Problém s kojením při menstruaci

578
8.1.20 10:25

Problem s kojenim pri menstruaci

Ahoj, mensturaci jsem dostala v dcerinnych 8. tydnech pri plnem kojeni obcas i co hodinu..nicmene jsem vypozorovala ze tyden pred ocekavanou menzes (i 10 dni) zacne byt s kojenim problem..bud se dela min mlika, nebo se blbe spousti nebo nevim, ale mala se nemuze poradne nakojit a je nespokojena..po menzes je to zas 14 dni dobry a pak se to opakuje..mel jste to tak nekdo? Pomohlo vam na to neco? Rady typu pit, nahrivat prsa atd..to jsem vsechno zkousela..prikladat casteji nejde obcas ji prikladam i po 30 minutach..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
8.1.20 10:52

Mliko je pry v te dobe kyselejsi. Musi se to vydrzet.. moje mala ty zmeny nevnimala, delala bojkoty jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
8.1.20 10:56

@kamcaKr Ona pit chce..spis jak kdyby najednou nebylo..zacne to proste po domnele ovulaci..furt dokola to je :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
8.1.20 11:01

Taky během první MS se malý taky při krmení hře přisával a pil, do dvou dnů to bylo ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
8.1.20 11:08

@Sallema Ja vim a pak za 14 dni to je zase..a pak zase a pak zase..tak hledam jestli to tak taky nekdo mel a podarilo se mu to nejak vyresit. Jako 2 tydny z mesice jsou hrozne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat