Špatný spánek dvojčat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 13:36
Spatny spanek dvojcat

Holjy, nikde jsem nenasla, co me tizi.. Mam 5,5M dvojcata-holky. Od narozeni na UM. Zezacatku se budily co 3hod na jidlo, pak noci prodluzovaly, az v cca 4M zacaly spat celou noc.

Ale v cca 4.5M se rano prestaly budit s placem na jidlo a v postyljach hen lezely a broukaly. Tak sem vzdy vstala, udelala UM a nakrmila. Porad pohoda.

Ale ted je to horor. Usinaji okolo 19hod. Asi hodinu predtim uz jsou protivne a casto placou. Okolo pulnoci se zacnou v postylkach vrtet a ze spani broukaji. Pak se jedna vzbudi (okolo 1-2hod) a lezi v postylce a povuda si. Vubec neplace, nevola me, jen si povida ci zuzla deku. Do toho se vzbudi ta druha (nekdy ji hlukem vzbudi ta prvni) a taky si zacne povidat. Takto lezi v postylce klidne az do rana. Stridave si povidaji a asi i usinaji. Toto trva do asi 5hod rano, kdy mi dojdou nervy a nakmim je. Ony by si asi ani nerekly a povidaly by si klidne do buhvi kdy..

Jsem uz hotova. Nemuzu z toho spat.

Proc se budi? A pric se me nesnazi privolat? Net je plny toho, ze se deti budi s placem, ale ony neplacou. Jako by me nepotrebovaly. Zazily jste nektera?

Zkousela sem jim dat dudlik, ale ten si hned vyndaji a mrmlaji dal. Jen navic okusuji ten dudel. Zkousela sem he vzit do postele. Ale porad byly casto vzhuru a mluvily.

Uz nevim, co dal. Trva to uz 2 tydny. Ockovane nebyly a nic se nezmenilo u nas doma.

Na netu pisou jen o buzeni s placem, ale toto tam neni.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Icestar
Závislačka 4217 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 13:46

Je úplně normální, že se dětem mění spánkové režimy. Spánek od čtyř měsíců celou noc a ještě dvojčat? Co by za to leckteré maminky daly! Svou první prospanou noc jsem si užila až po prvních narozeninách syna. Do půl roka nespal déle jak tři hodiny v kuse a pak to prodlužoval jen pomalu. Buď ráda, že jsou hodné - prostě potřebují spát méně, no ;)

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 25.01.17 13:50

Spanek se stale meni, tohle muze byt nejaka mezifaze, bud rada, ze nevyzadujou noseni a maminku. Nemuzes jit spat jinam?

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 25.01.17 14:06

Tak je dej vedle do pokoje, to, že si povídají, neuslyšíš. A až budou mít hlad, oni se přihlásí, to bych se nebála. Mám obě děti vedle od šestinedělí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 14:09

Mame 2kk a vedle je nerozkladaci gauc, kde spi muz. Jedine prestehovat postel z loznice do obyvaku. Mbe by nevadilo, kdyby se vzbudily 5× za noc a plakaly a volaly me. Ale toto je divne. Moc me to mrzi. Jako by o me ani nestaly :,(

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 25.01.17 14:14

Promiň, ale to je vidět, jak některý mámy řeší kraviny. Buď ráda. Moje děti neustále řvaly, ten menší ještě teda řve a to mu bude půl roku. Nevyspala jsem se pořádně co se narodil, nebýt manžela tak už jsem snad radši někam odjela a už se nevrátila. Buď ráda za hodný děti, kdybys měla ty dvojčata uřvaný, to by teprve bylo psycho. To, že nebrečí, přece neznamená, že tě nepotřebují, koho jinyho by potřebovali než mámu.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 25.01.17 14:17
@Anonymní píše:
Mame 2kk a vedle je nerozkladaci gauc, kde spi muz. Jedine prestehovat postel z loznice do obyvaku. Mbe by nevadilo, kdyby se vzbudily 5× za noc a plakaly a volaly me. Ale toto je divne. Moc me to mrzi. Jako by o me ani nestaly :,(

Jistě, ony už teď mají averzi na svojí matku :roll:
Buď ráda, že si povídají, pořiďte si s manželem rozkládací gauč a spěte spolu, pořiď si chůvičky a buď ráda, že v noci nekejhaj.

Katty1203
Kecalka 184 příspěvků 9 inzerátů 25.01.17 14:17

Tak já mám 18ti měsíční holčičky a ještě zdaleka nespí celou nic v kuse… :lol:

janik81
Kecalka 356 příspěvků 18 inzerátů 25.01.17 15:04

A to já zase chápu, že Vás to v noci budí. Ale očividně jsou holčičky spokojené. A to je nesmysl, že Vás nepotřebuji. Lepší než řev, mně řvaly obě děti skoro do 2 let :? Doporucuju spát v jiné místnosti a nebo špunty do uší- výborná věc!!! A o víkendu výměna s manželem :dance:

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 25.01.17 15:22

Počkej, ty jsi hotová z toho, že si jen povídají? :D a v ani ne půlroku? 8o

Čajová.panenka
Kecalka 122 příspěvků 25.01.17 22:39

Já s tebou soucítím, protože mám taky dvojčata a vím jaké to je, když holky v noci nespí a jenom funí a mrčí. Taky se u toho nevyspím a jsem z toho grogy. Já zkusila ty špunty do uší, tlumí to zvuky a člověk pak slyší jenom pláč. Ještě jim dávám plenu přes oči a to docela funguje na uspávání v noci.

Gloaming
Závislačka 4249 příspěvků 27.01.17 09:07

@Čajová.panenka jak mas stary dvojcatka? Ja mam ani ne 2tydenni holcicky. Dnesni noc hruza. Vzdycky se napapaly a asi pul hodku po kojeni zacaly brucet a nejspis tlacit. A tak celou noc. Kdyz uz prestaly tlacit a usinaly, tak se do 20 minut vzbudily zas na kojeni. :roll: ale jinak to jsou zlaticka.

Čajová.panenka
Kecalka 122 příspěvků 03.02.17 21:29

Já mám téměř 4 měsíční dvojčata (holky) a první dva měsíce byly noci hrozný. Sice tolik nebrečely, ale vydávaly různé bručivé zvuky a budily se často napřezkáčku. Byla jsem z toho opravdu K. O. Teď už je to o dost lepší. Přes den stále spí vždy jedna a druhá je vzhůru, jejich doba spánku se překrývá max. tak 15 minut, takže se nedá spát ani přes den. Nejlepší je tedy vystrčit kočár ven a poslat někoho na procházku. Na to mám studentku, která takto chodí po obědě, abych si trochu odpočinula.

Gloaming
Závislačka 4249 příspěvků 04.02.17 07:21

@Čajová.panenka holky taky furt vydavaji nejaky zvuky. :roll: jedna spi klidne i 4 hodiny, ale druha max 2 hodiny. Jsem uz fakt vycerpana. A kdyz prestanou holky, tak vola prvni dcera. :zed: uz aby bylo leto. Ten zacatek je fakt silenej. Ja nikoho na vozeni nemam. Jsem celej den sama doma a jeste kolikrat musim vyzvednout dceru ze skolky nebo z krouzku. Muzu jen doufat, ze se to casem zlepsi.

axlpol
Závislačka 2706 příspěvků 85 inzerátů 04.02.17 07:45

@Katty1203 moji 18m. kluci taky nespí v klidu.Tak 3-4× za noc musím vyskočit, dát napít čaje(aspoň se jej tak naučili pít, jinak na čaj kašlali),zarazit dudlík a pokračujem :roll: Je to jak vojenský trenink :lol: -málo spánku a přerušovaně, křik, řev a teď třeba dvakrát denně v tom sněhu tlačit kočár po vycházkách(chodíme mimo město)tak to byl taky záhul. Fyzicky mě ten sníh dostal a to už rok chodíme denně cca 6-8km i po lese, ale v tom sněhu jsem myslela že umřu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >