Problém s kakáním u 6měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monvd 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 13:22
problém s kakáním u 6m miminka

Dobrý den maminky,

prosím Vás o radu. Moje 6měsíční dcera nekaká. Do 5měsíce jsem jí plně kojila a bylo mi řečeno i doktorkou, že je to normální, že všechno mlíčko vstřebá. Teď už dávám k obědu masozeleninový příkrm a na noc vločkovou kaši ( po doporučení dr. právě na kakání) jinak tedy přes den a v noci kojím a malá mi furt nekaká.
Dávala jsem jí vždy jednou týdně 2dny za sebeu lactulosu sandoz a to se mi vždy vykakala a to pořádně :D ale ted ani po podání lactulosy nekaká…Prdy normálně odcházejí…malá je spokojená…evidentně jí bříško netrápí…
Máte tedy prosím nějakou radu na to aby začala kakat? :) švestkovou štávičku i švestkové pyré jsme zkoušely a nic :(

děkuji moc

Reakce:

derenka
Kecalka 396 příspěvků 05.01.17 13:29

Nasi male pomohly hodne jogurty, takove trapeni znam nam asi ve 3 m nekadila mesic! dr tvrdila to co tobe ze to mlicko zpracuje…s pri­krmama a hlavne s jogurtem se to hodne zlepsilo…

monvd 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 13:32

@derenka děkuji :) zkusím to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >