Problém se seznamkami ve vztahu

Anonymní
20.5.20 13:53

Problém se seznamkami ve vztahu

Ahoj píšu protože potřebuju poradit a znát i jiný úhel pohledu. Mám přítele a máme spolu dítě. Asi před půl rokem byl na seznamce a já na to přišla. To se omluvil a řekl že to byl je zkrat a že už to neudělá. Já se snažila věřit. Ale teď cca před týdnem zase nějaká seznamka a ještě jsem přišla na to že z účtu odchází peníze a že to platí on. On všechno zapírá, že nic neplatil, na seznamky nechodí a že ke miluje a že je šťastný a proč by to dělal.
Normálně spolu spime, vycházíme spolu, ale už mu zas tak nevěřím.
Co mám dělat? Co si o tom mám myslet? :( I

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.5.20 14:09
@Anonymní píše:
Ahoj píšu protože potřebuju poradit a znát i jiný úhel pohledu. Mám přítele a máme spolu dítě. Asi před půl rokem byl na seznamce a já na to přišla. To se omluvil a řekl že to byl je zkrat a že už to neudělá. Já se snažila věřit. Ale teď cca před týdnem zase nějaká seznamka a ještě jsem přišla na to že z účtu odchází peníze a že to platí on. On všechno zapírá, že nic neplatil, na seznamky nechodí a že ke miluje a že je šťastný a proč by to dělal.
Co mám dělat? Co si o tom mám myslet? :( I

pravdu relativně mít může - zrovna teď jsme řešili, že partnerce odešli peníze z účtu. Protože se kdysi přihlásila do nějaké soutěže, kde byla podmínka registrace na stránky - klasika - 30 dní zdarma, pak za peníze a už při registraci si řekli o údaje platební karty… nějak to vypustila, protože anglicky moc neumí a myslela si, že když to ona sama nezaplatí, tak se to zruší. A pak se divila, že jí to samo vycuclo peníze a musel jsem jí ten účet rušit.
Takže to může být platba za seznamku, kterou už nepoužívá a tak nějak měl za to, že když tam nechodí, že se to přestane platit.

Ale co je pravda, ti nikdo tady říct nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
20.5.20 14:35

Takze uz druha seznamka, jo 8o a koho na te seznamce hleda?

Nebudu radit nic, ja jsem na tohle moc citliva, sama bych ho odeslala, aby nasel, co potrebuje :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1498
20.5.20 14:38

Zkusit založit falešný účet a odpovědět na seznamku, domluvit rande, konfrontovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.20 14:46

@PaníKadrnožková píše jiným ženským jak by je š…

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
20.5.20 18:41
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková píše jiným ženským jak by je š…
8o :,(
  • Citovat
  • Nahlásit
23366
20.5.20 18:47
@Anonymní píše:
Co mám dělat? Co si o tom mám myslet? :( I

Já bych tohle se svojí povahou nedala, odeslala bych ho za tím, co hledá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
23.5.20 00:52

No, zakladatelko, copak tvůj partner na těch seznamkách asi hledá. Kamarádi na fotbal to asi nebudou. Navíc jsi ho načapala podruhé. Tomu, že neví o co jde by se dalo věřit jedině v případě, že bys ho nenachytala na té první. Teď se akorát vymlouvá, protože co má říct na to, když si na to znovu přišla.

Těžko poradit, co dělat, když spolu máte dítě. Ale být to já, už by letěl že by mu futra nestačila. V lecčem jsem velice benevolentní, až moc, ale vždycky se mi vaří krev, když si tu přečtu, že si otec od rodiny a něčí manžel brouzdá na seznamce. A je jedno, jestli tam hledá reálnou akci, nebo jenom peprnou konverzaci. Seznamky jsou pro lidi, co si chtějí najít vztah nebo sex. Zadaní snad mají doma obojí. Na čumendu po babách jsou snad specializovaný stránky. Sakra :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat