Reklama

Problém s laktací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 13:07
problém s laktací

Ahoj, je možné úspěšně plně kojit když necítím že teče při sání mléko, ani žádné mléko nevidím, prsa měkká? prostě kde nic, tu nic. Syn má 5 měsíců a přijde mi, že mléka je čím dál méně, měla jste to některá taky tak? nerada bych přestala s kojením

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10642 příspěvků 01.05.18 13:23

Ja budu za blbce, ale nikdy jsem mleko pri kojeni necitila ani nevidela, dokud ho prcek nevyblil…prsa se uz po prvnich mesicich nenalevaji, tvrdsi jsem mela, jen kdyz byla delsi pauza v kojeni. Jak jsi poznala, ze mas mene mleka? Je maly nespokojeny? Nepribira?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 13:38

Nevím, najednou začal pít jenom strašně krátkou chvilku, dřív pil dlouho. nespokojeně nevypadá, je to strašně hodné dítě takže nespokojený nebývá nikdy, tak nevím. když zmáčknu dvorec tak někdy vidím kapku, někdy ani to ne

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 01.05.18 13:41

Ahoj, teď řeším to samé. Malá včera 5 měsíců. Kojím jen z jednoho. Mám váhu, tak vím, že pije málo. Určitě nevypije kolik by měla a málo přibírá, ale víc do ní nedostanu. Když ještě pěkně jedla měla jsem prso nalité, teď mám prázdné a vytáhne max 50 ml a víc nechce. Už jsem z ní na nervy. Po noci mám nalité a to si vytáhne i 120 ml. Zkus zajít na převážení a uvidíš jestli je mlíka dost nebo ne.

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 01.05.18 13:42

Jinak je malá taky spokojená, normálně čůrá.

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 01.05.18 14:12

Prej nektery deti si s vekem vytahnou mliko za kratsi dobu. Takze to muze byt v pohide. Zkus to prevazeni no. A uz davas prikrmy? Treba nema tolik hlad na mliko, ale zasyri se i necim jinym…nevim :)

Safija
Kecalka 261 příspěvků 01.05.18 14:53

@beruska9 no ja to treba citim na zacatku kojeni, kdyz malej taha, anebo kdyz je delsi pauza a spusti se mi samo… je to takovej zvlastni tah v tech prsach, nevim jak to popsat, ale mliko citim :mrgreen:

a jinak, jj potvrzuju, nekterym detem staci fakt chvilka a vytahnou si az az

beruska9
Extra třída :D 10642 příspěvků 02.05.18 05:02

@Safija : jo asi takovy ten pocit spousteni jo…ja nejak nevedela uplne, co si predstavit, a to jsem. kojila temer 22 mesicu :lol: Ze bych jako uplne citila tect mleko :think:

beruska9
Extra třída :D 10642 příspěvků 02.05.18 05:05
@Anonymní píše:
Nevím, najednou začal pít jenom strašně krátkou chvilku, dřív pil dlouho. nespokojeně nevypadá, je to strašně hodné dítě takže nespokojený nebývá nikdy, tak nevím. když zmáčknu dvorec tak někdy vidím kapku, někdy ani to ne

Nektere deti se nauci sat hooodne efektivne, takze jsou schopne vytahnout mliko hrozne rychle. Jak uz jsem psala, prsa se po nejake dobe prestanou nalevat a mliko se tvori spis prubezne. Mackanim jsem taky nikdy moc nevymackala. Podle me ani jedno neni znak toho, ze bys mela malo mleka. Pokud dost cura a pribyva na vaze, tak neni myslim co resit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >