Problémy s přibýváním - už nás měli pustit z nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicollelukac
Nováček 5 příspěvků 05.12.18 13:57
Problemy s pribivanim

Ahoj jsem ted v porodnici meli nas dnes pustit ale mala moc nepribira tak musime pockat jeste do zitra mate s tim nekdo zkusenost ze vam mimi nepribiralo v porodnici jak dlouho vas tam drzeli?

Přečtěte si článek: Váha kojence: Přibírá miminko, jak by mělo?

Reakce:
Uživatel je onlineFíková
Kelišová 5562 příspěvků 05.12.18 14:08

Drželi nás 4 dny, ale nikam nás nepřibili. 8o

Bandii
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 05.12.18 14:14
@Fíková píše:
Drželi nás 4 dny, ale nikam nás nepřibili. 8o
:mrgreen: :mrgreen:
Lekninka91
Extra třída :D 10474 příspěvků 05.12.18 14:19

Porodila jsem ve středu, šli jsme v neděli.. Strčili mu flašku, tak začal přibírat..

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 05.12.18 14:32
@Nicollelukac píše:
Ahoj jsem ted v porodnici meli nas dnes pustit ale mala moc nepribira tak musime pockat jeste do zitra mate s tim nekdo zkusenost ze vam mimi nepribiralo v porodnici jak dlouho vas tam drzeli?

Ahoj.

Pokud kojíš, tak si malou vezmi do postele a koj ji non-stop do usnutí. Ihned po probuzení si ji zase dej k prsu. I v noci. Pokud nemá nějaký zdravotní problém, tak by měla do druhého dne přibrat mezi 10 až 20 g. Osvědčená metoda. Já + 3 kámošky. :)

Pokud nemáš rozjetou laktaci, (což není žádná pohroma), tak jdi za sestrami a popros je o příkrmy. Pokud malá nepřibývá na váze jsem si jistá, že je doktor předepsal. Těch příkrmů se neboj. Sestry by Ti měly ukázat např. techniku krmení přes injekční stříkačku, díky které dítě neztrácí sací reflex.

Hodně štěstí a věřím, že obě brzy budeme v domácím prostředí.

Edit: čárka :)

Příspěvek upraven 05.12.18 v 14:47

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 05.12.18 14:39

Porodila jsem v úterý a šli jsme domů v pátek s dokrmem. Nepřibírala ale porodnice byla plná. Doma jsme dokrm přestali dávat a prostě jsem kojila co to šlo a malá se rozkojila v klidu doma. Samozřejmě jsem malou vážila jestli nehubne. Třetí den teprve nastupuje laktace, dejte tomu čas :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >