Problém s přítelem - má změny nálad

Anonymní
16.4.20 08:35

Problém s přítelem - nevím jak dál

Ahoj, potřebovala bych docela akutně poradit, nebo se možná jen vypsat. Mám přítele, je o osm let starší, já 20, on 28. Poznali jsme se už když mi bylo 15, tři roky jsme spolu chodili, ale pak to bylo na nic, tak jsme se na to vykašlali a šli od sebe. Po roce jsme se dali znovu nějakým záhadným způsobem dohromady. Jenže bylo to pěkný na začátku, teď už se to pomalu vrací zpět. Jde o to, že pokaždé je to dva nebo tři dny fajn, je milý, hodný, objímá mě, dá mi sám od sebe pusu, ale pak se z ničeho nic naštve, je na mě arogantní, má kolikrát rýpavé poznámky. Sex by chtěl pořád, ale já pokaždé taky tu energii nemám, a on tohle nechápe a má poznámky typu, že kdo ví za kým chodím, že on si taky bude muset najít atd. atd. Vůbec nevím, co mám dělat, takový řeči mě naprosto ubíjí, nebo jsem jen moc přecitlivělá? A taky ještě chci říct, že si rád dá pivo, ne že by byl alkoholik, ale napije se. A potom taky bývá vyloženě chytrý a umí říct takové věci, že bych se nejradši sbalila a šla do něj. Máte někdo podobnou zkušenost? Nevím, jestli to mám zkoušet dál, nebo rychle utíkat? Anonym z důvodu, že by mě tu mohl někdo poznat :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
117
16.4.20 08:40

Ses mladá a evidentně to nefunguje ani napodruhé. Proč ztrácet čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
16.4.20 08:40
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych docela akutně poradit, nebo se možná jen vypsat. Mám přítele, je o osm let starší, já 20, on 28. Poznali jsme se už když mi bylo 15, tři roky jsme spolu chodili, ale pak to bylo na nic, tak jsme se na to vykašlali a šli od sebe. Po roce jsme se dali znovu nějakým záhadným způsobem dohromady. Jenže bylo to pěkný na začátku, teď už se to pomalu vrací zpět. Jde o to, že pokaždé je to dva nebo tři dny fajn, je milý, hodný, objímá mě, dá mi sám od sebe pusu, ale pak se z ničeho nic naštve, je na mě arogantní, má kolikrát rýpavé poznámky. Sex by chtěl pořád, ale já pokaždé taky tu energii nemám, a on tohle nechápe a má poznámky typu, že kdo ví za kým chodím, že on si taky bude muset najít atd. atd. Vůbec nevím, co mám dělat, takový řeči mě naprosto ubíjí, nebo jsem jen moc přecitlivělá? A taky ještě chci říct, že si rád dá pivo, ne že by byl alkoholik, ale napije se. A potom taky bývá vyloženě chytrý a umí říct takové věci, že bych se nejradši sbalila a šla do něj. Máte někdo podobnou zkušenost? Nevím, jestli to mám zkoušet dál, nebo rychle utíkat? Anonym z důvodu, že by mě tu mohl někdo poznat :?

Uz jednou jste se rozesli. Vzpomen si, jaky byl duvod rozchodu. Nebyl nahodou takovy, jak ho popisujes i ted? :nevim: Je ti 20, mas si uzivat zivota a ne se trapit s nespravnym chlapem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
16.4.20 08:42

Vykašli se na něj. Víš, jak by si na Tebe vyskakoval, kdybys otehotněla, měla s ním Dítě a byla na něm finančně závislá???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
16.4.20 08:43

Hele já bych to ukončila. Sama uznej, že to nemá smysl, časem se to zřejmě bude zhoršovat. Pokud by tě opravdu miloval, tak se k tobě takhle nechová. Pravděpodobně má sám dost problémů se sebou a svým chováním. Ty ho nezměníš. Tak proč ze sebe dělat blbku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
16.4.20 08:53

Buď nad věcí, tím ho nejvíc vytočíš ;) Parafrázuj jeho, že je opravdu čas si někoho najít a :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
16.4.20 09:03
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych docela akutně poradit, nebo se možná jen vypsat. Mám přítele, je o osm let starší, já 20, on 28. Poznali jsme se už když mi bylo 15, tři roky jsme spolu chodili, ale pak to bylo na nic, tak jsme se na to vykašlali a šli od sebe. Po roce jsme se dali znovu nějakým záhadným způsobem dohromady. Jenže bylo to pěkný na začátku, teď už se to pomalu vrací zpět. Jde o to, že pokaždé je to dva nebo tři dny fajn, je milý, hodný, objímá mě, dá mi sám od sebe pusu, ale pak se z ničeho nic naštve, je na mě arogantní, má kolikrát rýpavé poznámky. Sex by chtěl pořád, ale já pokaždé taky tu energii nemám, a on tohle nechápe a má poznámky typu, že kdo ví za kým chodím, že on si taky bude muset najít atd. atd. Vůbec nevím, co mám dělat, takový řeči mě naprosto ubíjí, nebo jsem jen moc přecitlivělá? A taky ještě chci říct, že si rád dá pivo, ne že by byl alkoholik, ale napije se. A potom taky bývá vyloženě chytrý a umí říct takové věci, že bych se nejradši sbalila a šla do něj. Máte někdo podobnou zkušenost? Nevím, jestli to mám zkoušet dál, nebo rychle utíkat? Anonym z důvodu, že by mě tu mohl někdo poznat :?
Žádný chlap není ideální ani ženská
Na každém ti bude něco vadit :nevim: Uvidíš jak to půjde dál…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
16.4.20 09:27

Odpověz si na otázku „chci takto prožít zbytek života?“ Najdeš odpověď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4898
16.4.20 09:53
@Annabela11 píše: Žádný chlap není ideální ani ženská
Na každém ti bude něco vadit :nevim: Uvidíš jak to půjde dál…

To je sice pravda, ale základní režim vztahu by měl být takový, že je člověk v pohodě.
A jinak blahé paměti Plzák doporučoval tzv. předmanželskou promiskuitu. To neznamená skákat z postele do postele, ale projít si několika vztahy. Protože pak se tady občas vyskytují příspěvky ve stylu - sice mi občas nadává, že jsem pí… před dětmi, když se napije, tak mi občas jednu flákne, ale pak se mi s pláčem omlouvá, mocinky se milujeme a ono všude je něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
16.4.20 10:26

Dva krát do stejné řeky nevstupuj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
16.4.20 10:33

@Pedro 00 Tak pan Plzák měl zvrácené nazory :nevim:s malokterym jsem souhlasila… jinak, píšu že uvidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
16.4.20 10:34

Už to nefungovalo jednou, nefunguje to ani podruhé… Tři dny „dobrý“ je na to, aby tak člověk strávil zbytek života, sakra málo. Utíkej, co ti síly stačej, a dej si chvíli pauzu od vztahů, ať si dáš sama v sobě dohromady, co vlastně chceš, proč tohle bylo špatně, a nevběhneš do náruče prvnímu, kterej se bude tvářit alespoň o vlas líp, než jak to vypadá s timhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
16.4.20 11:29

On ve vztahu evidentně vyžaduje, aby vše bylo podle jeho představ a když náhodou není, tak se nebojí to dát okatě najevo a ne úplně vybíravým způsobem. Záleží na tobě, jestli chceš mít vztah, kde ty se budeš neustále 100% přizpůsobovat jemu a pak to třeba bude fungovat, tzn. bude na tebe milej, atd. Nebo jestli chceš, aby i on reflektoval tvé potřeby a přání ohledně fungování vztahu, tak buď se to naučí bez keců, nebo by měl jít o dům dál. Ale spíš se nebude chtít změnit, tohle je jaksi v něm a max. by to přesně změnil na pár dnů, ale ne dlouhodobě. Takže jestli ti je 20 let, utekla bych, najdeš si určitě lepšího, kdo tě takhle prudit nebude, že jako když mu nedáš, tak dá jiná:D to by řekl u mě jednou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
16.4.20 12:58
@Anonymní píše:

Napiš mi soukromou zpravu, nechci to resit verejne, ale mam skoro to same 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.4.20 16:35

Zdravim holky. Vidim, ze nejsem v tom sama, ze mam pritele s takovyma naladama.Uz jste to nektera nejak vyresila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat