Problémy s bývalým manželem

72
12.11.20 18:23

Problémy s bývalým manželem

Zdravím

Příspěvek upraven 13.11.20 v 20:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
897
12.11.20 18:26

Ale proč by to ta nová přítelkyně dělala? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29126
12.11.20 18:40
@Monys1991 píše:
Zdravím, už mockrát jsem sem psala o problémech, co mi dělají bývalý manžel s novou přítelkyni. Řešila jsem toho spoustu bohužel problémy stále pokračují a zhoršují se. Mýmu bývalýmu manželovi začaly chodit z neznámých čísel a vytvořených profilu s mýma fotkama vyhruzny zprávy, aby se ke mě a k dceři vrátil. Pokračovalo to tím, že se u jeho bytu začaly objevovat vzkazy prilepene na dveře opět ať se k nám vrátí apod. Bývalý manžel oznámil vše na policii. K tomu všemu přidala jeho přítelkyně do vypovedi, že jí každý ráno okolo 5 hodiny ranní sluduju cestou do práce a hážu ji do schránky dopisy že bývalý manžel je můj a nen její. Vše je samozřejmě nesmysl a já mám podezření na to, že tohle všechno dělá opět přítelkyně bývalého manžela. Na policii se ale vše snaží hodit na mě, protože to prý tak vypadá. Vsadím se, že tohle se jen tak někomu neděje i tak se, ale zeptám jestli někdo už někdy neřešil podobnou situaci s policií. Už jsem z toho nekonecnyho příběhu unavená :,( :(

No, vzhledem k tomu, že tady na emiminu neřešíš nic jiného, než exe, jsi si jistá, že na tom není zrnko pravdy? Co by z toho ta přítelkyně měla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.20 18:48

@Bábrdl ano to jsem si opravdu jistá. Člověk většinou sám moc dobře ví, co dělá nebo naopak nedělá. A ano sice neřeším noc jiného, protože jíne problémy než tyto nemám. Jinak píšu, že mám podezření ne že to dělá to samozřejmě jistě nevím, ale co vím je to, že by k tomu měla důvody. Na bývalého manžela zárli nejdřív to řešila tím, že me napadla a poté mi řekla že se bude snažit mě zničit a udělat ze mě psychopata. Přesto z tohodle důvodu si to mám důvod myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14417
12.11.20 18:48
@Monys1991 píše:
Zdravím, už mockrát jsem sem psala o problémech, co mi dělají bývalý manžel s novou přítelkyni. Řešila jsem toho spoustu bohužel problémy stále pokračují a zhoršují se. Mýmu bývalýmu manželovi začaly chodit z neznámých čísel a vytvořených profilu s mýma fotkama vyhruzny zprávy, aby se ke mě a k dceři vrátil. Pokračovalo to tím, že se u jeho bytu začaly objevovat vzkazy prilepene na dveře opět ať se k nám vrátí apod. Bývalý manžel oznámil vše na policii. K tomu všemu přidala jeho přítelkyně do vypovedi, že jí každý ráno okolo 5 hodiny ranní sluduju cestou do práce a hážu ji do schránky dopisy že bývalý manžel je můj a nen její. Vše je samozřejmě nesmysl a já mám podezření na to, že tohle všechno dělá opět přítelkyně bývalého manžela. Na policii se ale vše snaží hodit na mě, protože to prý tak vypadá. Vsadím se, že tohle se jen tak někomu neděje i tak se, ale zeptám jestli někdo už někdy neřešil podobnou situaci s policií. Už jsem z toho nekonecnyho příběhu unavená :,( :(

Proc by to delala ona? Pokud bys nedelala nejake problemy ty, stoprocentne by si vazila klidu a nechala te byt, nemyslis? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14417
12.11.20 18:50
@Monys1991 píše:
@Bábrdl ano to jsem si opravdu jistá. Člověk většinou sám moc dobře ví, co dělá nebo naopak nedělá. A ano sice neřeším noc jiného, protože jíne problémy než tyto nemám. Jinak píšu, že mám podezření ne že to dělá to samozřejmě jistě nevím, ale co vím je to, že by k tomu měla důvody. Na bývalého manžela zárli nejdřív to řešila tím, že me napadla a poté mi řekla že se bude snažit mě zničit a udělat ze mě psychopata. Přesto z tohodle důvodu si to mám důvod myslet.

Jestli v tom neni nejak zakomponovana hadka o dite/deti, tak bych to proste ignorovala, nekomentovala, neresila. Kdyz se budes chovat normalne, tak i te policii bez problemu vse vysvetlis. Toho psychopata ze sebe trosku delas sama tim, ze vubec beres jeji utoky v potaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.20 18:50

@Lil Kitkatt Žárlí na bývalého manžela a několikrát mi řekla že se mě bude snažit zničit a udělat ze mě psychopata. Netvrdím že to dělá přímo ona ale že domnívám a myslím si že mám k tomu důvod. Samozřejmě mě zajímá kdo to všechno dělá ale policii se to moc řešit nechce a radši to háže na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.20 18:53

@unuděná I přesto že žádné problémy nedělám a s bývalým manželem nejsem už nijak v kontaktu dokonce se nevídame ani u předání dcery tak i přesto na bývalého manžela zárli a napsala mi že se mě bude snažit zničit a udělat ze mě psychopata a že bych neměla vychovávat dítě. Z toho důvodu si myslím že to dělá ona. Já bych opravdu brala spíš ten klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
12.11.20 18:54

A vy žijete někde blízko sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14417
12.11.20 18:54
@Monys1991 píše:
@unuděná I přesto že žádné problémy nedělám a s bývalým manželem nejsem už nijak v kontaktu dokonce se nevídame ani u předání dcery tak i přesto na bývalého manžela zárli a napsala mi že se mě bude snažit zničit a udělat ze mě psychopata a že bych neměla vychovávat dítě. Z toho důvodu si myslím že to dělá ona. Já bych opravdu brala spíš ten klid.

Kdyz ti to napsala, mas krasnej dukaz pro policii a dal se tum nezaobirej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.20 18:56

@unuděná No ono pokud vás někdo na policii obviní z toho že děláte takové věci tak to nejde nechat jen tak a nebrání se když víte že jste to neudělala. Ono není příjemný sedět na policii a poslouchat že jsem zarliva bývalá manželka která obtěžuje bývalého manžela když to tak není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8580
12.11.20 18:57

No tak jednoduse, na dobu sledovani mit svedky, a to jeji vyhrozovani idealne mit nahrane :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.20 18:57

@Jolka86 ano 10 minut od sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.11.20 18:59

To jsou hrozný cvoci oba dva. Tvoje diskuze jsem četla. Pokud to bude řešit policie tak jsi ok. Podle ip adresy zjistí že si to nebyla ty, když jim vysvětlíš jak to je. Podala bych na ně žalobu, máš k tomu už hodně důvodů. Nelituj se a bojuju už za sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.20 19:00

@Lucie_Sx tak ono už jenom ten čas sledování v 5 hodin ráno je mimo. Jsem s dvouletou dcerou sama a určitě bych ji nenechavala v 5 ráno samotnou doma ze jdu někoho sledovat a nebo že bych jí vzala rovnou sebou. Už jenom to že tam tohle vypovídá. Je jasné že lze a tohle to jen dokazuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat