Problém s laktací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.05.18 13:07
problém s laktací

Ahoj, je možné úspěšně plně kojit když necítím že teče při sání mléko, ani žádné mléko nevidím, prsa měkká? prostě kde nic, tu nic. Syn má 5 měsíců a přijde mi, že mléka je čím dál méně, měla jste to některá taky tak? nerada bych přestala s kojením

Najdete v encyklopedii: Kojení

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10233 příspěvků 01.05.18 13:23

Ja budu za blbce, ale nikdy jsem mleko pri kojeni necitila ani nevidela, dokud ho prcek nevyblil…prsa se uz po prvnich mesicich nenalevaji, tvrdsi jsem mela, jen kdyz byla delsi pauza v kojeni. Jak jsi poznala, ze mas mene mleka? Je maly nespokojeny? Nepribira?

Anonymní  01.05.18 13:38

Nevím, najednou začal pít jenom strašně krátkou chvilku, dřív pil dlouho. nespokojeně nevypadá, je to strašně hodné dítě takže nespokojený nebývá nikdy, tak nevím. když zmáčknu dvorec tak někdy vidím kapku, někdy ani to ne

barabrambora
Kecalka 289 příspěvků 01.05.18 13:41

Ahoj, teď řeším to samé. Malá včera 5 měsíců. Kojím jen z jednoho. Mám váhu, tak vím, že pije málo. Určitě nevypije kolik by měla a málo přibírá, ale víc do ní nedostanu. Když ještě pěkně jedla měla jsem prso nalité, teď mám prázdné a vytáhne max 50 ml a víc nechce. Už jsem z ní na nervy. Po noci mám nalité a to si vytáhne i 120 ml. Zkus zajít na převážení a uvidíš jestli je mlíka dost nebo ne.

barabrambora
Kecalka 289 příspěvků 01.05.18 13:42

Jinak je malá taky spokojená, normálně čůrá.

vtipna
Kecalka 102 příspěvků 01.05.18 14:12

Prej nektery deti si s vekem vytahnou mliko za kratsi dobu. Takze to muze byt v pohide. Zkus to prevazeni no. A uz davas prikrmy? Treba nema tolik hlad na mliko, ale zasyri se i necim jinym…nevim :)

Safija
Kecalka 242 příspěvků 01.05.18 14:53

@beruska9 no ja to treba citim na zacatku kojeni, kdyz malej taha, anebo kdyz je delsi pauza a spusti se mi samo… je to takovej zvlastni tah v tech prsach, nevim jak to popsat, ale mliko citim :mrgreen:

a jinak, jj potvrzuju, nekterym detem staci fakt chvilka a vytahnou si az az

beruska9
Extra třída :D 10233 příspěvků 02.05.18 05:02

@Safija : jo asi takovy ten pocit spousteni jo…ja nejak nevedela uplne, co si predstavit, a to jsem. kojila temer 22 mesicu :lol: Ze bych jako uplne citila tect mleko :think:

beruska9
Extra třída :D 10233 příspěvků 02.05.18 05:05
@Anonymní píše:
Nevím, najednou začal pít jenom strašně krátkou chvilku, dřív pil dlouho. nespokojeně nevypadá, je to strašně hodné dítě takže nespokojený nebývá nikdy, tak nevím. když zmáčknu dvorec tak někdy vidím kapku, někdy ani to ne

Nektere deti se nauci sat hooodne efektivne, takze jsou schopne vytahnout mliko hrozne rychle. Jak uz jsem psala, prsa se po nejake dobe prestanou nalevat a mliko se tvori spis prubezne. Mackanim jsem taky nikdy moc nevymackala. Podle me ani jedno neni znak toho, ze bys mela malo mleka. Pokud dost cura a pribyva na vaze, tak neni myslim co resit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama