Problémy se spánkem 16 let

Anonymní
14.3.21 13:07

Problémy se spánkem 16 let

Dobrý den,
chci se zeptat, poprosila mě o to kamarádka nemá emimino.
Její dcera(16 let) má problémy se spánkem nechce spávat sama, má strach z tmy a duchu,
nechtějí ji dát postel do ložnice přece jenom je to už skoro dospělá holka, ale je jedináček a nechce spávat sama.
Máte někdo nějakou radu?
Děkujeme za každou odpověď. :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25023
14.3.21 13:37

Co jí pořídit do pokojíčku malé noční světýlko, ať nemá úplnou tmu. Případně třeba i na něčem pustit tichounce nějakou hudbu. Do ložnice bych takto velkou holku taky nebrala. Ale jestli nepomůžou tyto drobnosti, tak by asi byla dobrá konzultace s doktorem a vyřešit proč se bojí. Případně jí třeba nechávat otevřené dveře, jestli jí to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
14.3.21 13:41
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Její dcera(16 let) má problémy se spánkem nechce spávat sama, má strach z tmy a duchu,
nechtějí ji dát postel do ložnice přece jenoma je to už skoro dospělá holka, ale je jedináček a nechce spávat sama.
Máte někdo nějakou radu?
Děkujeme za každou odpověď. :*

a do 16 let spala jako mimino, že trollíku, a nyní začala špatně spát a chtít do ložnice k rodičům :mrgreen: :zed: vymysli si nějakou přesvědčivější storku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
14.3.21 14:06

1. V jakém koliv věku může mít člověk noční můry. Pokud to tak je tak navštívit dětského psychologa.
2. Z toho příspěvku mi přijde, že jde bohužel o někoho, kdo se nudí. (trol)

Příspěvek upraven 14.03.21 v 14:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27701
14.3.21 14:06

Moc tomu neverim, ale jinak dcera si celou noc svitila, i po dvacitce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
14.3.21 14:11
@stinga píše:
a do 16 let spala jako mimino, že trollíku, a nyní začala špatně spát a chtít do ložnice k rodičům :mrgreen: :zed: vymysli si nějakou přesvědčivější storku :mavam:

Asi opět troll. Jak jinak. Někdo se nudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
17.3.21 17:17
@Anonymní píše:
Dobrý den,
nechtějí ji dát postel do ložnice přece jenom je to už skoro dospělá holka, ale je jedináček a nechce spávat sama.
Máte někdo nějakou radu?
Děkujeme za každou odpověď. :*

Urcite navstivit psychologa a pordit si treba kocku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat