Problém s klukem

Anonymní
20.1.20 17:53

Problém s klukem

Dobrý den, mám takový problém, od srpna jsem si psala s jedním klukem, všichni jeho známí říkali ze je to hodný citlivý kluk, byla tam vzájemná sympatie, po čase začal psát ze se mu libim a ze by chtěl mít krásnou holku jako já doma, po nějaké době jsme se spolu vyspali a on od té doby napsal třeba jen jednou za týden, když jsem se ho ptala na to jak to bude dal nechtěl to řešit, on mi pak řekl ze není moc na zprávy ze radši komunikuje na živo, což to chapu, ale při dalším setkání jsme znovu skončili v posteli ale řekl mi ze by byl rad když budu jezdit častěji, jenze znovu se opakoval scénář, pak se mi po 14 dnech ozval ze by jsme se mohli vidět, souhlasila jsem ale opět zase jsme skočili v posteli a od té doby se už neozval, a začínám mít pocit ze mě jen využívá do postele, jaký na tohle mate názor? Měla bych mu dat šanci aby jsme si narovinu promluvili a nebo se proste odmilovat a nechat ho být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.1.20 17:57

Až bude chtít sex tak se zase ozve, tak mu nezapomeň dát. Opravdu Tě nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 17:58

Mám stejný pocit, jako ty. Chce tě do postele. Jestli ti to vyhovuje, drž se ho. Jestli ne, zbav se ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5709
20.1.20 18:07

No, je to jednoduché - chce tě jen na sex. Vztah s tebou mít nechce. Má to dost jednoduché, jen pískne a ty mu hned dáš :nevim: Co od toho ty očekáváš a jak to chceš vést dál, si musíš ujasnit sama a podle toho jednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
20.1.20 18:10

Ma te na sex no. Kdyby chtel takovou holku doma, jak tvrdi, tak uz jeho holka preci ses.To ti neprislo divny, uz podruhe, co si mu dala hned a zase se odmlcel :jazyk:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama