Problém se starším synem (15let)

4.12.19 09:39

Problém se starším synem (15let)

Zdravím všechny maminky????!
Můj starší syn natáčí na youtube a já nevím, jestli mu to zakázat.⛔️ Nevím, jestli je to vhodné prostředí pro dítě.???????? Nevím, zda můžu být objektivní, tvorba mého synka se mi celkem líbí.???? Pokud si na to potřebujete udělat názor, jeho kanál se jmenuje “Slepeispei”.

Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15430
4.12.19 09:41

@MončaBonča dobrý pokus o reklamu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 09:42

Super!

Podle mě tak špatný není, drží tempo se současnými trendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652

@MončaBonča tak chceš řešit „problém“ nebo se chlubit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1960
@Kakika píše:
@MončaBonča dobrý pokus o reklamu :roll:

Taky si říkám, když se ti jeho tvorba líbí, tak to neřeš :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 09:43

@Kakika
Opravdu potřebuji poradit, dala jsem tam jméno kanálu kvůli tomu aby jste viděli jeho tvorbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
4.12.19 09:43

Myslíš že to zvedne sledovanost přes emimino…? Ať se snaží chlapec. Jak bude mít dobré videa jde tím vydělat. Jak nemá žádné zakázané apod nevhodné na svůj věk hurá do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 09:44

@stinga
Prosím, moc nevím co s tím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 09:46

Ale

Přeci jen si myslím, že je moc mladý

• Nahlásit
  • Citovat
2107
4.12.19 09:49

Náš syn ( 12 ) také točí na YT, podmínku jsme dali „žádný obličej, žádné jméno“ Točí LEGO videa, krátké animace a pod. věci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15430
4.12.19 09:52
@MončaBonča píše:
@Kakika
Opravdu potřebuji poradit, dala jsem tam jméno kanálu kvůli tomu aby jste viděli jeho tvorbu

Ptáš se, zda je YouTube vhodné prostředí pro 15ti letého. Pak je jedno, co tvoří. To, že tvoří, znamená, že to prostředí už stejně zná. Tohle jste si měli pořešit už dávno. 15ti letému už to stejně v této fázi těžko zakazes. Bude to dělat i přes tvůj nesouhlas, zvlášť když jsi sama v této věci tak nejistá, že se na názor ptáš tady. Já si ho vyhledávat nebudu už jen z principu. Tobě poradím, aby jste si dojednali pravidla, že např. nesmí natáčet tak, aby bylo vidět vybavení bytu, aby ve videích nedával žádné indicie, které by ho mohly spojit s místem bydliště nebo školou. Atd. Prostě obecné zásady pro bezpečné vystupování na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
4.12.19 09:53

Doufám, že se na to nikdo odtud dívat nebude. Reklama jak vysita. Pokud se ti to líbí, tak to asi není nic nevhodného a není třeba s do tom radit a zakazovat mu to. Pokud bys měla potřebu mu to zakázat, tak by se ti to asi nelíbilo ne. Není tak složitý napsat, že syn má na YT kanál, ať se mrkneme. Kdyby se to někomu zalíbilo, koukal by dal. Chápu shánění lidí kvůli sledovanosti, ale jsem pro upřímnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 09:53

@dalimil to mi přijde jako dobrý nápad

• Nahlásit
  • Citovat
11823
4.12.19 09:58

Tak mám takový neodbytný pocit, že anonymní tulipán je zakladatelka :roll:. Jen nováček tady vyplňuje i nadpisy. To je fakt trapný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 10:01
@Anonymní píše:
Podle mě tak špatný není, drží tempo se současnými trendy

Proč anonym??? Něco citlivého píšeš??? @admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...