Reklama

Problém s večerním usínáním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evvcaa
Kecalka 172 příspěvků 07.02.17 01:11
Problem s vecernim usinanim

Ahoj holky, syn 5,5 mesicu mi od miminka usinal vecer hezky v postylce bez uspavani a vzbudil se tak 1-3× za noc (az na vyjimky samozrejme). Ted mu rostou zuby a vecer co vecer rev a musime nosit, vyjimecne usne se mnou v posteli a co dve hodiny krici. A to pres den spi max 30 min dopoledne a pak odpoledne 30 min doma a 1-1,5 hod v kocarku. Myslite ze se to zase upravi nebo si na to noseni zvykne? Zkousela jsem snizit teplotu na spani, dat jednu noc nurofen, aby se mu ulevilo od bolesti, ale zadna zmena. Ja vim, ze rust zoubku je asi peklo a musime to pretrpet, jenom by me zajimalo, jestli se to spravi nebo si na usinani na rukou zvykne. A jeste mi zacal opravdu hystericky rvat pri vyndavani z vanicky a rve az do doby nez se dostane k prsu, at je tam 5 min nebo 15, stejne rev. Kdyz naznacim ze vytahuju zacne, kdyz ho strcim zpatky prestane a zase se s usmevem cachta. :D

Reklama

Reakce:

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 07.02.17 02:23

No, ja mam pocit, ze s miminama je to tak, ze kdyz se neco konecne ustali, za tyden je to zase uplne jinak. Jestli si zvykne, tezko rict. Muj kluk mel obdobi tak mezi devatym az jedenactym mesicem, kdy jsem ho musela uspavat (krome noci) houpanim skoro vzdycky. Ted usne konecne zase u prsa, ale zredukovali jsme denni spani.

Nicmene pokud ho nechces nechat rvat, moc moznosti asi stejne nemas…

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 07.02.17 07:48

Myslím, že je to období a pokud nošení zabírá, asi ti nic jiného nezbyde. Pokud se to nezlepšilo po Nurofenu, tak myslím, že ani nepláče kvůli bolesti zubů.
Vyndávání z vany - nemůže mu být zima? V tomhle věku už si mnohem víc věcí uvědomuje. Já když si dám vanu, tak mi taky není moc příjemný ten přechod do postele :lol:

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 07.02.17 08:00

Můj syn 6,5měsíců měl taky takové období. Večer usínal jedině v náručí, často se budil a to mu zuby nerostly. Pak cca po měsíci, ze dne na den usnul u prsa bez řvaní a častého buzení. Nevím jestli to nebylo tím, že jsem zavedla zeleninové příkrmy v šesti měsících. Nicméně teď mu rostou dva zuby současně a krom toho, že je občas přes den protivný tak večer usíná sám, bez řvaní. Takže vydržet :mavam:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 07.02.17 08:02

My to měli těď asi 14 dní. dneska po dlouhé době v noci nekručel a kojil se asi jen 3×. takže poradím jen vydržet. tohle je zrovna období zubů, změny v chování i vnímání těla. takže zkus vydržet.

pokud to jsou zuby, můžeš zkusit homeopatické čípky Vibrucol, jsou takový jako zklidňující na noc.

Evvcaa
Kecalka 172 příspěvků 07.02.17 12:01

Dekuji za rady! Zuby to jsou urcite, minuly tyden jsem mu objevila prvni a vcera jsem mu zkusila dat nurofen jeste jednou, protoze plakal vice nez obvykle a vzbudil se jen dvakrat a pred sedmou jsme vstavali. Navic mi ted nechce moc pit, porad se prisava, odsava, parkrat si cucne a ma dost, nebo si parkrat cucne a usne, nebo u kojeni breci. Bojim se ze prijdu o mliko, bojuji s tim v podstate od narozeni, na odsavani moc neni cas a stejne po 20 min neodsaju vice nez 60 z obou prsou. Uz mi ji normalne obedy zeleninove a pak si zase jenom cucne na zizen, takze nejspis bude mlika porad ubyvat. A zima po koupani mu urcite neni, nekdy mame i 26 stupnu. A jak jsem psala kdyz ho polozim zpet do vany, je spokojeny, takze podle me se vzteka, ale je to fakt sileny rev!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama