Spánek v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hankaa1
Povídálka 22 příspěvků 20.01.17 10:43
Spanek v kočárku

Maminky prosím o vase zkušenosti.
Mám syna 10 měsíců a jsme zvyklí od narození spinkat venku v kocarku, dnes když jsou takové mrazy jsem uspavala doma v posteli bez úspěchu, pláč, plac, pláč. Nejsem zastánce vyplakavani.
Asi potřebují uklidnit, že vaše děti kteří taky byli spací v kočárku se po nějaké době naučili spinkat v postýlce. ( je mi jasný, že to nepůjde hned)
 Děkuji

Reakce:

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 10:49

@hankaa1 Tak uspi v kočárku a přenes ho do postýlky

Elishka1
Závislačka 2731 příspěvků 20.01.17 10:49

Já poslední dobou zkouším předem vyvětrat v místnosti, kde doma přes den spí, trochu to pomohlo

ale nevím, jestli u vás jde spíš o ten venkovní vzduch nebo o kočárkové drncání :)

ElucaK
Kecalka 220 příspěvků 20.01.17 10:50

Ahoj, ja mam 5t holcicku a po obede taky spinka v kocarku. V tomhle pocasi ale malokdy jdeme ven. Takze ji nabalim a dam do mistnosti, kde nikdo neni, a otevru hodne okno, aby byla zima, ale ne uplny mraz. Je fakt, ze neni zvykla na vozeni, takze ji staci do kocarku polozit a nehybat s nim. :mavam:

Uživatel je onlineManticora
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 20.01.17 10:54

Dcera (2 roky) dodnes spí na denní spaní jen v kočárku, doma nechce. Uspím jí venku na balkonu a pak převezu dovnitř, kde spí dál s otevřenou ventilačkou a vypnutým topením.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.01.17 10:56

Malý taky spával venku na kočárku. Na zimu jsem pořídila malinké golfky a drncám po kuchyni.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 20.01.17 11:02

To je problem, kdyz spi dite jen v kocarku nebo jen v postylce. U tebe bych sla dite uspat ven a pak soupla domu pod okno, na balkon… Asi bude spat kratsi dobu nez v jedoucim kocarku, ale co se da delat.

beruska9
Extra třída :D 10694 příspěvků 20.01.17 11:02

@hankaa1 : tak do puberty spat v kocarku nebude ;) (Nic ve zlem, taky mam obcas podobne obavy).
Pohyb v kocare je pro nej pomucka na usinani, na kterou je zjevne zvykly, naucit se usinat bez nej muze chvili trvat. Je to podobne, jako odbouravani dudliku, usinani u prsa, houpani atd. Bud nahradis jinou pomuckou, nebo zkusis naucit usinat bez pomoci, coz vyzaduje u ruznych deti ruzne dlouhou dobu, ale obvykle nekolik dnim

hankaa1
Povídálka 22 příspěvků 20.01.17 11:08

@beruska9
Teď jsi mi trošku zlepšila náladu. Byli jsme zvyklý být u prsa pres noc kazde dve hodiny a taky se to odnauci, skoro sám bez pláče. Dokážeme i toto :) pac se nám do kocaru tak za měsíc nevejde :-)

hankaa1
Povídálka 22 příspěvků 20.01.17 11:08

Děkuji všem, jste hodný! :)

Gosi
Kelišová 5689 příspěvků 20.01.17 11:17

Máte dům, nebo byt? v baráku tchýně uspává v garáži, když jí příjde, že je moc zima… jestli jste v bytě, pokud neřve, zkusila bych to na chodbě, nebo na balkoně…

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 20.01.17 11:28

Dvojčata spala v kočárku do roka a čtvrt. Pak před zimou jsem je (právě kvůli tomu, že se mi nechtělo s nimi chodit do mrazů) na podzim učila spát doma. Proběhlo to uplně bez problémů, zvykli si hned.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 20.01.17 11:47

Moje dítě spávalo do půl roku přes den kdekoliv, pak jen v kočáře nebo autě a to až do 2,5 roku. Od té doby přes den nespí. Nevidím to jako problém. Ale já u toho venčila psa, takže jsem ven musela tak jako tak.

Mladší spí přes den taky jen v kočáru, v postýlce usne večer během sekundy, ale přes den ne, tak mu to nechci otrávit.

Ornwen
Závislačka 4523 příspěvků 20.01.17 12:35

Přes den mi kluk jinde než v kočáře neusne (teda usnul by, ale třeba ve 4 odpoledne, to jako fakt ne. A jeho poledního spánku se na konci těhotenství nevzdám. To bych nepřežila do večera :-) ) takže jdeme chvilku ven, tam si chodí (jsou mu 2) nebo něco a pak uspím v kočáře. DOma je na chodbě stále v kočáře. Dle teploty venku je na něj otevřené okno, nebo ho rozepnu.

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 20.01.17 15:01

Buď v klidu. Mám dvouletou dcerku a ta mi v poledne jinak než v kočárku neusne. Máme obrovský sporťák a stejně jí už koukají nohy ven. Vyzkoušela jsem všechno, abych ji naučila spát v postýlce, ale zkrátka potřebuje ten těsný prostor a houpání. Jinak je hoooodně živá. Nejdřív mě to trápilo, teď už je mi to jedno, hlavně, že spí. Na to, aby jsi naučila dítko spát v postýlce máš hodně času. Zkoušej ho ukládat až úplně unavené a ospalé, ať si na postýlku zvykne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >