V roce se stále budí co 2 hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tashidelek
Povídálka 11 příspěvků 20.01.17 02:12
V roce se stále budí co 2hodiny

Už si nevím rady :zed: Ráda bych se vás maminek zeptala zda je normální, aby se mi syn v roce stále budil každé dvě hodiny na kojení? Někdy se budí i častěji a to už pak psychicky nedávám a jsem zlá. Nemohu už pak spát a bdím, koukám do zdi a přemýšlím co je špatně. Je to dlouhodobý stav, takže zoubky ani jinè bolesti to nejsou. Občas se mi poštěstí, že si da i delší interval, ale to spíš vyjímečne. Jsem z toho už unavena a tím pádem nevrlá a zoufalá :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 02:21

To ještě ni není mně se budil tak po hodince. Po narození tak po půl hodince i častěji. Ted mám druhé a zlaté dvě hodiny. Te se mi do toho ovšem budí i kvůli prdečkům takže já pak už zabrat nemohu a čučím tady. Ono se to vše urovná u prvního kolem tří let, ale to se pak budil v delších intervalech.

Divver
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 20.01.17 02:43

@tashidelek u kojenych deti to tak byva. Pouziva tvoje prsa jako uspavadlo. Cca od 8mi mesicu deti nepotrbeuji v noci jist. Maji dost glikagonu, ktery pokryje energetickou potrebu. Je jen na tobe, jetsli prestanes kojit, nbeo ne a budes dal vstavat. Kazdy m ajine priority. Muj syn vstaval co 45minut. Ctyri mesice jsem spala max 4 hodiny a jeste ne v kuse. Pak nas pediatr zavelel, ze pro vyvoj detskeho mozku je spanek velmi dulezity. Spanek je jedna z dovednosti, ktere se dedatkomtake musi naucit. Navic utahana matka nemuze dat pres den to, co dite potrebuje. Kolem 10 mesicu jsem presala uplne v noci krmit. Zacal spat celou noc. Obcas se sice vzbudil, ale ani tak jsem nekrmila. Dneska mu je 15 mesicu a spi od 7:30 do 7:30 a pres obed spi 3 hodiny. Nikdy bych to u neverila :))) je to narocny a dlouhy proces, ale jsem rada, ze jsme ho naucili spat jako miminko a nemusim se s nim ted dohadovat :))) v 7:30 zaspivame pisnicku, dame do postylku, zamavame, zhasneme a nez dojdu do obyvaku, uz vetsinou spi :))) pokud chces nejakou radu, napis mi zpravu :)

e008
Závislačka 3296 příspěvků 25 inzerátů 20.01.17 04:05

To je strasne individualni, deti jsou ruzne. Nektere pochopi, kdyz je prestanes kojit v noci, ale pres den normalne, u jinych musis prestat uplne. Nas problem to nevyresilo. Maly se v noci budi, ma dva roky a ma strach ze tmy. Tudiz u nas nic moc nepomuze.

beruska9
Extra třída :D 10741 příspěvků 20.01.17 06:27

Rok a pul a budi se furt. Jo je to „normalni“ - hlavne u kojenych deti. Moznosti - zit s tim, prestat kojit v noci nebo prestat uplne.

Alyss1
Závislačka 2861 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 06:39

Takhle se budil malej taky. Pak co hodinu.uz jsem to nevydrzela. Utnula jsem kojeni, naucila usnout samotnyho. A uz se budil „jen“ co tri hodiny:(:(

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 20.01.17 07:17
@tashidelek píše:
Už si nevím rady :zed: Ráda bych se vás maminek zeptala zda je normální, aby se mi syn v roce stále budil každé dvě hodiny na kojení? Někdy se budí i častěji a to už pak psychicky nedávám a jsem zlá. Nemohu už pak spát a bdím, koukám do zdi a přemýšlím co je špatně. Je to dlouhodobý stav, takže zoubky ani jinè bolesti to nejsou. Občas se mi poštěstí, že si da i delší interval, ale to spíš vyjímečne. Jsem z toho už unavena a tím pádem nevrlá a zoufalá :,(

Na roce je to normání :lol: I když otravný… Děti co jsou kojené se většinou budí co dvě hoďky do dvou let, to je bohužel realita. I když by jste přestala kojit, stejně se Vám ze zvyku bude budit. Klidně i měsíce. Takže kojte a vydržte. Já říkám že dítě se v noci budí do doby, než si na to matka zvykne a přijme to. Pak začne spát celou noc :mrgreen: :zed:

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 20.01.17 07:23

A co treba mu dat kasi na noc, aby se zasytil…

Ornwen
Závislačka 4652 příspěvků 20.01.17 07:24

Prestala jsem kojit v 15m kdyz orso pouzival vic jako dudlik (jestli nechces prestat pomohlo spat s nim v posteli. Nabidla jsrm prso, on cucal a spala dal). Ted jsou mu dva a stale se budi co tri hodiny. :nevim:
Potrebuje alespon trosku napit vody z lahvicky a spi dal. Az budu mit zasobu energie, zkusim odbourat lahvicku. Ale kdy to bude, netusim. Ted se narodí druhe :-)

beruska9
Extra třída :D 10741 příspěvků 20.01.17 07:28
@Alyss1 píše:
Takhle se budil malej taky. Pak co hodinu.uz jsem to nevydrzela. Utnula jsem kojeni, naucila usnout samotnyho. A uz se budil „jen“ co tri hodiny:(:(

Nestras, taky se na to chystam a vetsina lidi na to prisaha, ze ty deti zacnou spat celou noc, nebo se budi max jednou :D

axlpol
Závislačka 2734 příspěvků 80 inzerátů 20.01.17 07:52

@tashidelek přidávám se mezi „zoufalé“ :lol:Radu nemám, jen vydržet. Dvojčata mají 17m, spí od 18hod-6hod. ale vstávám pořád co 2-3hod.Sice je nekojím/nekojila, ale budí se a mrčí, brečí a abych je naučila pít čaj(který jim nikdy nejel)už dlouho jim v noci dávám napít čaje, zarazím dudlík a spíme dál. Potom se vzbudí druhý, napít, zarazit dudlík a tak pořád dokola.
Přikládám to špatným snům, bolesti zubů, žízni, bolesti svalů(hodně chodí a blbnou, nikdy nesedí jen pobíhají)tak to může být i únavou, že blbě spí.
Nevím kdy se už trochu vyspím, ale doufám, že to už příjde. V těhotenství jsem nespala, teď už rok a půl taky né… :nevim: je dobré vidět, že v tom nejsem sama.

axlpol
Závislačka 2734 příspěvků 80 inzerátů 20.01.17 07:53

@Ornwen …a my zatím jen plánujeme druhé(teda třetí :lol: plánujeme druhé těhotenství), takže s toho nespacího kolotoče ještě dlouho nevypadnu 8o :lol:

Příspěvek upraven 20.01.17 v 08:04

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42584 příspěvků 20.01.17 07:57
@tashidelek píše:
Už si nevím rady :zed: Ráda bych se vás maminek zeptala zda je normální, aby se mi syn v roce stále budil každé dvě hodiny na kojení? Někdy se budí i častěji a to už pak psychicky nedávám a jsem zlá. Nemohu už pak spát a bdím, koukám do zdi a přemýšlím co je špatně. Je to dlouhodobý stav, takže zoubky ani jinè bolesti to nejsou. Občas se mi poštěstí, že si da i delší interval, ale to spíš vyjímečne. Jsem z toho už unavena a tím pádem nevrlá a zoufalá :,(

Musi mu dozrat nervova soustava. Odstavit muzes, ale neni to zaruka toho, ze bude spat celou noc, u nekoho to pry pomaha a u jineho ne. Dcera zacala poradne navazovat spankove rytmy az nedavno ve skoro 2 letech. A ne porad, nekdy lepsi a jindy horsi noc.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42584 příspěvků 20.01.17 07:59
@axlpol píše:
@Ornwen …a my zatím jen plánujeme druhé, takže s toho nespacího kolotoče ještě dlouho nevypadnu 8o :lol:

Mate dvojcata, co nespi a chcete brzo treti? 8o

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7902 příspěvků 20.01.17 08:02

U kojenych dětí je to normální. A pokud ještě k tomu spí u tebe v posteli, tak to mlíko z tebe i cejtí.
Já jsem u starší dcery musela přestat kojit úplně - usínala jsem i ve stoje a bála se co by se mohla stát.
U mladší stačilo dát jí do dětského pokoje a do postýlky jí dát láhev s pitím. - budí se už jen jednou, tak zatím pořád kojím.
Zkus jí dát do vlastní postýlky, ideálně i jiné místnosti, adej jí do postýlky pití. Třeba to pomůže. Taky si je důležitý si nastavit v jakych intervalech kojíte dřív jí prostě nedat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >