Problém s močením v těhotenství

Anonymní
16.1.13 14:49

problém se močením

Ahoj těhulky, jsem v 15tt a měla jsem v noci problém že mam nespíš zánět močáku, řezání, pálení, no ten blbej pocit. Tpěla jsem i před těhotenstvím. Tak jsem v noci začala hodně pít aby se to zlepšilo a bylo to ok. Ale ten močák mám přeci jenom citlivej, ale ted když jdu na wc tam čůrám málo, pak se mi zastaví močení cítím tlak na čůrání a pak čůrám proudem. Takhle chodím každou půl hodinu, nebo se mi chce čůrat ale nejde to pak jdu z wc a najednou se mi čůrat nechce. Asi si skočím zítra na urologii. Nemáte někdo ponětí jestli je to močák nebo nějaký zánět? měla jste to některá taky? Mam strach abych stim nemusela do nemocnice, občas se mi to stalo i v 1trim. a myslela jsem si že je ten zánět močáku třeba tim že jsem málo pila. :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tajenka
16.1.13 15:01

Ahoj, ja to mela ted taky (11tt). Nez se vycuram, strasne mi to trva. Kdyz mam plny mocak, dost to boli. Bolel me podbrisek. U doktora na takovych tech testovacich papircich, co se namoci, nezjistili nic. Jeste to poslali na rozbor. Vysledek zatim nevim. Ale doktor rikal, ze to klidne muze byt jen rostouci deloha. Skoc si k doktorovi, za to nic nedas. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.13 15:09

Tohle je právě jiné, vím že to může být rostoucí děloha, ale já se nemůžu normálně vyčůrat, prostě se mi to bud zarazí a nic, a nebo zarazí a čůram proudem :-( u toho zaražení mam tlak v podbřišku :-(

• Citovat
  • Nahlásit
3119
16.1.13 16:16

Ahoj nechci tě strašit, ale já si teď ve druhém těhotenství užila katastrfálně, začlo mi kolem 14 tt. nemohla jsem se vyčůrat… nakonec z rozboru zjištěn zánět močových cest a nakonec zánět ledvin. takže se to léčilo. Jenže čím víc malej rostl, tím to bylo horší. Měla jsem během těhotenství 5× atb. takhle to všehcno trvalo až do června pořád léky a nic nepomáhalo, já už pak na malou nemohla vůbec jen po kapkách a strašně mě to všechno dole bolelo brečela jsem i bolestí. V červnu to jsem měla týden před termínem už doktor na ultrazvuku ani můj močák neobjevil měla jsme malilinkatou štěrbinu. Nakonec že mě hospitalizuje protože se to nedalo a že mi budou muset nasadit kapačku a do konce těhu budu v němocnicic. Jenže naštěstí se mi ten den cestou do nemocncie rozjel porod. A až jsme porodila syna, tak jsem se konečně normálně vyčůrala. Malej mi od začátku těhotenství tlačil na močák, byl prostě spadenej strašně dole a čím víc rostl tím to bylo horší. Takže být tebou nezahrávám si a jdu opravdu k dotorovi. stůj si na tom, aby ti poslali moč do laborky, jelikož na lakmusovém papírku u doktora jsem měla moč ok a pak když to přišlo z laborky, tak se divili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
16.1.13 18:38

Ahoj, tak já jsem v II. trimestru a mám něco podobného už delší dobu, na záchod chodím snad co hodinu a skoro nic nevyčůrám, když to zadržím déle, mám bolest v podbříšku, hlavně přes noc, chodím i 5×. Doktor mi řekl, že je to ze zvětšování dělohy a tím, že mimi tlačí na močák, protože rozbor moči byl OK. Určitě to řekni doktorovi, on Ti poradí, udělá testy, ať máš klid… :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tajenka
17.1.13 09:22

A ja jen dnes dodam, ze ani v laboratori mi v moci nic nezjistili. Takze za ty moje tlaky a bolesti muze deloha.

• Citovat
  • Nahlásit
3119
17.1.13 12:12
@Tajenka píše:
A ja jen dnes dodam, ze ani v laboratori mi v moci nic nezjistili. Takze za ty moje tlaky a bolesti muze deloha.

buď ráda to je moc dobře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.13 15:24

Ahoj holky, dneska mám taky problém jít na záchod, nepálí mě to, ani neřeže, ale pomalu se nemůžu vyčůrat, musím to pomalu vytlačit, do dneška sem to neměla, tak nevím co to je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
19.2.13 21:18

Tak já to mám podobně, chodím často na záchod i když hodně piju a málo se vyčůrám, taky mě nic nepálí, ale pořád mám nutkání jít na záchod, v minulosti jsem strašně trpěla na záněty močových cest, že se to nedalo vydržet, jenže tohle mi příjde trošku podobný, jen že to nepálí a někdy bolí v podbříšku, možná je to roztoucí děloha netuším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.13 21:24
@bonnie86 píše:
Tak já to mám podobně, chodím často na záchod i když hodně piju a málo se vyčůrám, taky mě nic nepálí, ale pořád mám nutkání jít na záchod, v minulosti jsem strašně trpěla na záněty močových cest, že se to nedalo vydržet, jenže tohle mi příjde trošku podobný, jen že to nepálí a někdy bolí v podbříšku, možná je to roztoucí děloha netuším

ty máš termín přesně měsíc po mě :D dneska už je to lepší, já docela málo piju, tak sem tomu včera dala zabrat, dala sem si i 2× čaj na močové cesty a pomohlo to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
19.2.13 21:27

@pavlina-strakova
jee to jsem si ani nevšimla :D, přesně musíme se do toho pití nutit i když nemáme žízeň :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2443
3.7.13 16:21

@wacinka Ahojky.Játakto trpím teď. Jsem v 21.týdnu a už týden, mám pocit, jak když mi močák někdo furt mačká. Vyčůrám se a můžu jít zase.Je to hrozně nepříjemné, hlavně to nepřestává a mám to furt.
Moč mám v pořádku.
Jak to u tebe dopadlo??Přestalo to za nějakou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
3.7.13 16:31

@misulka34
ahoj musíš hodně pít a hlavně nemyslet na to, jak výjdeš z wc že se ti bude zase chtít, jinak to dělá roztoucí děloha, takže mimi ti na močák tlačí, ale to se zlepší, když tě nic nebolí že tě to nepálí tak nemáš zánět, to je tím těhu :) já jsem to tak měla taky a teď před koncem těhu jsem furt na záchodě sice málo vyčůrám ale chce se mi furt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2443
3.7.13 16:46

@bonnie86 Mě čůrání nepálí, ale hrozně mě to furt tlačí na ten močák a docela to bolí.
Tak jsem z toho špatná:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
3.7.13 17:53

@misulka34
tak to netuším, radši to řekni tvému gynekologovi kdyby se ti to nezlepšilo, nebo pij urologický čaj nebo brusinkový, ale asi je to tou roztoucí dělohou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat