Problém s mobilem - nereaguje při hovoru

Anonymní
14.10.19 20:03

problém s mobilem - nereaguje při hovoru

Dobrý den, potřebovala bych radu. POslední dobou se mi stává, že když chci někomu zatelefonovat a vytočím číslo, tak mobil začne normálně vyzvánět, ale displej mi zčerná a nelze s telefonem nic dělat. Nelze vyzvánnění vypnout, dát třeba při hovoru reproduktor…prostě displej je černý a dokud volaný telefon nepoloží, tak můj mobil nereaguje. V okamžiku, kdy je hovor ukončen, telefon začne reagovat normálně. Displej začne být funkční, podsvícený…Čím by to mohlo být? Stává se to v obou případech - když volám já, ale i když volá někdo mě…co s tím? Děkuji moc za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14521
14.10.19 20:08

Nemáš něčím přelepené čidlo na přední straně? Nemusí být ani pořádně vidět. Ono funguje tak, že když začneš telefonovat a dáš si mobil k hlavě, tak to zamkne obrazovku, aby sis při hovoru nechtíc něco nenamáčkla na displeji. Mě se to stalo u starého mobilu, když jsem si do horního rohu nalepila samolepku, abych si ho odlišila od manželova. Chvilku nám trvalo, než jsme přišli na příčinu problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 20:47

Dej ho na 10 minut do mrazáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 20:48
@Nebula Mlhovina píše:
Dej ho na 10 minut do mrazáku.

Ty jo, a nepleteš si mrazáky a trouby? Protože já jsem mobil vždycky pekla a potom šel. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
14.10.19 20:50

Dobrý den,

máte na displeji nalepené krycí sklo? Prasklý displej? Neinstalovala jste poslední dobou nějaké aplikace? Pokud ne tak telefon reklamovat, pokud je v záruce. Vada bude buď na displeji nebo základní desce :) :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
14.10.19 21:09
@nozu píše:
Nemáš něčím přelepené čidlo na přední straně? Nemusí být ani pořádně vidět. Ono funguje tak, že když začneš telefonovat a dáš si mobil k hlavě, tak to zamkne obrazovku, aby sis při hovoru nechtíc něco nenamáčkla na displeji. Mě se to stalo u starého mobilu, když jsem si do horního rohu nalepila samolepku, abych si ho odlišila od manželova. Chvilku nám trvalo, než jsme přišli na příčinu problému.

jeee, co všechno na emiminu nezjistím, zrovna řeším stejný problém…dcera si o víkendu hrála se samolepkami :lol: ale ani ve snu by mě nenapadlo, že by to mohla být příčina problémů. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14521
14.10.19 21:15

@Sue2008 Jsem ráda, že jsem pomohla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 21:35

@nozu …ani nemusím mít mobil u hlavy a přesto při vytočeném čísle obrazovka zčerná…nic nelepeného tam není. V záruce mobil není. Nevím, nenapadá mě, co jsem mohla udělat špatně…čas od času telefon „optimalizuji“,…čistím paměť…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat