koukla. A jedna dcera má roční přírůstek 1.5kg, druhá 2.5kg ![]()
Takže bych řekla, že tvoje dcera je v normě ![]()
@Netopirek
Zapisuju si kolik dcera vypije a cura a zjistila jsem, ze udrzim tak 50 Max 100 ml moci, takze taky vysetrit
Uz to mam roky, po detech asi… ![]()
@Netopirek tak jsem od 10 psala Jak pije a kolik vycura. Vlevo je piti a vpravo curani, tak ona vlastne ani tak nevypije moc, asi ren litr denne vypije a nevycura tak moc ale chodi vic nez by mela. Misto 7 krat treba 180 ml podle vypoctu na jeji vahu chodi 20 krat malo…
a to jsme dneska toho moc nedelali vcera jsme meli oslavu takze dneska klidek, jen chvilku litala na zahrade…
Zijeme v cizine a chci to zitra ukazat dr takze ta rec ![]()
@gusica cvičila jsi po porodech na pánevní dno a core? Mně to pomohlo.
A nemá to dcera jen vypěstované, to časté chození na záchod? Já sama mám několik zvyků kdy musím, ikdyž jsem chvíli před tím byla
@Netopirek ja zacala cvicit ale prestala, jsem byla lina a neuvedomovala jsem si to
Ted se snazim cvicit parkrat tydne core a panevni dno, protoze me zacinaji bolet zada, mam i nestabilni brisni svaly.. gynekolozka mi rekla, ze mam delohu niz a mam cvicit. A to muze byt i duvod toho nervozniho mocaku??? Cvicenim panevniho dna se muze zlepsit ano? Tak snad…
Taky jsem nad tim uvazovala, jestli to nema vypestovane… urcite zitra zajdem k dr a jsem zvedava Co rekne a udelam termin u Psychologa
@gusica jo může. Ale cvičit se musí denně a výsledek je vidět až za měsíc, nejdřív.