Problém s kakáním u 6měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monvd
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 13:22
problém s kakáním u 6m miminka

Dobrý den maminky,

prosím Vás o radu. Moje 6měsíční dcera nekaká. Do 5měsíce jsem jí plně kojila a bylo mi řečeno i doktorkou, že je to normální, že všechno mlíčko vstřebá. Teď už dávám k obědu masozeleninový příkrm a na noc vločkovou kaši ( po doporučení dr. právě na kakání) jinak tedy přes den a v noci kojím a malá mi furt nekaká.
Dávala jsem jí vždy jednou týdně 2dny za sebeu lactulosu sandoz a to se mi vždy vykakala a to pořádně :D ale ted ani po podání lactulosy nekaká…Prdy normálně odcházejí…malá je spokojená…evidentně jí bříško netrápí…
Máte tedy prosím nějakou radu na to aby začala kakat? :) švestkovou štávičku i švestkové pyré jsme zkoušely a nic :(

děkuji moc

Reakce:
derenka
Kecalka 404 příspěvků 05.01.17 13:29

Nasi male pomohly hodne jogurty, takove trapeni znam nam asi ve 3 m nekadila mesic! dr tvrdila to co tobe ze to mlicko zpracuje…s pri­krmama a hlavne s jogurtem se to hodne zlepsilo…

monvd
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 13:32

@derenka děkuji :) zkusím to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Z napadené mešity na Zélandu vzešli radikálové, napsal aktivista. Zřejmě má pravdu

Kontroverzní pravicový novinář Milo Yiannopoulos otevřel Pandořinu skříňku.... číst dále >

Místo vložky kus hadru! Heroinová Tereza zažívá v Pákistánu hygienické peklo

Byla zvyklá na život v přepychu, více než rok už ale trpí v pákistánské base,... číst dále >